OTTOMAN EMPİRE(OTTO) İTTİFAKI SAVAŞ RAPORLARI

• AZ SONRA TÜM DÜNYALARDAKİ EN ERKEN EN UZUN RAUNDLU SAVAŞ RAPORLARINI PAYLAŞACAĞIM

ÜSTELİK GENELLİKLE 2 KİŞİ ARASINDA GEÇEN

SEVER BAŞLAYALI BUGUN DAHİL 12.GÜN OLDU

• Evet arkadaşlar yeni raporlarla karşınızdayız. Kartaca nickli olan oyuncu aslında psychedelic çıktı kendisi her dünyada olduğu gibi rodosçu diye herkeze laf yapan ama deposu olmayınca rodos basan biri gerçi böyle olmuyo doğru depo getircem bekleyin dedi deposuz yapamaz :) yukarda gördüğünuz gibi geri kalan spartalıları terhis etmek zorunda kaldı gerçi spartalı terhis edende ilk defa görülüyo herkeze kolay gelsin bol savaşlar :))

• Evet arkadaşlar yeni raporlarla karşınızdayız. Kartaca nickli olan oyuncu aslında psychedelic çıktı kendisi her dünyada olduğu gibi rodosçu diye herkeze laf yapan ama deposu olmayınca rodos basan biri gerçi böyle olmuyo doğru depo getircem bekleyin dedi deposuz yapamaz :) yukarda gördüğünuz gibi geri kalan spartalıları terhis etmek zorunda kaldı gerçi spartalı terhis edende ilk defa görülüyo herkeze kolay gelsin bol savaşlar :))

avel

Baslksz-71.png

• vedat o benim veya değilim orası önemli değil sonra oraya gireriz de sen benim hakkımda konuşabilecek kadar büyüdünmü :D yalakalık yaptığın mesajların dün gibi aklımda

Tanımayan TANIR , tanıyan ÖRNEK alır...

• Orada moralide at niye galip gelmişin görelim :) anca ağlarsınız böyle sizin seviyeniz ne ya bilgisayarın başında manyaklar gibi bekleyen adamlar :D rodos falan basıyolar sonra bide konuşuyolarda burası rapor sayfası gidin ne isterseniz kendi sayfanıza yazın hodri meydan.

• Orada moralide at niye galip gelmişin görelim :) anca ağlarsınız böyle sizin seviyeniz ne ya bilgisayarın başında manyaklar gibi bekleyen adamlar :D rodos falan basıyolar sonra bide konuşuyolarda burası rapor sayfası gidin ne isterseniz kendi sayfanıza yazın hodri meydan.

moral olmasa da kesecek durumda değilsin 1

madem oyuncusun savaşa 20 aşcı atıvereydin buda 2

rodos bize özel bişey değil herkes kullanabilir kullanana niye kullandın demeyiz

bize rodos kullanıyosunuz diye ağlayan herkese tek tek rodos kullanmaya mecbur bıraktık zaten biz hadi git ötede ağla

Baslksz-71.png

• ya sen boş adamsın gerçekten o raporun devamı yukarda zaten nasıl bayrak basıp spartalı terhis etin madem çok kesiyodun niye terhis edip bayrak basıyosun moral biti ama tam 1:30 saat sonra tekrar girdik zaten moral bitmese bi sürü asker geliyodu tek raporda çıkardı artık ne bahane uyduracaksınız bilmem raporlar ortada boş konuşmaya gerek yok.

• Vayy düşmanlarım sevenlerimden daha çok oyunda raporda soranlar bitmiyo ya çatlıyosunuz meraktan beli ayrıca waynakh seni zephyrostan beri bida görmedim hayırdır senin derdin nedir :)

• Ha anladım derdini belkide zephyrostan acıların duruyodur daha tatilsiz ban yemelerin az olmadı orda ilk önce kendi üslübunu doğrult sonra konuş ayrıca burası otto itifakına ait buraya biz rapor asarız biz yazarız bi derdin varsa özelden yazabilirsin veya forumuna yazabilirsin iyi oyunlar.

• Öncelikle iki tarafıda tebrik ederiz güzel savaş oldu. Tekrar güzel ve uzun savaş raporlarıyla karşınızdayız 3 gün önce ufak bi saldırı sonrası 1türk itifakı hazırlık yapmaya başlamıştı ve dün akşam 3 gün sonra saldırdığmızda çıkan savaşta karşı tarafın bir çok paket ve spartalı açmasına rağmen galibiyet yine bizim tarafın olmuştur evet gelelim raporlara.

• Cons_tantana'ya özelikle gelsin her dünyada olduğu gibi boş yapıp bekleyin der kesince oyunda yokmuş falan bizim adalara gelip kesilince de oyunda yoktu heralde neyse takmıyorum bile onu herkez bilir kendisini düşmanın itifakında asker saklar yalan bahane konuşan biri :))