smrt svima [ BORG ] vs DARKO67 [ 30P ] šteta 7915.2 / 6567.8 ukupno 14483

  • Čekao sam ga posle u njegovom gradu ali sam bio zadremao i 6 rundi nism bio tu a i popio sam kolosa .Uspeo sam posle nadoknaditi štetu i još jedan hof je tu .:)

    Posveta mom 30P kao i ostalim mojim savezima kao i svima koji me znaju .:)


    Morska bitka kod Tukovi

    (22.12.2020 16:04:18)

    smrt svima[BORG] iz MER 4, MER 3, Raškovac

    vs

    DARKO67[30P] iz dark k1, Polis, Tukovi


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Brod Ovan...........................148(-237) - Brod Ovan............................41(-215)

    Vatreni Brod..........................9(-265) - Vatreni Brod............................3(-0)

    Brod minobacač.........................37(-0) - Brod minobacač........................277(-0)

    Parni ovan..........................170(-119) - Parni ovan..........................218(-164)

    Raketni brod..........................59(-51) - Raketni brod.........................110(-38)

    Parni gliser..........................89(-38) - Parni gliser..........................184(-7)

    Nosač balona...........................4(-20) - Nosač balona..........................62(-16)

    Tender.................................10(-0) - Tender.................................25(-0)

    Podmornica............................104(-0) - Podmornica............................122(-0)

    Brod kopljar..........................105(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali..............................-7915.2 - Generali..............................-6567.8

    Napadački bodovi......................16419.5 - Obrambeni bodovi........................19788

    Štete primljeno........................395760 - Štete primljeno........................328390

    Postotak štete............................54% - Postotak štete............................46%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: smrt svima[BORG]


    Gubitnici: DARKO67[30P]

  • Osim za biranje edgy imena, rušenje čuda protivnicima, napadanje jedino kad je protivnik offline i bježanje iz vlastitih gradova čini se da je naš :closedthread: sposoban samo za samoHOF i ribanje palube.


    Čestitke Darko, draže mi je vidit ovaj tvoj HOF nego 10 mojih :)


    [mod='Duske']Uklonjeno ime i prezime drugog igraca[/mod]

  • Morao sam napraviti acc. na forumu samo da odgovorim na ove gluposti. Priča o napadanju protivnika kad je offline je van svake pameti, jer su 2 prethodna hof-a napravljena u 5 ujutru, kao i svaki drugi darkov. Krenuo sam sa ostatkom flote osloboditi svoju luku (u podne, žao mi je što protivnik noćima ne spava zbog mene, pa mora spavati u podne), popio sam više štete zbog većeg levela hefesta kod protivnika, ali kad je već bilo izvjesno da će izgubiti, radila je bijela zastavica, pobjegao je glavom bez obzira. Kad se već hvali, nek se pohvali da je zbog farmanja na glavnom nalogu u modusu odsustva, te da je napadao sa drugog naloga. Još mnogo neprospavanih noći i još više naloga želim svom protivniku. :)

  • Morao sam napraviti acc. na forumu samo da odgovorim na ove gluposti. Priča o napadanju protivnika kad je offline je van svake pameti, jer su 2 prethodna hof-a napravljena u 5 ujutru, kao i svaki drugi darkov. Krenuo sam sa ostatkom flote osloboditi svoju luku (u podne, žao mi je što protivnik noćima ne spava zbog mene, pa mora spavati u podne), popio sam više štete zbog većeg levela hefesta kod protivnika, ali kad je već bilo izvjesno da će izgubiti, radila je bijela zastavica, pobjegao je glavom bez obzira. Kad se već hvali, nek se pohvali da je zbog farmanja na glavnom nalogu u modusu odsustva, te da je napadao sa drugog naloga. Još mnogo neprospavanih noći i još više naloga želim svom protivniku. :)

    Ovo mi zvuči prepristojno da bi bia Torcida_Lucac...

  • Smrti svima ne lupetaj i ne laži ovde .Ti uopšte nemaš pojma ratovati ni s vojskom a kamoli s flotom hofnuo sam te minimum 10x ako ne i više s vojskom a i sa flotom .:) Ova igra se igra 24h tj napada se i ratuje kad se za to ima vremena u bilo koje vreme danju ili noču .Ja patim od hronične nesanice a igrom ubijam i to vreme kao i botove poput tebe tako da nije ni tačno da nespavam zbog tebe .:)

    Pa normalno je otiči iz bitke kad nemaš dovoljno vojske da je nastaviš jer ti je protivnik u ovom slučaju ti roknuo kolosa .

  • U tvom postu ne vidim da si išta rekao, što bi u mom postu moglo biti laž. Niti sam rekao da znam ratovati, niti da me nisi hof-nuo. Čak sam pogodio i za nesanicu, iako je bila zajebancija. :D Ako se igra 24h, ne vidim potrebu da kukaš da si zaspao, kakve to veze ima. S obzirom da meni hof stvarno ne znači ništa, meni je bitno ko je na kraju pobjedio u bitci, uvijek idem na all-in, najčešće na svoju štetu. Tako je bilo i ovaj put, trećina flote koju sam izgubio nije ni približno koliko si ti izgubio sa 30% kolosa. Naravno da je normalno otići kad nemaš dovoljno vojske, ali je ekstremno licemjerno to predstaviti kao svoju pobjedu i uspjeh. Nadam se da se uskoro vraćaš iz modusa na glavnom nalogu, treba mi neko za farmanje.

  • Povlačenje kad ti je ponestalo vojske za bitku, osobito ako je nedostatak vojske uzrokovan neprijateljskim kolosom je najprirodnija stvar koja se može napravit. HOF-ovi možda tebi nisu bitni ali su bitni 90% igrača jer su realan prikaz igračeve vještina ratovanja. Nadalje ako ti HOF nije bitan zašto onda stavljaš važnost na segment za koji apsolutno svi znaju da je nebitan- boju izvještaja. Licemjerje je odbaciti važnost najvažnije stavke svakog foruma ikariama i pridati važnost nečemu tako trivijalnom kao što je povlačenje iz bitke u kojoj te je protivnik uspješno nadjača samo zato jer ti trenutno odgovara važnost pridati upravo jedinoj stvari koja amaterskom igraču izgleda pozitivno kod tebe.

  • Povlačenje kad ti je ponestalo vojske za bitku, osobito ako je nedostatak vojske uzrokovan neprijateljskim kolosom je najprirodnija stvar koja se može napravit. HOF-ovi možda tebi nisu bitni ali su bitni 90% igrača jer su realan prikaz igračeve vještina ratovanja. Nadalje ako ti HOF nije bitan zašto onda stavljaš važnost na segment za koji apsolutno svi znaju da je nebitan- boju izvještaja. Licemjerje je odbaciti važnost najvažnije stavke svakog foruma ikariama i pridati važnost nečemu tako trivijalnom kao što je povlačenje iz bitke u kojoj te je protivnik uspješno nadjača samo zato jer ti trenutno odgovara važnost pridati upravo jedinoj stvari koja amaterskom igraču izgleda pozitivno kod tebe.

    Legendo nisam ja objavio hof, ne znam o kakvim bojama pričaš. Priča o kolosu je takođe besmislena jer je ostatak flote poslao u bitku nakon kolosa, tako da ti ni ta priča ne pije vode. Ne vidim kako sam nadjačan kad mi je luka slobodna, pobjedio bih u bitci da se nije povukao i protivnik je i dalje u modusu odsustva na glavnom nalogu. I see this as an apsolute win

  • Povlačenje kad ti je ponestalo vojske za bitku, osobito ako je nedostatak vojske uzrokovan neprijateljskim kolosom je najprirodnija stvar koja se može napravit. HOF-ovi možda tebi nisu bitni ali su bitni 90% igrača jer su realan prikaz igračeve vještina ratovanja. Nadalje ako ti HOF nije bitan zašto onda stavljaš važnost na segment za koji apsolutno svi znaju da je nebitan- boju izvještaja. Licemjerje je odbaciti važnost najvažnije stavke svakog foruma ikariama i pridati važnost nečemu tako trivijalnom kao što je povlačenje iz bitke u kojoj te je protivnik uspješno nadjača samo zato jer ti trenutno odgovara važnost pridati upravo jedinoj stvari koja amaterskom igraču izgleda pozitivno kod tebe.

    Legendo nisam ja objavio hof, ne znam o kakvim bojama pričaš. Priča o kolosu je takođe besmislena jer je ostatak flote poslao u bitku nakon kolosa, tako da ti ni ta priča ne pije vode. Ne vidim kako sam nadjačan kad mi je luka slobodna, pobjedio bih u bitci da se nije povukao i protivnik je i dalje u modusu odsustva na glavnom nalogu. I see this as an apsolute win

    Boju izvještaja si spomenia kad si reka da ti je bitno ko je pobjedia u bitci u pretprošlom komentaru. Boja izvještaja (zeleno/crveno) predstavlja pobjednika bitke. Priča o kolosu ima smisla jer se moja poanta ne oslanja na pretpostavci da si mu kolos opalia u ovoj bitci već si ga općenito upotrijebia i time uzrokova nedostatak brodova kojima bi se bitka mogla odigrat do nuliranja. Nadjačan si u šteti, broju izgubljenih generala, to su brojevi koji su bitni i kao šta san već reka predstavljaju igračevu vojnu vještinu, ako ne možeš pohvatat koncept koji prihvaća 90% igrača ikariama i skoro svi korisnici foruma ne mogu ti pomoć. Modus na glavnom nalogu ne poništava njegovu vojnu nadmoć, ali očito svi gledamo druge stavke koje smatramo bitnima u ishodu rata tako da poštujem.

  • Ovde je bitno koliku si naneo štetu protivniku a ne uopšte ko piše da je pobednik u njoj :).

    A što se kolosa tiče njega si mi upalio več u 2 rundi kada si video da mi nemožeš ništa i tek si tad uspeo malo povečati štetu koju sam ja čim sam se pojavio sredio to i hofnuo te .Tako da ti kolos nije puno ni pomogao .

    Meseci mi namerno obaraš veru i moram zato dizati hramove svuda zbog tebe ,Sada kad me tamo nema moračeš je sam i dizati :) .

    A kad si ti to uspeo mene farmati a veruj mi nikad i nečeš uspeti i možeš samo sanjati o tome ?? :)

    Sa tog naloga sam otišao u mo ne zato što te se bojim botino več samo zato što nemam dovoljno zlata da bih tamo imao i flotu :( .

    Meni su svi nalozi svuda gde imam vojsku glavni tako da trenutno mi to što si me blok i držiš flotu u mojim gradovima samo iz straha da te ne hofnem u tvojim puno i ne znači :) .Ali srediće te neko i tamo uskoro veruj mi :) .

  • Pa vidim kukavicu koja se povukla.

    Pobjeda je pobjeda u punom smislu, da je majstor ko sto prica pisalo bi drukcije.

    Postoje pravila igre i foruma koja su omogućila da upravo Darko objavi HOF kao pobjednik, tvoja pravila i mišljenja o istima su nebitna.