KARDEŞLER TAKIMI - RESTHAN İTTİFAKI SAVAŞ RAPORLARI

• Aman ağzımdan bir şey kaçırmayayım reste iletirsin ne var ne yok :D O kadar oyun oynadım senin kadar sindirilen birini görmedim. Bizde de hata var senin gibileri adam sanıp aramıza alıyoruz yardım ediyoruz. ANKA ile savaş yapıyorsun karışmıyoruz teke tek denk savaş diyoruz ona rağmen depo kilitli diye borç alıyorsun Ayhan abiden 2 milyon, sonra kalkıp bize destek vermediniz diye rakibin yanına geçiyorsun. ANKA savaşından önce reste ilettiğin mesajların sebebi neydi acaba karakterle alakalı olabilir mi :D

Şerefli düşman şerefsiz dosttan iyidir.

Senin muhatabın ben değilim yazdığım yazacağım son mesajdı. Kendin gibilerle muhatap ol.

• Bug ile bozup savaşı kazandık diye asılmış rapor hangisi gösterir misin

Ben kör oldum heralde göremiyorum sayfada öyle bir rapor

• Bug ile bozup savaşı kazandık diye asılmış rapor hangisi gösterir misin

Ben kör oldum heralde göremiyorum sayfada öyle bir rapor

bug ile savaşı bozmasanız devam edecekti o bölgedeki savaşlar. onu demek istedim orada

• 3 savaş vardı zaten biri yok biri rodoslu diğer limanda aldığımız rapor da asılmayacak

bu bug konusunda da açıklığa kavuşturalım evet çirkin bir hareket ancak ben rica ettim en başında zekiye bak karaborsa bugu yapma düzgünce savaşalım diye kendisi bu yolu seçti yoksa ben her zaman karşıyım bu saçma sapan buglara

• 3 savaş vardı zaten biri yok biri rodoslu diğer limanda aldığımız rapor da asılmayacak

bu bug konusunda da açıklığa kavuşturalım evet çirkin bir hareket ancak ben rica ettim en başında zekiye bak karaborsa bugu yapma düzgünce savaşalım diye kendisi bu yolu seçti yoksa ben her zaman karşıyım bu saçma sapan buglara

Aynen

Siz C A K I C I hesabi ile yapın rage yapsın sonra

biz neden yaptık oluyoruz?

• Sana yapıldıysa sen de yapmakta haklısın ama o zaman ben de yapmakta haklıyım sonuç olarak bu böyle uzar gider

Rapor sayfasındaki kirlilik için kusura bakmayın

• Sana yapıldıysa sen de yapmakta haklısın ama o zaman ben de yapmakta haklıyım sonuç olarak bu böyle uzar gider

Rapor sayfasındaki kirlilik için kusura bakmayın

Rage çıkıp diyecek ben yapmiyacam o zaman konuşulur anlasılır

malum kendisi diyordu betada topraklarıma hosgeldin ws diyordu

Kendisi en son rodos basip tatile almisti

• Rest ittifakını ekibini tebrik ederim.

Ne bugu arkadaşlar kol bozuk kol :D

tumblr_py83m0FbtC1x6lumfo1_400.gif

Thomas Shelby

----------------------------------------------------------------------

Lider

A K I N C I L A R[K A N]