Problem Lobby logovanje

  • Imam problem sa logovanjem, kad upisem svoj mejl i password i kad kliknem na prijavi me pojavi mi se captcha i uradim je i da mi da radim ponovo i ponovo i tako u nedogled i na kraju pise da je pogresan mejl ili password. Juce sam promenio password i opet nece, opet se isto desava. (kao na ovom snimku: https://streamable.com/zm4h5j). Ne mogu da se ulogujem na lobby da bi usao u ikariam (imam 5 naloga ni na jedan ne mogu da udjem).

  • To se i meni pojavljuje, kao dokaži da nisi robot nego čovjek i povućem malu sliku na veliku i uspijem se prijaviti. Piše biti ćete preusmejreni??

    To mi se događa kada mijenjam mrežu radi druge IP adrese.

  • Ja nisam menjao mrezu, ni IP adresu, jednostavno prevlacim malu slicicu na veliku puno puta i ne dozvoljava mi da se ulogujem. Nakon dosta prevlacenja ispise mi da mi nije tacan mejl ili password. Stvarno ne znam kako da udjem na svoje naloge.

  • da ne bih otvarao istu temu, isto mi se desava. da li se naslo resenje? da li se barem zna u cemu je problem? ne menjam ip, isto se desava u vise browsera, ociscena memorija i idalje sve isto...

  • da. a posle nekog vremena tacnog prevlacenja, kaze da mi je pogresna mail adresa ili sifra..


    iako ne znam sta se to desava (a voleo bih da znam jer nista nisam drugacije radio kao i do tog trenutka), dobio sam instrukcije kako to da resim jednokratno, ali obzirom da nije preporucljivo da pisem ovde kako sam to resio, ako nekog interesuje, napisacu mu na pp.

  • da. a posle nekog vremena tacnog prevlacenja, kaze da mi je pogresna mail adresa ili sifra..


    iako ne znam sta se to desava (a voleo bih da znam jer nista nisam drugacije radio kao i do tog trenutka), dobio sam instrukcije kako to da resim jednokratno, ali obzirom da nije preporucljivo da pisem ovde kako sam to resio, ako nekog interesuje, napisacu mu na pp.

    Napisi meni na pp :)

  • и мени се то исто десило јуче на рачунару када сам покушао да се логујем а иначе играм преко лаптопа

    бесконачно ми даје оне сличице за потврду или пише да није уреду маили или лозинка


    али то сам решио тако што сам се логовао прво на гамефорге налог па затим отишао на икариам преко гамефорге странице

    и директно ушао у свој лоби без поновног логовања.


    Мени је то успело, не знам да ли то може и вама помоћи

    inspektor.jpg