BELGRADE BOYS(-LE) vs HOMER(SPQR) 1425.6/731.4

  • Поморска битка поред GLAVNI
    (23.12.2020 11:53:43)
    BELGRADE BOYS[-LE-] из Ad Fines 3
    vs
    HOMER[SPQR] из GLAVNI

    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Брод ован.............................26(-36) - Брод ован............................276(-24)
    Пламени брод...........................3(-21) - Пламени брод.........................279(-67)
    Брод минобацач.........................42(-0) - Брод минобацач.........................84(-0)
    Парни ован............................23(-32) - Парни ован............................201(-0)
    ............................................. - Ракетни Брод...........................20(-4)
    Подморница.............................16(-9) - Подморница............................100(-0)
    Баги-педалина..........................56(-4) - Баги-педалина.........................100(-0)
    Носач Балона............................0(-5) - Носач Балона...........................21(-3)
    ............................................. - Тендер.................................15(-0)
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Генерали..............................-1425.6 - Генерали...............................-731.4
    Нападачки поени........................1828.5 - Одбрамбени поени.........................3564
    Претрпљена штета........................71280 - Претрпљена штета........................36570
    Штета у процентима........................66% - Штета у процентима........................34%
    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Победници: HOMER[SPQR]

    Губитници: BELGRADE BOYS[-LE-]

    Edited 2 times, last by HOMER2 ().

  • Jel se to pametnjakovic koji igra fer pley zakucao u cika HOMERA...hahahah..bravo homere...

    Шта је проблем што сам се закуцао? Не видим шта ти имаш са тим куцањем? Друга ствар, боље да се часно закуцаш него да молиш преко порука да ти намештам хофове на мулти налозима да би стигао Duske на Делти по нападачким поенама и да ме молиш да ти дам маил и шифру да можеш ти сам да направиш колико ти генерала треба. А тебе бих разбуцао са једним оком у сну и копнено и флотом, то што си одбио кад сам ти писао био да играмо 1 вс 1 о томе нећу ни да причам а плакаћеш када се будем вратио на Делту и слаћеш ми опет поруке " Немој молим те брате да нападаш моје налоге а они су Сребрни, Малиша итд " и да цвилиш за милост. Хомеру честитке на томе што је оставио гомилу у право време на правом месту а мени честитам на куцању:D

  • Jel se to pametnjakovic koji igra fer pley zakucao u cika HOMERA...hahahah..bravo homere...

    Шта је проблем што сам се закуцао? Не видим шта ти имаш са тим куцањем? Друга ствар, боље да се часно закуцаш него да молиш преко порука да ти намештам хофове на мулти налозима да би стигао Duske на Делти по нападачким поенама и да ме молиш да ти дам маил и шифру да можеш ти сам да направиш колико ти генерала треба. А тебе бих разбуцао са једним оком у сну и копнено и флотом, то што си одбио кад сам ти писао био да играмо 1 вс 1 о томе нећу ни да причам а плакаћеш када се будем вратио на Делту и слаћеш ми опет поруке " Немој молим те брате да нападаш моје налоге а они су Сребрни, Малиша итд " и да цвилиш за милост. Хомеру честитке на томе што је оставио гомилу у право време на правом месту а мени честитам на куцању:D

    Al si strasan.hahahaha dodji na delty cekam te

    <3Другарство, братство и слога <3

  • Честитам Хомере! Драго ми је да си коначно отворио налог на форуму. :)

    ББ бо :thumbup:

    My BG - Spartak_300

    Eta BG - пиколо