MikiBg[MCM] vs LegionaR__[-Н-] 590/829.2

• online borba

rasturanje saveza H

Поморска битка поред Казањ

(14.03.2019 9:59:18)

MikiBg[MCM] из CIKOTE

vs

LegionaR__[-Н-] из Казањ

---------------------------------------------------------------------------------------------

Брод ован.............................45(-18) - Брод ован..............................0(-26)

Пламени брод..........................23(-40) - Пламени брод...........................0(-60)

Брод минобацач.........................38(-0) - .............................................

Парни ован.............................31(-7) - Парни ован..............................0(-3)

Ракетни Брод............................9(-0) - Ракетни Брод............................0(-5)

Баги-педалина..........................42(-0) - Баги-педалина..........................0(-18)

............................................. - Тендер.................................15(-0)

Подморница.............................14(-0) - .............................................

Носач Балона............................1(-3) - .............................................

---------------------------------------------------------------------------------------------

Генерали.................................-590 - Генерали...............................-829.2

Нападачки поени..........................2073 - Одбрамбени поени.........................1475

Претрпљена штета........................29500 - Претрпљена штета........................41460

Штета у процентима........................41% - Штета у процентима........................59%

Победници: MikiBg[MCM]

Губитници: LegionaR__[-Н-]

• pa vidi se ko je malouman upravo na hofu a sad cu i da te prijavim zbog vredjanja,mislim da si vec bio opomenut za ponasanje ali izgleda takvim kao ti ni to ne vredi

• Pa i ja sam ti dokazao cinjenice ko je malouman vidi se u borbi upravo i to online

danas svaka budala moze svasta da kaze ali je dokaz ono sto se gleda

• ahahahahh za te dokaze te naucili u policiji

ja ni u jednom trenutku nisam napisao da nisi dobio ali na koji naci ti igras ovu igricu je maloumno, da se ti hvalis sa 9 plamena vise unistena u 2 runde tj kao da si unistio jednog kopljanika vise u borbi i ti si sad kao majstor :D

a koliko ja sad vidim i ti mene vredjas hhahaha :D

tako da mogu i ja tebe da prijavim :D

• Podljene pismene, no da se javim i ovde da vas opomenem usmeno...

Nemam nista protiv malo da se trolate i prozivate, raspravljate... No drzite to u granicama normale...

Svaka dalja uvreda ce biti mnogo strozije sankcionsana, bez obzira da li na ovom ili nekom sledecem hofu;)

Delta.rs:

-Arrow- {-ФАБ-}

Epsilon.rs:

-Arrow- {АПО}