LAUGREANO[HERO] VS alenXXL - DOČEK NOVE GODINE - 28/2054

  • Je za velike dečke od 65 kila, kompleksom kukavice i korištenjem noćne smjene u bolnici za ikariam :)

    Jedi malo da nabiješ te kile...nemam ništa protiv vas što radite noćne smjene gdjegod...ja ti dragi noćnu nisam odradio godinama...

  • Koliko si ti sebe pojeo da mislis da znas ista? hahahahhaahah, a mi ono iztrolali tebe i tvoj savez, ubili sve i svakoga na Zeti, na 5 strana se samo o miru pregovara a ti i dalje spammaš moj hof nad alenom.... od nedostatka paznje ili? Oces napravit tu flotu konacno da ti dokazem koliko ne znas...


    Podi radi nesto u zivotu myster, podi isplati se, nije lako bit faca u drustvu a zivit doma u matere na plaći...

  • Je za velike dečke od 65 kila, kompleksom kukavice i korištenjem noćne smjene u bolnici za ikariam :)

    Jedi malo da nabiješ te kile...nemam ništa protiv vas što radite noćne smjene gdjegod...ja ti dragi noćnu nisam odradio godinama...

    ispravia san se kasnije, reci mi jesi li uživa masirat stopala momcima svojih godina 2013.? Jesi im umaka tabane u kupke kad ste igrali turnir u Kini?

  • Koliko si ti sebe pojeo da mislis da znas ista? hahahahhaahah, a mi ono iztrolali tebe i tvoj savez, ubili sve i svakoga na Zeti, na 5 strana se samo o miru pregovara a ti i dalje spammaš moj hof nad alenom.... od nedostatka paznje ili? Oces napravit tu flotu konacno da ti dokazem koliko ne znas...


    Podi radi nesto u zivotu myster, podi isplati se, nije lako bit faca u drustvu a zivit doma u matere na plaći...

    I moj donedavno najdraži mišić zna ponekad pretjerati...i zato:closedthread:

  • Dubravko Tabanić- 2013., ulje na platnu


    Jel ovo ulje na platnu ili brzinski akvarel? Pitam jer mi je dioptrija iz aksis klinike, zanima me jeli ovo remek djelo Dubravka Tabanića? Molim Vas kolega Jakove, da ne krijete njegov autogram iz kuta slike '' dudo_oz ''


    Živjeli uzdravlje. :closedthread:

  • Kolega ulje je na bazi masažnog ulja za kurje oči, zato je ova umjetnina jedinstvena u svijetu, nitko ne koristi ovakve boje. Ubrzo ide na aukciju, početna cijena je 100 eura i boca šampona protiv ispadanja kose. U paketu dobijete operaciju kuka u klinici Aksis gratis, ako baki zatreba

  • Ahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahaha



    :closedthread:



    Cestitke na hofu btw :P

  • ma o cemu ti pricas. Izvadi mi gdje sam ja itkom ista rekao o tome o cemu pises. Ili si nepismen ili i

    ne mogu vjerovati sto pises. Je li te uhvatila korona, je li ti nestalo tableta, sto ti je.

    Skinio sam te sa ignore, daj mi na PP posalji gdje sam ja napisao te lazi sto spominjes da sam ja rekao i ovdje cu ti se javno ispricati,

    Cujes li... javno cu ti se ispricati.

    Daj mi posalji taj izvjestaj gdje sam pljackao tvoje saveznike u povratku sa nase online bitke, opet cu ti se ispricati.


    Koje gluposti pises, cujes li ti sebe... ti bolje od mene znas gdje su moji parni, gdje su gliseri, stvarno ti je nestalo tableta.


    Igram ovu igricu jos od pocetka alfe, ali jos nisam upoznao tipa koji bi platio 200 kuna da napravi hof i da bude na forumu.


    Koja moc, klanjam ti se i opet ti cestitam na hofu

  • myster na forumu poceo prolazit ko u igrici

    puno laje, a kad se treba pokazat onda se iz lajavca pretvara u sprdacinu

    :D:D:D:D

    Evo nam novog modusa, ali on je i dalje pobjednik?

    Jesi zapamtio 24 sata do hefesta? Znaš kako je slušat njega kako pobjeđuje a sve mu blokano i ofarmano?

    I onda samo bum modus.... Vazda je bio i osto forum ratnik.

    Tabaniću, javi se kad se vratiš, čekamo te, poznavajući tvoj karakter, Božićno jutro ili na novu godinu u 7 ujutro dolazis igrat :D

  • baš sam se naspavao mišiću...a ti cijuči i dalje...

  • A mišiću...36 sati sam vas vukao za nos bez hefesta...natukao sam +15k napadačkih i 10k obrambenih bodova...100 napada ste pokušali i ništa...bolje spavati nego se s mišićima naganjati...a sad pogled u ekran...nikad ne znaš kad ću se vratiti...već sam ti objasnio kad se lovac počne osjećati kao lovina...a i sadržaj tvojih zadnjih poruka pokazuje kako si shvatio koliko si jadan i nebitan... mišiću...drugi najdraži...

  • Sinko kakav lovac i lovina, u modusu si. Cilj je bia spremit te tamo da ne igraš i ne igraš. Ajde masiraj kurje oči babama tabaniću, pomutia ti se razum od eteričnog ulja za razbijanje vena na nogama.

  • Sinko kakav lovac i lovina, u modusu si. Cilj je bia spremit te tamo da ne igraš i ne igraš. Ajde masiraj kurje oči babama tabaniću, pomutia ti se razum od eteričnog ulja za razbijanje vena na nogama.

    Baš sam se pitao kad će se javiti mišić odvjetnik...izdrži...znam da ti nije lako...prošeći...ili nazovi psihologa...

  • Nazovem ti radno misto da mi se baba požalila da si bia umoran u utorak kad si joj masira stopala jer si igra ikariam cilu noć i gubia. Ugl ja ne znam šta se u tvojoj glavi dešava al ako ti viruješ da je ovo pobjeđivanje onda ti čestitam, naša je verzija da mi pobjeđujemo, tvoja da ti iz modusa pobjeđuješ, obe strane sritne