Kadiako[-O-] vs Petar_[Џокер] 949.2 /1005.2

  • Pinki je otvorio novu godinu na forumu, a ja sam u igrici;) Da mi je neko pre par meseci rekao da cu napraviti prvi hof u godini i to nad Petrom, bio bih zabezeknut.

    Nakon sto mi je pre dva dana lupio Kolosa i pobegao iz online bitke ( https://prnt.sc/wcektd   https://prnt.sc/wcbyen), Petar je odlucio da nakupi 15k generala i indirektno me poseti na mom ostrvu. Prvo mi je napao saveznika na kopnu pa smo ga pristojno sacekali i povukao se na 1800 generala stete, posle toga smo ga jurili dok mu nije dosao ''tatica'' u pomoc. Na moru mu izgleda ipak nije bilo spasa, jer sta? Decko. Nema. Pojma. Hofnuo sam ga u dve runde a ovamo konstantno prica kako sam ja neznalica a on ovde neki harambasa:D Kada je doslo vreme za pravi ispit, Petar je popustio i razocarao, lik koji igra aktivno Ikariam od 2010. godine i zna iskljucivo za ratovanje i nista drugo, dok ja igram aktivno od jula ove godine i teram ga da bezi kako pre bitki, tako i u toku istih, ali sve na kraju dodje na svoje, tako da on opet visi ovde. Jedva cekam da vidim sta ce na ovo da kaze, verovatno ce se iznervirati i otici da pljacka naloge od 10k poena :) Ako ga vec nisam dovoljno spustio na zemlju proslim hofom, sad sam ga vala i zakopao jer takvi igraci Ikariamu nisu potrebni, kakvo god da je stanje u zajednici. Mislim da ga pola njegovog saveza ni ne voli nego ga koristi u igrici jer je dobar ratnik(mada se sada i to dovodi u pitanje). Zapitace se taj sledeci put kad bude hteo da mi proziva savez. Svojim komunikativnim potencijalom i temperamentom ne bi mogao da vodi ni savez od dva clana, dok ja svoj pravim od nule i vodim na vrh :) Jos covek stavlja -O- pored imena igraca bez saveza da izgleda da je hofnuo nekog mog :thumbdown:

    Dosta o njemu, videh sada da sam prvi po napadackim, pa sta je ovo, daj uozbiljite se malo ljudi, igram 5 meseci i vec dominiran ^^

    Za kraj, ovaj put VELIKA posveta ide m4trixxx-u jer sam pravio neke greske koje su njega direktno kostale, a uvek je bio tu kad je trebalo!



    Поморска битка поред KONSTANTIN 5

    (01.01.2021 0:51:13)

    Kadiako[-О-] из 26pbr

    vs

    Petar_[Џокер] из Beograd, Red Wood


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Брод ован.............................65(-36) - Брод ован............................106(-36)

    Пламени брод..........................14(-58) - Пламени брод..........................14(-58)

    Брод минобацач.........................42(-0) - Брод минобацач.........................42(-0)

    Парни ован.............................22(-8) - Парни ован.............................58(-8)

    Подморница.............................32(-8) - Подморница.............................52(-8)

    Баги-педалина.........................100(-0) - Баги-педалина.........................140(-0)

    Носач Балона............................5(-2) - Носач Балона............................8(-4)

    Тендер.................................20(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Генерали...............................-949.2 - Генерали..............................-1005.2

    Нападачки поени..........................2513 - Одбрамбени поени.........................2373

    Претрпљена штета........................47460 - Претрпљена штета........................50260

    Штета у процентима........................48% - Штета у процентима........................52%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Победници: Kadiako[-О-]


    Губитници: Petar_[Џокер]

  • vec sam na nekom drugom postu pisao o ovome i o bagu koji se desio i koji zloupotrebljavas.

    tebi cu poruciti jednu stvar da malo obratis paznju na to sta pises jer si uzeo mnogo slobode i poceo mnogo da me prozivas i komentarises mene licno sto nema veze sa igricom. jos jednom cu te upozoriti da obratis paznju na ponasanje jer ako te mama i tata nisu vaspitali bilo bi glupo da ja to radim.

    Ti ces da komentarises ko je potreban igrici i ko koga voli i slicno. skrati jezik bilo bi ti bolje. slobodno moze i prijava i ban a ti obrati paznju na to sto sam ti rekao . Ovaj nazovi hof je sa bagom i prijavljen je operateru pa ako se to ispostavi kao tacno bice i obrisan.

  • vec sam na nekom drugom postu pisao o ovome i o bagu koji se desio i koji zloupotrebljavas.

    tebi cu poruciti jednu stvar da malo obratis paznju na to sta pises jer si uzeo mnogo slobode i poceo mnogo da me prozivas i komentarises mene licno sto nema veze sa igricom. jos jednom cu te upozoriti da obratis paznju na ponasanje jer ako te mama i tata nisu vaspitali bilo bi glupo da ja to radim.

    Ti ces da komentarises ko je potreban igrici i ko koga voli i slicno. skrati jezik bilo bi ti bolje. slobodno moze i prijava i ban a ti obrati paznju na to sto sam ti rekao . Ovaj nazovi hof je sa bagom i prijavljen je operateru pa ako se to ispostavi kao tacno bice i obrisan.

    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH Pa koje ti komplekse imas, ovo je neverovatno, javi mi sta su ti rekli operatori :D:D:D

    Sta se sad ti branis, nemoj da zaronim malo po forumu da pokazem sta si ti sve meni pisao, skoro si mi, kao i sada, vredjao i porodicu, kako te nije sramota...Koliko ti je samo komentara izbrisano koje sam samo ja video...Na proslom komentaru si se cak i ispsovao za sve pare...Ja nemam za sta da budem prijavljen a ti si dobio do sada jedno 5 opomena za izrazavanje. Ti ces meni da govoris o slobodi govora i prozivanju. TI?!?! Decko pogledaj se u ogledalo, nema koga nisi prozivao. Ja sam bio prijateljski nastrojen prema tebi i kad sam gubio i kad sam pobedjivao dok nisam shvatio da nema nista od toga jer si napravio jedan veliki prepotetni stit oko sebe. Ovo je bio jedini nacin da se taj stit probije i to ti je i trebalo.

    Da ponovim, ako ti mislis da je ovo bio bag, ti onda nisi iskusan ratnik, ja koji igram 5 meseci to znam a ti ne...

    https://prnt.sc/wdxmqv pa pa :D Palma de Majorka :P

    Edited 2 times, last by Kadiako ().

  • vec sam na nekom drugom postu pisao o ovome i o bagu koji se desio i koji zloupotrebljavas.

    tebi cu poruciti jednu stvar da malo obratis paznju na to sta pises jer si uzeo mnogo slobode i poceo mnogo da me prozivas i komentarises mene licno sto nema veze sa igricom. jos jednom cu te upozoriti da obratis paznju na ponasanje jer ako te mama i tata nisu vaspitali bilo bi glupo da ja to radim.

    Ti ces da komentarises ko je potreban igrici i ko koga voli i slicno. skrati jezik bilo bi ti bolje. slobodno moze i prijava i ban a ti obrati paznju na to sto sam ti rekao . Ovaj nazovi hof je sa bagom i prijavljen je operateru pa ako se to ispostavi kao tacno bice i obrisan.

    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA samo da uzmem vazduh HHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAAHAHAHAH

  • Auuu,auuu jel to onaj sto te zvao napaljenim klincem ? Po komentarima ja samo vidim da je on napaljen, jos se covek svadja sam sa sobom nadam se da je sve u redu.Presede coveku i Nova godina i praznici,vidim da je poceo i da psuje i da se oprasta sa Ikariam zajednicom.Kao sto sam vec jednom napisao davno al' evo da ponovim opet,da su igraci koje je on kacio i pljuvao raznoraznim neprimerenim i maloumnim komentarima iole malo aktivni visio bi taj ovde po ceo dan !!!:evil:

    Cestitke na hofu,opasne komplekse si im nabio po komentarima se to vidi ne moraju oni da priznaju! :saint:

    I don't usually write nothing unless I'm drunk or I'm high but I'm both right now...

  • Auuu,auuu jel to onaj sto te zvao napaljenim klincem ? Po komentarima ja samo vidim da je on napaljen, jos se covek svadja sam sa sobom nadam se da je sve u redu.Presede coveku i Nova godina i praznici,vidim da je poceo i da psuje i da se oprasta sa Ikariam zajednicom.Kao sto sam vec jednom napisao davno al' evo da ponovim opet,da su igraci koje je on kacio i pljuvao raznoraznim neprimerenim i maloumnim komentarima iole malo aktivni visio bi taj ovde po ceo dan !!!:evil:

    Cestitke na hofu,opasne komplekse si im nabio po komentarima se to vidi ne moraju oni da priznaju!

    Hvala :) Znao sam da ce najbolji komentar od tebe doci ^^

    Hvala, ma ovo nije ni b od baga :D

    De taj da uzvrati, od sramote pobegao u MO ;(

  • Vec sam cuo od nekih igraca koji su hofnuti kako su im se desavali bagovi, ne znam sta da kazem sem smesno, los mehanizam odbrane 8)

    Cestitke Kadiako ^^

    p57uBxd.jpg

  • Vec sam cuo od nekih igraca koji su hofnuti kako su im se desavali bagovi, ne znam sta da kazem sem smesno, los mehanizam odbrane 8)

    Cestitke Kadiako ^^

    Hvala puno Mare :)

    Nista, cekamo da vidimo sta ce operatori reci :D