Пинк Пантер[-LE-] против SonOfAnarchy[SPQR] 264.2+1262.6

  • Oпет ја :) И увијек исти исход.
    Наравно, сви знамо чи је ово налог и ко има "дијељење ИП адресе са њим", тако да џабе се нервира и пијени :)
    ХОФ посвећујем мојим новим савезницима :)

    П.С. Играмо се, тик так...



    Поморска битка поред Red Wood

    (21.02.2021 3:17:33)

    Пинк Пантер[-LE-] из Сан Марино, Red Wood, 26pbr

    vs

    SonOfAnarchy[SPQR] из Red Wood


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Брод ован.............................60(-15) - Брод ован..............................0(-85)

    Парни ован.............................48(-0) - Парни ован.............................0(-30)

    ............................................. - Ракетни Брод............................0(-1)

    Баги-педалина..........................75(-0) - Баги-педалина..........................0(-14)

    Тендер..................................5(-0) - Тендер..................................5(-0)

    Пламени брод..........................10(-26) - .............................................

    Брод минобацач.........................42(-0) - .............................................

    Подморница.............................25(-0) - .............................................

    Носач Балона............................7(-1) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Генерали...............................-264.2 - Генерали..............................-1262.6

    Нападачки поени........................3156.5 - Одбрамбени поени........................660.5

    Претрпљена штета........................13210 - Претрпљена штета........................63130

    Штета у процентима........................17% - Штета у процентима........................83%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Победници: Пинк Пантер[-LE-]


    Губитници: SonOfAnarchy[SPQR]

    ПИНК ПАНТЕР
    Вратио сам се после пар година да вас подсјетим зашто сте мрзјели икариам :)

  • сачекај, сад ће се он сам јавити :)


    да напоменем да сам добио јубиларни 100 колос ове године :)

    ПИНК ПАНТЕР
    Вратио сам се после пар година да вас подсјетим зашто сте мрзјели икариам :)