Tapınak hakkında sorular

• Merhaba beyler...

Öncelikle şunu sormak istedim.Benim 5 seviye örs olan bir adada 3 tane şehrim var Örsü kullandım fakat örs bittiği andan itibaren 6 gün bekleme süresi verdi.Aşağıda adadaki inanç durumunu falan atıcam.Eğer bu kadar bekleyeceksem fazladan şehir kurmanın bir anlamı yok aynı adaya.

RESİM 1RESİM 2

• kardeşim yönetim şekli olarak TEOKRASİ seçmediğin sürece istersen 20 tane şehir kur...

bqkkyp.png

• Merhaba beyler...

Öncelikle şunu sormak istedim.Benim 5 seviye örs olan bir adada 3 tane şehrim var Örsü kullandım fakat örs bittiği andan itibaren 6 gün bekleme süresi verdi.Aşağıda adadaki inanç durumunu falan atıcam.Eğer bu kadar bekleyeceksem fazladan şehir kurmanın bir anlamı yok aynı adaya.

RESİM 1RESİM 2

Resme bakınca toplam ada inanci %60 yani sen örse bağış yapip 5 seviye yapınca ada inancı 5 oldu diyecek birşey yok. Adadaki bulanan hesaplarin sehirlerinde tapınak var mi varsa kac seviye ve rahip çalıştırıyor mu ona bakacaksın. En önemlisi tapınak halkla orantılıdır belediye bastikca rahipleri de arttirman lazım. Her sehrin inanci % 98 in altında olmamali. Resme bakinca bir tanesi %165 diğerlerinin cok dusuk ortalamayi cok düşürmüş. Bir arkadaş teokrasiyi secmezsen istersen 20 tane şehir kur demiş buna çok güldüm. 6 örste tekorasi varsa fullenir egerki 7 sehrin varsa yine fullenir teokrasiye gerek yok.

• kardeşim yönetim şekli olarak TEOKRASİ seçmediğin sürece istersen 20 tane şehir kur...

arkadaşım boşa öldürme vaktini 6 şehir teokrasi ve din değişimi %98-%100 bandında olmalı herkesin barometre en az %98 de olmalı. Burdaki 20 şehir inceliğini anlamamış bi arkadaş ona takılmıyorum.

bqkkyp.png

• doruk gah git ya. 20 sehri nasil kuracan oturup hesap yapmissin birde ^^

Bilgi ve tecrübe gerektiren bir konuya sayın RacoN yazdıysa, o yazar biz okur öğreniriz. Saygılı olun arkadaşlar karşınızdaki kim biliyor musunuz! harbi lan kim bu biliyor musunuz? Neyse konu o değil.

Ancak bu ciddi bir konu tapınak, rahip falan yani makara yapma çarpılırsın:)

Tanrı seni kutsasın.