Lietas, kuras nevar tikt ieviestas spēlē

 • Iesakot kādu ideju vai priekšlikumu, vajadzētu ņemt vērā sekojošas lietas, kuras NAV IESPĒJAMS ieviest spēlē:

  1. Jebkāda veida iespējas, ar kuru palīdzību varētu sagraut cita spēlētāja kontu:


  • ēku sagraušana;
  • pilsētas iznīcināšana;
  • pētniecības zagšana/iznīcināšana;
  • iedzīvotāju vai kareivju nolaupīšana.

  Pamatojums:

  Ikariam ir uz stratēģiju balstīta pārlūkprogrammas spēle, kas nereti tiek spēlēta ļoti ilgu laika posmu - mēnešus vai pat gadus, atšķirībā no daudzām citām spēlēm, kuras ilgst tikai dažas stundas. Ikariam spēlētājs mēnešiem ilgi attīstās, būvē ēkas, kolonizē jaunas salas, līdz ar to nav pieļaujams, ka pēkšņi tiktu iznīcināts viss ilgā laika periodā paveiktais. Viens no būtiskākajiem Ikariam aspektiem ir tas, ka pēc jebkura uzbrukuma vai kara ir iespējams atgūties un turpināt attīstību nevis attapties pie gruvešu kaudzes.

  2. Jauni resursi

  Pašlaik spēlē ir pieejami visi vajadzīgie resursi un nav nepieciešams ieviest jaunus. Ieviešot kādu jaunu resursu, tiktu izmainīts spēles līdzsvars, būtu jāpārveido spēles uzbūve un sistēma. Lai ieviestu kādu jaunu resursu, ir jābūt ļoti labam pamatojumam un jāaplūko visi aspekti, kurus šāda izmaiņa ietekmētu,

  3. Apvienot pasaules

  Katra pasaule ir pilnībā lokāla un nav iespējams tās apvienot dažādu tehnisku iemeslu dēļ.

  Šī ideja ir kļuvusi reāla un pamazām tiek izstrādats serveru apvienošanas koncepts.

  Ideja ir jau realizēta: Serveru apvienošana - 12.maijā!

  4. Pārvietot spēles kontus no vienas pasaules uz citu

  Katrā pasaulē ir sava lokāla spēles kontu organizēšana (koordinātas, spēlētāju niki u.c.), līdz ar to tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams pārvietot spēles kontus starp pasaulēm.

  Ideja ir jau realizēta: Spēles versija 0.6.10

  5. Jauna servera atvēršana

  Jauna pasaule = jauns serveris, kas nozīmē papildus naudas un tehniskos ieguldījumus. Lai atvērtu jaunu serveri, ir jābūt pietiekamam skaitam spēlētāju, lai serveris spētu atpelnīt sevi. Lēmumu par jauna servera atvēršanu pieņem tikai GameForge, līdz tam nav pieejama nekāda informācija.

  6. Pārsūtīt/samainīt/pārdot savas ambrozijas citam spēlētājam

  Ambrozijas ir piesaistītas konkrētajam spēlētāja kontam un nav nekādā veidā pārsūtāmas vai kā savādāk pārvietojamas starp spēles kontiem.

  7. Jebkāds ierosinājums, kas atļautu tādas iespējas, ko nodrošina Premium konts.

  Spēlētāji, kas izmanto Premium iespējas, ir samaksājuši par šīm iespējām. Šie līdzekļi tiek izmantoti, lai uzturētu serverus un tehnisko nodrošinājumu. Tādējādi nebūtu godīgi ierosināt spēlē iekļaut bez maksas kādu no iespējām, par kurām citi ir samaksājuši reālu naudu.

  8. Uzstādīt iepriekšējo versiju

  Kaut arī GF cenšas izveidot katru spēles versiju pēc iespējas labāku, tomēr tā tāpat var saturēt kādu no iepriekšējām kļūdām, kā arī jaunas nepilnības, kas sākotnēji izstrādes gaitā nav tik viegli pamanāmi.

  9. Pārvietot kāda neaktīva spēlētāja pilsētu

  Šis punkts attiecas uz tiem neaktīvajiem/bloķētajiem kontiem, kuros ir ambrozijas. Vācijas likumdošana aizliedz pārvietot to spēlētāju pilsētas, kuri ir samaksājuši par spēli naudu, vai veikt ar tiem citas darbības. Tādējādi šie noteikumi attiecas uz visu valstu serveriem un nav apspriežami.

  Pēc noteikta neaktivitātes laika konti tiek dzēst vai pazūd no pasaules kartes: Kontu neaktivitāte un dzēšana

 • Man skaidrs par apvienošanos a saki zeta kautkur dodas jeb paliek uz vietas ,ka ar aliancem izjuks tacū atkal vis no gala jasak ,,un ari ja zeta iet citur tad uz kuru pasauli kas ar ko apvienojas

 • 3. Apvienot pasaules

  Katra pasaule ir pilnībā lokāla un nav iespējams tās apvienot dažādu tehnisku iemeslu dēļ.

  Šī ideja ir kļuvusi reāla un pamazām tiek izstrādats serveru apvienošanas koncepts.

  Ideja ir jau realizēta: Serveru apvienošana - 12.maijā!

  Emm tā ir novecojusi informācija, vai ir apstiprināta jauna apvienošana ?

  rsz-5e61b8b36d587d0a31d47e86c3f7ea35.png


  N.O.T.O.R.I.O.U.S

 • Rakstīts ka jau realizēta. Tādas lietas "apvienošanu " parasti informē sadaļā jaunumi.

  Ja atmiņa neviļ, tad LV kopienā savulaik tika apvienoti serveri, ne tā? Pašlaik serveru apvienošana uz nenoteiktu laiku tehnisku iemeslu dēļ ir pārtraukta, bet tuvākā vai tālākā nākotnē tā atkal tiks atsākta.