Akciós ambrózia hiba

• Ma reggel (2020. 12. 06. 5 óra körül, NY szerver) aktiváltam 49 ambróziáért 60 nap márványtermelést. Az ambróziát levonta, de a 60 napot nem adta hozzá a leltárhoz.

Kérném a hiba javítását, és az akciósan megvett 60 napos márványtermelés jóváírását, vagy az ambróziám visszaadását! Köszönöm!

• Újabb hiba, nem tudok SMS-sel venni akciós ambróziát (ma 12,27 50%), nincs bekapcsolva valami onebip. Írtam a múltkori hibáról is a supportnak, nem válaszoltak a mai napig sem (2 hete). Se a 49 ambrót nem kaptam vissza, se a kedvezményes márványtermelést. Csaló banda, vagy csak lusta?... Jó lenne olyan embert ajánlani, aki létezik is, és tud érdemileg tenni az ügyben. A support sem működne?

Köszi, ha segítetek, Boldog ünnepeket!

• A OneBip hibás működése egy ismert probléma, de sajnos most a kijavítása várat magára. Ennek a szolgáltatásnak a működése nem csak tőlünk függ. Addig is javaslom hogy használj más módot az ambrózia rendelésre.

A korábbi panaszodról kérlek hogy a support jegyben válaszolj!

Köszönöm hogy írtál és neked is kellemes ünnepeket kívánok! :)

• Köszönöm, megoldódott az ambróziás gondom, én voltam a butus, nem ott néztem, ahol kellett volna.

Boldog Új Évet!