Eltűnt a szövetségünk

  • Kedves GO-k!


    Lehet, hogy nem ez a legmegfelelőbb hely, de sem Discordon, sem a Gameforge hivatalos támogatói oldalán (ott egyszerűen be sem enged a rendszer) nem tudtam felvenni a kapcsolatot veletek. Ezért, mint egy palackba zárt üzenetet, küldöm e levelet Nektek. Vezetőnk - Autoradio - munkahelyi okokból kifolyólag inaktív lett és e miatt törölte a játék a profilját. Ez ok. De ezzel együtt törlődött a több, mint 20 éves szövetségünk is, az "Allianz Delta". Pedig vagyunk még egy maroknyian, akik ebben a szövetségben folytatnánk a játékot.

    Autoradio újra aktiválta magát. A profilja visszatért, de a szövetségünk nem állt vissza.

    Ezért kérlek Titeket, hogy állítsátok vissza szövetségünket a Gamma szerveren, ahová a Delta szerver bezárása után kerültünk.


    Várom mielőbbi intézkedéseteket, és tájékoztató válaszotokat.


    Köszönettel,

    Jonhta

    az Allianz-Delta titkára

  • Szia!


    Amennyiben a vezető bármilyen okból törlődik (és előtte nem lett átadva a vezetés másnak), úgy sajnos a szövetség megszűnik. Tudomásom szerint nincsen lehetőség a visszaállítására :(

    Ha írtok jegyet, ahogy Kopi is írta, szervernek az ISMERETLEN-t jelöljétek meg, úgy kerül fel leggyorsabban Lorohoz.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//