oyun mu yoksa forum mu bitti ?

• gameforge'un bir oyunu daha vardı Europe1400 isminde. Ben ikariam kadar o oyunu da oynuyordum fakat oyunu sessiz sedasız çat diye kapatıp gittiler. var mıdır bunun sebebini bilen

• gameforge'un bir oyunu daha vardı Europe1400 isminde. Ben ikariam kadar o oyunu da oynuyordum fakat oyunu sessiz sedasız çat diye kapatıp gittiler. var mıdır bunun sebebini bilen

Aynen bende oynuyordum o oyunu hiç bir açıklama bile yapmadılar doğru

s-f6ec3b07dea5f59d44fb913a1f6f5cf0811f6189.jpg

• Bu sorunun cevabını badidol vermiş.

"Topluluk artık forumdan Discord'a kaydı, o yüzden artık bazı duyuruları oradan vermeye başladık."

Yani oyun değil, alışkanlık olarak forum bitmiş.

Resim.png

• Ne oyun kalmış ne forum kaç senedir oynamıyordum reklamını görüp merak ettim ne hale gelmiş oyun gelişme var mı diye.Oyunu zaten batırmışlar serverler kapanmış olanı haraketlendiremedikleri için sürekli yeni server açıp durmuşlar oda işe yaramamış en yeni server kalliope ondada etraf tatil modu veya inaktif hesaplardan geçilmiyor. Aktif oyuncular da çiftçilik yapıyor hesaplara bakıyorum milyonluk puanı olan adam 0 general puanıyla oynuyor kimsenin kimseden saldırı beklentisi yok artık millet o kadar alışmış ki saldırı olmayacağına sadece bina geliştirip oyun oynadığını sanıyorlar :) Daha yazacak çok şey varda gerek yok kestirmeden söyleyeyim bu oyunu Altın yağmasını kaldırdıkları gün bitirmişlerdi :closedthread:

• oyun karaborsa binasından sonra mahvoldu. herkes çiftçi filan değil aslında sadece kime bulaşıp bulaşmaması gerektiğini biliyorlar.

_______________________________________2x6h3pn.gif______________________________

• Bahsettiğin bina ne işe yarıyor ya da ne kadar yarıyor pek bir bilgim yok benim bıraktığım dönemde tapınaklar dahi yoktu sonradan çıkardılar.Ona buna bulaşmayayım derken zaten çiftçiliğe bağlıyorlar işi buna müsade eden oyun sistemi zaten savaşları zevkli hale getirecek hamleler yerine para getirecek hamleler yapmayı tercih etmişler istedikleri oldumu blmiyorum bir avuç oyuncu kalmış ellerinde

• Bahsettiğin bina ne işe yarıyor ya da ne kadar yarıyor pek bir bilgim yok benim bıraktığım dönemde tapınaklar dahi yoktu sonradan çıkardılar.Ona buna bulaşmayayım derken zaten çiftçiliğe bağlıyorlar işi buna müsade eden oyun sistemi zaten savaşları zevkli hale getirecek hamleler yerine para getirecek hamleler yapmayı tercih etmişler istedikleri oldumu blmiyorum bir avuç oyuncu kalmış ellerinde

asker satabiliyormuşsun sanıırm, ben de baya oldu bırakalı görmedim bu binayı. Benim bırakma sebebim korsan diye bir icat çıkardılar. Oyunu berbat etmişti

asker satabiliyormuşsun sanıırm, ben de baya oldu bırakalı görmedim bu binayı. Benim bırakma sebebim korsan diye bir icat çıkardılar. Oyunu berbat etmişti

akıllarınca oyunu renklendirmeye çalışıyorlar da atladıkları şey biz lise yılarımız da oynadık bu oyunu o zamanlar bizim boş zamanımız çoktu teknoloji yoktu sabahtan akşama kadar pc nin başında dikilip saldırı olacak mı yada kime nasıl saldırsam diye kaf yorabiliyorduk şimdi teknoloji var gençler telefondan başını kaldıramıyorken bir oyunun sadece pc ye bağlanmış olması çok saçma android veya ios desteği verilip birazda reklamını yapsalardı buna benzer onlarca saçma oyunu gençler bayıla bayıla oynuyor