oyun mu yoksa forum mu bitti ?

• Madem yeni server a├žacaks─▒n─▒z eski serverlar─▒ niye kapat─▒p birle┼čtirdiniz? e hadi serverlar ta┼č─▒nd─▒ birle┼čti vs de neden pe┼č pe┼če server a├ž─▒l─▒yor? e hadi server a├žacakt─▒n─▒z adam daha ba┼člad─▒g─▒ yeni serverda istedi─či puana gelememi┼č hessap bitik hop yeni a├ž─▒lan servera?
    mantalite ne? bi tane mod koymu┼člar oda san─▒r─▒m ┼čirketten ba─č─▒ms─▒z ├žal─▒┼č─▒yor ( ismini yazmama gerek yok herkesin ilk akl─▒na gelen ┼čah─▒s ) anlamadan dinlemeden pat─▒r pat─▒r banl─▒yor tatile al─▒yor isimler editleniyor ┼čehir isimleri ittifak sayfalar─▒ editleniyor ticketlar g├╝nler sonra genelde OLUMSUZ cevaplan─▒yor. ├╝st operat├Âre iletiyorsun bide f─▒r├ža yiyorsun zat-─▒ muhteremden ben sana cevap yaz─▒yorum niye tekrar ticket a├ž─▒yorsun falan diye...Neyse i┼čte b├Âyle oyuna stres atmaya e─členmeye girerdik biz eskide (2008-2011) ┼čimdi ├žocugumuz ya┼č─▒ndaki veletlerin ┼čikayetleri sonucu milyonluk hesaplar─▒m─▒z banlan─▒yor. uyduruk mesajlarla ┼čikayetlerle hesaplar tatile al─▒n─▒yor daha beter stres sinir. yazarken bile strese girdim bak :D
    velhas─▒l kelam
    1-ADİL BİR OYUN OLMAKTAN ÇIKTI
    2-KORSAN OLAYI TAMAMEN B─░T─░RD─░
    3-SAVA┼×LAR AYLARCA S├ťRERD─░ , ┼×─░MD─░ 2-3 G├ťN SAVA┼×IP HESABI TAT─░LE ALIYORLAR (yeni oyuncular)
    4- ESK─░ OYUNCULAR ZATEN 3-5 KURU┼×A SATTILAR HEP HESAPLARINI ONLARI ALANLARDA ZATEN OYUN TECR├ťBES─░ OLMAYAN BEBELER.
    5-daha yazmaya gerek yok TARAYICI OYUNU da bir yere kadar...
    korsan ├ž─▒kt─▒ OYUN ZATEN B─░TT─░. dostluklar bitti vs vs...
    forum desen zart yazsan (birazdan bana olaca─č─▒ gibi) ban , zurt yazsan double ban :D
    sevgiler sayg─▒lar...