Смедеревац[АПО] вс Vitazem-alfa[LOTR] 404/2277.6

  • Еррор 404:D
    Вођа заслужан за хоф, он је крив за све


    Поморска битка поред Gardos

    (21.12.2020 14:04:21)

    Смедеревац[АПО] из Mazalova Stanic, Gardos

    vs

    Vitazem-alfa[LOTR] из Gardos


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    ............................................. - Брод катапулт.........................0(-128)

    Брод минобацач.........................42(-0) - Брод минобацач.........................0(-35)

    ............................................. - Ракетни Брод............................0(-1)

    Подморница............................25(-20) - Подморница.............................0(-32)

    Баги-педалина..........................60(-0) - Баги-педалина..........................30(-0)

    Носач Балона............................9(-0) - Носач Балона...........................18(-0)

    Тендер.................................50(-0) - Тендер.................................15(-0)

    Брод ован..............................36(-0) - .............................................

    Парни ован.............................50(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Генерали.................................-404 - Генерали..............................-2277.6

    Нападачки поени..........................5694 - Одбрамбени поени.........................1010

    Претрпљена штета........................20200 - Претрпљена штета.......................113880

    Штета у процентима........................15% - Штета у процентима........................85%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Победници: Смедеревац[АПО]


    Губитници: Vitazem-alfa[LOTR]

  • Sve cestike, samo da znas nisam flotas ... ali ne bitno, ko mi je kriv kad ne raspodelim ni vojsku i flotu. Doduse bio sam miran godinama tako da sam se malo opustio,

    Pozdrav svima igramo se dalje ;)