Héliova věž

  • Zdravím. Mám je takovou otázku k Héliové věži. Po x letech jsem si postavila 2 věže cca před měsícem, kde mám teda nejvíce měst, aby se mi to vyplatilo. Ale mám jednu otázku k popisu " Momentálně používaný lampový olej daroval/a a Největší dárce " Ty popisy chápu, ale nějak nevím, zda je to nějaká chyba, protože na 1 ostrově jsem darovala olej pouze 2x a kamarád ho daroval 5x a přesto jsem tam napsaná, jako největší dárce momentálně já, ale při prvním popisu, kdo olej momentálně daroval, je napsaný kamarád. Tak se ptám, zda to nemá být naopak? On už olej nedaroval od postavění té věže. Takže jsem myslela, že vždy kdo olej daruje se napíše, kdo ho právě daroval, aby se i vědělo, kdo tam třeba přispěl. Ale není to tak. Tak se jen ptám, zda je to tak správně napsané, jak to popisuju, nebo je to chyba.

    Díky za odpovědi, pokud někdo bude vědět, jak to přesně funguje. Říkám - je to poprvé co jsem si je zkusila postavit právě. Na druhém ostrově jsem napsaná jen já, protože jen já sem tam dala olej, takže tam je to ok. :)

    v1.png


    Moje další láska <3 :saint: