Chyba při špehování

  • Zdravím. Byla mi hlášena chyba při špehování statusu, zda je uživatel online. Nevím, zda je to správně, ale asi není. Ve zprávě zní přesně " Vůdce není přítomen, tak se nemůže přichystat na útok " Ale správně by tam mělo být, že se "můžete" . Tak zda by se na to mohl někdo prosím podívat. Díky :)

    v1.png


    Moje další láska <3 :saint:

  • No pokud tě trápí slovní obrat jsi v pohodě.

    Mě se dějí chyby takové, že mě bloknou město a systém mi to ani nenahlásí. Ani není zmínka v aktuálních událostech města. Pokud ale bloknou kolegu na ostrově tu informaci dostanu.


    Pak mám ve městě armádu co mi brání přístav a sysém mi ukazuje, že má nepřítel jen jeden typ lodí a to v počtu 10 kusů a po vyvolání "vzbouření! najednou má dalších 15 druhého druhu. Ten však před tím ukazoval nulu.


    Dnešní chyba asi na 50 minut byla ta, že v přehledu jsem nikde neměl žádný pohyb ani lodí ani vojáků. Žádná armáda se mi nerozprchla ani nebyla obrácena kolosem přesto mi systém tvrdil, že mám volných pouze 16/21 lodí. Jinak šlo o 4 bonusové lodě za přihlášení a jednu mou koupenou.

    Lodě si asi vzali sami dovolenou na 50 minut a nedali o sobě vědět ani v přehledech.

    Pak se rázem sami připsali na 21/21.


    Takže pokud tě trápí pouze jedno chybně napsané slovo přijdeš mi docela úsměvná :D

  • Ahoj, ono je to v podstatě napsané správně, možná nešikovně, ale správně.. Hláška totiž mluví o dotyčném, kterého jsi špehovala.. On se skutečně nemůže přichystat na útok - tvůj útok.. :-)

  • Zdravím. Byla mi hlášena chyba při špehování statusu, zda je uživatel online. Nevím, zda je to správně, ale asi není. Ve zprávě zní přesně " Vůdce není přítomen, tak se nemůže přichystat na útok " Ale správně by tam mělo být, že se "můžete" . Tak zda by se na to mohl někdo prosím podívat. Díky :)


    No já upřímně takový problém nemám, protože nešpehuji, jen mě o to někdo požádal, kdo teda momentálně bojuje a viděl, že mám zde založený účet, tak jestli bych to nemohla dát sem jako chybu. Myslím, že toto je snad sekce pro hlášení chyb ne? Tak si můžeš ty úsměvy nechat pro někoho jinýho, třeba pro ty, kteří ty chyby, ani neopravují, když se hlásí ;)

    v1.png


    Moje další láska <3 :saint:

    Edited 2 times, last by Britny ().

  • Ahoj, ono je to v podstatě napsané správně, možná nešikovně, ale správně.. Hláška totiž mluví o dotyčném, kterého jsi špehovala.. On se skutečně nemůže přichystat na útok - tvůj útok.. :-)

    Jo, když si to vlastně teď tak nějak čtu, tak máš i pravdu, díky za normální odpověď, vzkážu kolegovi :)

    v1.png


    Moje další láska <3 :saint:

    Edited once, last by Britny ().