LAUGREANO[HERO] VS alenXXL - DOČEK NOVE GODINE - 28/2054

  • Nazovem ti radno misto da mi se baba požalila da si bia umoran u utorak kad si joj masira stopala jer si igra ikariam cilu noć i gubia. Ugl ja ne znam šta se u tvojoj glavi dešava al ako ti viruješ da je ovo pobjeđivanje onda ti čestitam, naša je verzija da mi pobjeđujemo, tvoja da ti iz modusa pobjeđuješ, obe strane sritne

    vidiš da ti se okrenulo...ti misliš da zoveš ono što ne znaš...rekoh...prošeći...za početak...na četiri noge...mišiću

  • A mišiću...36 sati sam vas vukao za nos bez hefesta...natukao sam +15k napadačkih i 10k obrambenih bodova...100 napada ste pokušali i ništa...bolje spavati nego se s mišićima naganjati...a sad pogled u ekran...nikad ne znaš kad ću se vratiti...već sam ti objasnio kad se lovac počne osjećati kao lovina...a i sadržaj tvojih zadnjih poruka pokazuje kako si shvatio koliko si jadan i nebitan... mišiću...drugi najdraži...

    Lajkam tvoj komentar, al jedino za sto si ti mene povuko je za kuplung...


    Admine :closedthread:

  • A mišiću...36 sati sam vas vukao za nos bez hefesta...natukao sam +15k napadačkih i 10k obrambenih bodova...100 napada ste pokušali i ništa...bolje spavati nego se s mišićima naganjati...a sad pogled u ekran...nikad ne znaš kad ću se vratiti...već sam ti objasnio kad se lovac počne osjećati kao lovina...a i sadržaj tvojih zadnjih poruka pokazuje kako si shvatio koliko si jadan i nebitan... mišiću...drugi najdraži...

    Lajkam tvoj komentar, al jedino za sto si ti mene povuko je za kuplung...


    Admine :closedthread:

    vidiš...postaješ poremećeni mišić...nema hoffa...nema međusobnog lajkanja...bavaš prostote...vidio sam takve slučajeve...sredi se mišiću...prošeći i ti za početak...

  • A mišiću...36 sati sam vas vukao za nos bez hefesta...natukao sam +15k napadačkih i 10k obrambenih bodova...100 napada ste pokušali i ništa...bolje spavati nego se s mišićima naganjati...a sad pogled u ekran...nikad ne znaš kad ću se vratiti...već sam ti objasnio kad se lovac počne osjećati kao lovina...a i sadržaj tvojih zadnjih poruka pokazuje kako si shvatio koliko si jadan i nebitan... mišiću...drugi najdraži...

    Lajkam tvoj komentar, al jedino za sto si ti mene povuko je za kuplung...


    Admine :closedthread:

    vidiš...postaješ poremećeni mišić...nema hoffa...nema međusobnog lajkanja...bavaš prostote...vidio sam takve slučajeve...sredi se mišiću...prošeći i ti za početak...

    Meni poremećeniji izgleda lik koji je u 30ima i nijedna ga žena neće jer je vjv osobnošću isti i uživo ko i ovdi

  • vidiš...postaješ poremećeni mišić...nema hoffa...nema međusobnog lajkanja...bavaš prostote...vidio sam takve slučajeve...sredi se mišiću...prošeći i ti za početak...

    Ja sam ti lijepo napisao da se makneš s mojih hoffova, ne spammaj mi hoff svojim lažima, tvoj viđenjem igre... pokazao si gdje ti je mjesto, molim te ne sramoti se dodatno. Molim te za tvoje dobro.


    Pojasni ću ti, nije kuplung nego kvačilo književno.


    Doviđenja, uzivaj pod palmom, a mislio sam se narucit na pregled iskreno, mada bi onda admini shvatili da ti prijetim, iako sam se htio pouzdat u tvoju stručnost i pri tom te podržat da kupuješ još ambre. Tako bi Zeta imala koristi od tebe također.


    Sve najbolje zivio

  • pojasniti ću ja tebi...kuplung ili kvačilo se ne povlači...kad narasteš znat ćeš...ono na što si ti mislio mišiću neću niti spominjati...pucaš...što da ti kažem...

  • Opet miješaš igricu i RL...znam da želiš da budem luzer, mišić kao ti...ali žao mi je ništa od toga...a sad idi pa bleji...u ekran...i čekaj...da dođem...a dolazim sigurno...

  • Ništa pozdravi mi Nelu dok čekam

  • a mišiću...samo čekaj...samo čekaj..

  • Epa sada je stvarno dosta nisam hteo da se mešam računam po koji spam ne škodi razvija se takmičarski duh koji doprinosi igri uopšte pratim više meseci vaša prepucavanja ali kada ode ovoliko daleko da samo vas trojica ispunite 3 stranice postova na jednom hofu mnogo je


    Myster JakovHR1997 opomena pred kaznu imate PP pa spamajte imajte mere za ubuduće a Ekonomista post tj tvoja je bitka ali nemoj da se opustaš previše za buduće hofove nekada treba nešto i ignorisati.

  • Epa sada je stvarno dosta nisam hteo da se mešam računam po koji spam ne škodi razvija se takmičarski duh koji doprinosi igri uopšte pratim više meseci vaša prepucavanja ali kada ode ovoliko daleko da samo vas trojica ispunite 3 stranice postova na jednom hofu mnogo je


    Myster JakovHR1997 opomena pred kaznu imate PP pa spamajte imajte mere za ubuduće a Ekonomista post tj tvoja je bitka ali nemoj da se opustaš previše za buduće hofove nekada treba nešto i ignorisati.

    ponijelo...probat ću se suzdržati...

  • Epa sada je stvarno dosta nisam hteo da se mešam računam po koji spam ne škodi razvija se takmičarski duh koji doprinosi igri uopšte pratim više meseci vaša prepucavanja ali kada ode ovoliko daleko da samo vas trojica ispunite 3 stranice postova na jednom hofu mnogo je


    Myster JakovHR1997 opomena pred kaznu imate PP pa spamajte imajte mere za ubuduće a Ekonomista post tj tvoja je bitka ali nemoj da se opustaš previše za buduće hofove nekada treba nešto i ignorisati.

    Zamolio sam već par puta za lock na temu od vaše strane, jer je lik prešao granicu, ali razumljivo mandrak, teška je frustracija što ne može igrat, pa se mora lječit na forumu. Ubuduće mu obriši komentare, pošto na svaki moj hof pitam tko ga je pozvao da komentira....

  • Da nebih sada tražio po Hofovima gde si me zamolio da se zaključa hof nebitno sada.

    Eto sledeći put kada to želiš napiši poseban post ovde da Moderator zaključa hof a ne u okviru nekih odgovore drugim igračima znači da se jasno vidi.

    A što se tiče komentara niko od vas Trojice nije u ovome da kažem "Nevinašče" što na svojim što na tuđim hofovima..

    Opet ponavljam pustio sam malo spamanja računajući da doprinosi igri u suštini (na kraju i sam si više puta u postovima pomenuo da vas je Myster inspirisao svojim tvrdnjama da pokrenete vojsku) ali kada se pretera kao ovde sada uvek ću reagovati.

    Meni je najbitnije da komentari budu kulturni bez vređanja jer kako god za tako nešto nema razloga.

  • Da nebih sada tražio po Hofovima gde si me zamolio da se zaključa hof nebitno sada.

    Eto sledeći put kada to želiš napiši poseban post ovde da Moderator zaključa hof a ne u okviru nekih odgovore drugim igračima znači da se jasno vidi.

    A što se tiče komentara niko od vas Trojice nije u ovome da kažem "Nevinašče" što na svojim što na tuđim hofovima..

    Opet ponavljam pustio sam malo spamanja računajući da doprinosi igri u suštini (na kraju i sam si više puta u postovima pomenuo da vas je Myster inspirisao svojim tvrdnjama da pokrenete vojsku) ali kada se pretera kao ovde sada uvek ću reagovati.

    Meni je najbitnije da komentari budu kulturni bez vređanja jer kako god za tako nešto nema razloga.

    Naravno razumijem, ali evo iz inspiracije mu je prešlo u frustraciju ocito, ali ubuduce cu svakako zasebno stavit da trazim lock.


    Zivio