Aegon Targaryen[Psiho] vs Ahil[SPQR], Daca[SPQR] 460,6 / 525,6

• Posle odlične bitke sa Mijodragom, sačekale me verne komšije kući :)

Nije veliki HOF i nije velika razlika, ali jeste bod u tabeli ;)

pametnije drugi put, komšije :)

Поморска битка поред Sunspear

(17.03.2019 3:08:53)

Aegon Targaryen[Psiho] из BuĐoLa

vs

Ahil[SPQR] из Vlasotince, Daca[SPQR] из Centar

---------------------------------------------------------------------------------------------

Брод ован.............................67(-25) - Брод ован.............................80(-20)

Пламени брод..........................15(-50) - Пламени брод..........................68(-48)

............................................. - Брод катапулт..........................40(-0)

Ракетни Брод...........................14(-0) - Ракетни Брод...........................20(-0)

Баги-педалина..........................71(-4) - Баги-педалина..........................0(-20)

Тендер..................................1(-0) - Тендер..................................1(-0)

............................................. - Брод минобацач.........................10(-0)

Брод копљар............................95(-0) - .............................................

---------------------------------------------------------------------------------------------

Генерали...............................-460.6 - Генерали...............................-525.6

Нападачки поени..........................1314 - Одбрамбени поени.......................1151.5

Претрпљена штета........................23030 - Претрпљена штета........................26280

Штета у процентима........................46% - Штета у процентима........................54%

Победници: Daca[SPQR], Ahil[SPQR]

Губитници: Aegon Targaryen[Psiho]

• mali Aegone kad budes ostao kao casan covek kad te napadnem da se boris a ne kao seka persica da ukljucis Kolosa...sledeci put obaram veru.... :D :D :D

Mene HOF ne interesuje samo casna borba....nazalost od tebe mogu da dobijem

1 PRACKARA i 20 kuvara kao da sam dosao na VINOFEST ahahahahahah...koji si ti lik....

Docekujes me sa doktorima i Vinom....hahahabruko jedna hahahah :D

Nego, Emperore, veliki vođo, kad ćemo da dočekamo neki tvoj HOF? :)

Ili su komentari tvoj resor? :D:D:D