Artur[-Т-] против Пинк Пантер[-LE-] 1169.2+1018

  • ничим изазван нападе ме преко културе бивши савезник и закуца се.
    Добро, дешава се.
    Дошао да брани мученика и оде.
    Све у свему дружимо се, тик так...


    Нов савез, свиђа ми се то :)



    Поморска битка поред Српко Меденица

    (25.02.2021 18:36:15)

    Artur[-Т-] из Ватикан, Српко Меденица

    vs

    Пинк Пантер[-LE-] из Српко Меденица, El Gran Jaguar


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Брод ован.............................10(-45) - Брод ован.............................28(-41)

    Пламени брод..........................19(-59) - Пламени брод..........................14(-76)

    Брод минобацач.........................21(-0) - Брод минобацач.........................42(-0)

    Парни ован............................12(-14) - Парни ован.............................60(-5)

    Подморница............................19(-12) - Подморница............................40(-11)

    Баги-педалина..........................41(-0) - Баги-педалина..........................75(-0)

    Носач Балона............................4(-0) - Носач Балона............................5(-0)

    Тендер.................................15(-0) - Тендер.................................62(-0)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Генерали..............................-1169.2 - Генерали..............................-1018.4

    Нападачки поени..........................2546 - Одбрамбени поени.........................2923

    Претрпљена штета........................58460 - Претрпљена штета........................50920

    Штета у процентима........................53% - Штета у процентима........................47%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Победници: Пинк Пантер[-LE-]


    Губитници: Artur[-Т-]

    ПИНК ПАНТЕР
    Вратио сам се после пар година да вас подсјетим зашто сте мрзјели икариам :)

  • Честитамо на хору.Леп написан увод .Све у свему важно ,шта па да све има смисла.... Поздрав

  • Честитамо на хору.Леп написан увод .Све у свему важно ,шта па да све има смисла.... Поздрав

    Tvoj tekst bas ima smisla... :rolleyes:

    Pozdrav....


    Panteru cestitam na hofu. Porazenom na igri. Sledeci put da pazi i na kolosa...


    :thumbup:



    Gledam sada sve ove hofove.... Ljudi, Kolos je cudo koje je dozvoljeno igrom.

    Ne mislim samo za ovaj hof. Vazi za sve. Treba ga pametno iskoristiti..

  • I ja se cudim sta pise...

    Ja sam uvek govorio da trebas biti glup da ne koristis Kolosa, ali sam uvek govorio i to da je trulo koristiti ga a onda kada ga popijes da pricas kako je to sraman potez...

  • Bas sam se zakuca u kolosa:)

    Ko te toliko naplasio da ne umes da privedes borbu kraju
    kad vec vodis nego da se obezbedis kolosom?

    Aleksa nisam ocekivao da drizs sljam u savezu?

    Napadam prko kulturnog zanimljivo obrazlozenje

    sobzirom da sa svima imam kulture.

    Nicim izazvan napad na serveru gde ostala samo nasa dva saveza.

    DNO IGRAC<X

  • А да за промјену прекинеш да вријеђаш и користиш кочијашку терминологију и честиташ?
    Апсолутна је неистина да сам те због колоса хофнуо, него сам у свакој рунди имао предност.
    Али најлакше је незнање прикрити тако.
    Све у свему, изгледа си право друштво изабрао. Исти си као ти са којима си у савезу. Личите карактерно као јаје јајету.

    ПИНК ПАНТЕР
    Вратио сам се после пар година да вас подсјетим зашто сте мрзјели икариам :)

  • Pink je iskusan borac .

    Kolos ...svi ga pucaju ...normalna pojava .

    Pitanje je samo da li je 4 ili 5 ivi .Ali i to moze da se pokrije ...nekad ...i ko dobro tempira ....



    Cestitke svakako Pinku ...legana izuvaca .:thumbup:


    Arturu treba vremena da malo udje u formu za on line ...bar mi se cini .:/

    Opeglani ...izuvaca ...<3


    ...t2ro46

  • Naucili smo da pisemo a?

    Nije vise 'druzimo se igramose tik tak"? Poceo si da koristis velika slova? Lijepo lijepo.

    Pokazi mi jedan jedini hof na kom si cestitao a da ga nije tvoj saveznik napravio. Cestitki sa nase strane ima i previse, ali ovakvi hofovi ih ne zasluzuju.

    Ako bacis pogled na uvrede vaseg saveza, shvatices da vas Artur mazi recima, kako i nece kad ste cica mace :D

    Pa cekaj, zasto si lupio Kolosa ako si vodio? Cega si se plasio?:/

    Hvalis se sto si vodio 2 runde. Ej, pa znas li ti koliko prave bitke traju covece, imas li predstavu koliko je jadno to sto si uradio, a ovamo navodno postujete igrace koji ostaju duze od 3 runde, a vidi ti njega, lupa Kolos posle druge, znas li da igras cetvrtu, petu, desetu? Da znas, sumnjam da bi lupio Kolosa ovako rano. Takodje, bitka se nije vodila na najevecem polju sto je uvek kocka za napadaca i to se videlo u prvoj rundi, ali pokazi se kasnije ako si vec u vodjstvu, naravno, cilj ti je bio samo da steta predje mizernih 1000 generala. Sumnjam da ti je nestalo flote jer imas 3 puta vise generala od Artura...

    Naravno da smo svi slicni karakterno, tako se i prave savezi. Zao mi je sto dosta vasih clanova ne vidi pravu sliku tog saveza, ali necu vam je ja pokazivati, vec vrijeme :)

    P.S. Gde ti je drugar? Jos nije leto a on se vec krije u hladu pod palmicom...po ko zna koji put...

    Edited once, last by Kadiako ().

  • Нисам знао да искусан борац бежи из сваке ОЛ борбе након 2. рунде и тако већ скоро месец дана. Игра само када зна да је у његовом граду ( када је сигуран да може да опали Колоса 4 лвл ) а овде се хвали како је он жртва коме неко пуца Колоса. Једину срећу коју он има, јесу правила форума која кажу да се друге битке не могу качити где се јасно види да је сваку ОЛ коју је почео после 3. рунде губио у распону од 200 до 400 штете ( у зависности да л је слао одмах 30 мина или 60:D ) Нико не говори о томе да је Колос ненормална појава, већ се говори о томе да исти играч на сваком посту кука како њему неко млати а он човеку у ОЛ борби коју је водио удара Колос 4? Просто непотребно, ако си изгурао 2. рунде и водио, чему ово да лупаш на крају? Да би обезбедио сигуран хоф јер се уплашио да му Артур не прода фору на крају. Ко је реалан њему је ово довољно, ко је комплексаш и ко верује више другима него својим очима ово је тешка математика:thumbup:

    П.с синоћ је бежао Артуру преорао му је сваки град, да би тек дошао након пар сати када је сигуран био да се повукао:thumbdown:

  • Нисам знао да искусан борац бежи из сваке ОЛ борбе након 2. рунде

    Eto sad znas ...

    а он човеку у ОЛ борби коју је водио удара Колос 4?

    pa ..??

    Да би обезбедио сигуран хоф јер се уплашио да му Артур не прода фору на крају.

    Foru ...pa ovo samo znaci da Pink zna za tu foru ...zato mu nije dao nikakavu sansu da mu je proda ....itd itd





    Evo ja cu samo pitati zasto je u te dve runde Artur imao minus na svojoj steti ...??

    I odgovoricu ..!!


    Ali ...da li je potrebno ...e pa pitajte Pinka ...?




    Samo bre kukate na kolose i sve vam smeta ..nista nije posteno itd itd

    Imate pravila igre ...igrajte se u tim granicama ...ako je prag 1k ...pa imas konverter ...racunaj ...itd itd

    Sta ,kao Artur nije ocekivao kolosa ....sto se nije povukao kada gubi ...sto nije pokrio i obezbedio kolosa 4 ivi ahhh...smesno ...itd itd

    Da je Pink otisao i u mod ..pa sta ...hiljadu razloga ima da se nabroji ...ali ovde ja iskreno samo gledam stetu .

    Ona je jedina relevantna i govori istinu sta se desilo na bojnom polju .




    Oduvek sam mrzeo da se nalaze opravdanja kada te neko hofne ...cemu bre to ljudi ?

    Cestitas ...ganjas ga u igri i vratis ...zar ima sta lepse ?




    BBRS...jel ti stvarno moras da se zalepis za nekoga na forumu i da mu odgovaras .

    Jel to tebi neko radi ili je to fora neka ...??

    Opeglani ...izuvaca ...<3


    ...t2ro46

  • Ima smisla sve sto si rekao, ali sustinski, nista od toga ovde nije tema, vec apsurdna kolicina licemerja koju neki ljudi poseduju, a to je samo platforma za iznosenje mnogobrojnih lazi, ljudski je instinkt reagovati na njih. Lupio sam Kolosa mnogo puta, mnogo puta je i meni lupljen, ali sta coveka navodi da pozove 10 ljudi koji ce reci kako je sramno lupiti Kolosa a onda okaci hof u kom je istog lupio? Onda lepo dodjes i pitas coveka to i on ti ne odgovori i pravi se pametan, ne bih to nazvao kukanjem. No to mozda nije ni bitno, nismo mi ovde niciji roditelji da ucimo nekoga sta je posteno i kulturno ponasanje.

    A veruj mi, za samu igru ne marimo, ima mnogo drugih parametara koji pokazuju da li je savez/igrac uspesan, a ne samo hofovi, mada i da su samo oni parametar, opet bismo bili bolji :D

    P:)zdrav

  • Kolos je i dalje pravilima dozvoljen (zato i postoji u igri) . Zasto ga ne bi on lupio? Pravo pitanje je zasto je ovde kolos sraman potez, a da je bilo obrnuto, onda bi bilo sve fer. Nikome nije prijatno da popije kolosa, dobio sam ih 30 u zadnjih 2 meseca.

    hiding.jpg

  • Kolos je i dalje pravilima dozvoljen (zato i postoji u igri) . Zasto ga ne bi on lupio? Pravo pitanje je zasto je ovde kolos sraman potez, a da je bilo obrnuto, onda bi bilo sve fer. Nikome nije prijatno da popije kolosa, dobio sam ih 30 u zadnjih 2 meseca.

    Zasto ga ne bi lupio?

    Citiram ti njegovu poruku:

    "Pre je bila stvar kodeksa ne okaciti hof u kom si lupio Kolosa"

    Da ne pominjem koliko je komentara u vezi Kolosa bilo od strane vaseg bivseg saveza na svakom mogucem hofu.

    Cemu sve ovo obrtanje price? Na hofovima Dzokera je non stop tema bila totalno ismejavanje igraca koji lupe Kolosa(kako i nece kad imaju 20 puta slabije naloge) a onda mi dodjemo da pokazemo koliko vi lupate Kolose i onda je Kolos odjednom deo igre(sto i sam mislim da jeste).

    Evo, komso, citaj i probaj da budes objektivan :)

    Petar_ [Џокер] protiv m4trixxx [-О-] 1711/2127

    I posle ovakvih ponizavajucih komentara o Kolosu da mi dodju isti ti ljudi i kazu kako je to sastavi deo igre. Ovo postaje apsurdno.

    Edited 2 times, last by Kadiako ().

  • Pa ja tebe pitam, zasto bi svima drugima kolos bio dozvoljen a njemu ne ? :D

    Inace ne znam na kog bivseg saveznika mislis, tako da ono, ako zelis imenuj :)

    Svakome je dozvoljeno da lupi Kolos. Ali ako je covek koji je ga je lupio isti onaj koji je do skoro pricao kako ga nikada ne koristi(potencirajuci na to da je to sraman potez), javno omalovazavao igrace koji ga koriste i prozivao ih na forumu, ja bih se poprilicno zapitao da li bih delio savez sa takvim covekom koji se ne drzi ni sopstvenih stavova. Ali dobro, dozvoljeno je biti i hipokrit

    Inace pogresno si procitao, rekao sam bivseg saveza :)

  • Pa ja tebe pitam, zasto bi svima drugima kolos bio dozvoljen a njemu ne ? :D

    Inace ne znam na kog bivseg saveznika mislis, tako da ono, ako zelis imenuj :)

    Svakome je dozvoljeno da lupi Kolos. Ali ako je covek koji je ga je lupio isti onaj koji je do skoro pricao kako ga nikada ne koristi(potencirajuci na to da je to sraman potez), javno omalovazavao igrace koji ga koriste i prozivao ih na forumu, ja bih se poprilicno zapitao da li bih delio savez sa takvim covekom koji se ne drzi ni sopstvenih stavova. Ali dobro, dozvoljeno je biti i hipokrit

    Inace pogresno si procitao, rekao sam bivseg saveza :)

    Moja greska, procitao sam u zurbi saveznika umesto saveza :) Iznosim svoj stav sto se tice kolosa, uvek sam pisao na svakom postu. Kao i na prethodnim postovima ostajem pri tome da cim postoji na igri, treba ga i koristiti ( iako bih voleo da ga uklone )

    hiding.jpg