Dažādi jautājumi

  • Ok, pieņemsim, ka tā. Kāpēc šajā forumā netiek pārtulkotas publiskās ziņas par bonusiem - atlaidēm ambrām, veikalā vai arī ātrākiem kuģiem, resursu ieguvēm utt.?

    uc?id=1Qoxan3Ir6EfokWLhAao_dGw6L6THGxKH

  • Ok, pieņemsim, ka tā. Kāpēc šajā forumā netiek pārtulkotas publiskās ziņas par bonusiem - atlaidēm ambrām, veikalā vai arī ātrākiem kuģiem, resursu ieguvēm utt.?

    Tāpēc, ka:

    • liela daļa paziņojumu mums ir pieejami jau tad, kad atlaides ir sākušās (līdz ar to nav īsti jēgas);
    • paziņojumi par atlaidēm un līdzīgām norisēm ir pieejami arī spēlē.

    Līdz ar to jau vecā foruma laikā lielākā daļa paziņojumu netika publicēti forumā.

  • Rīt pārbaudīšu. Sākumā darbojās, bet droši vien jau salauzuši.

    Tā pat cita lieta bij jāpārbauda, varēs tad abas kopā noziņot.


    Varēs vēl pie šī labojuma strādāt vairākus mēnešus.

    Tā turpinot, atjauninājumus uz lobiju (konta atvienošana) mums nesagaidīt :D

    45d8c899d9.png

  • Kāds varbūt var pateikt, kā tagad lobijus var savienot?

    Iepriekš varēja, tagad pat to vairs nevar... ?

    Savienot man ar neļauj, man ķipa liek apstiprināt, bet it kā uzrāda kļūda ... HVZ :D

    Hah, par lobiju savienošanu varat aizmirst - tas vairāk nav iespējams. Vismaz paša spēkiem, varbūt augstākstāvošie COMA varētu tikai palīdzēt, bet tur būtu ilgi jāgaida.

    • Tā opcija Mans konts --> Pievienot kontu (pieprasa e-pastu un paroli) nav domāta lobijiem. Šī opcija bija/ir domāta pievienot tikai pliku kontu pie esošā lobija. Bet tādu kontu noteikti vairāk nepastāv, ja ir, tad tikai izgaisuši no pasaules skata un ar šo funkciju netiks pievienoti. Pašlaik tā iespēja nepilda nekādas funkcijas.
    • Lobiju savienošana notika (rakstu pagātnes formā) caur Mans konts --> Mainīt e-pasta adresi. Kā rezultātā spēlētāji tika aizmesti uz Gameforge lobby profilu, kurā bija opcija Pievienot e-pasta adresi. Tur pierakstām e-pastu, saņemam linku, apstiprinām to un viss gatavs - lobiji apvienoti. GF šo opciju ir izņēmuši... Kāpēc? Kas to lai zina...

    Pieminēšu arī to, ka ir tāda (Aizmirsāt savu e-pasta adresi?). Šī 'fīča' arī darbojās tikai vecajiem kontiem, kuri vēl nebija lobija sistēmā. Tagad diez vai viņa ir vajadzīga, bet vēl ir pieejama un maldina spēlētājus, tai skaitā arī mani.

    45d8c899d9.png

  • Nū man COMA teica, ka atmetīs manu cita servera kontu atsevišķā lobija .... To izdarīja, kontu apstiprināju, tad teica lai apvienoju . A bļin kā ??? Ja nevaru ?! :D

    rsz-5e61b8b36d587d0a31d47e86c3f7ea35.png


    N.O.T.O.R.I.O.U.S

  • Uzjautā kā viņš iztēlojās to lobiju apvienošanu, vari izmantot manu tekstu.

    Ka iepriekš lobiju apvienošana notika tā, bet tagad tā iespēja ir izņemta.

    45d8c899d9.png

  • Kamēr man viss nav pazudis un neesmu aizmirsis.


    Paprasīju mūsu COMA pārstāvei par to lobiju apvienošanas lietu, kāpēc tika noņemta tā opcija.

    Saņēmu atbildi, ka viņa nezinot konkrētu iemeslu, bet tas no zila gaisa netika darīts. Visticamāk, ka bija problēmas ar darbību (funkcionālās) vai tā bija drošības problēma. Tāpat, neredz iemeslu, kāpēc kādam būtu vajadzīgi vairāki lobiji, ja viņš ir likumīgs spēlētājs.


    Es jau gribētu palūgt, lai noskaidro konkrētu iemeslu un vai kādreiz būs šī funkcija atpakaļ, bet nav tādas vēlmes un atbildes tā pat nebūs konkrētas. Atliek vien tikai cerēt uz visādiem brīnumiem un pārmaiņām. :D

    45d8c899d9.png

  • Ikariams uz mobilā neiet, bet konts jāsargā ar mobilo aplikāciju. Viņiem laikam tā būs liela traģēdija, ja pametīšu spēli konta zādzības dēļ. Man gan vairs ne. Tāpat būvēt drīz arī nebūs ko. Nesen pavīdēja doma, ka bezmaksas pasākumiem pats esi prece. Tajā izteicienā noteikti kaut kas ir.

  • Mobīlā aplikācija jau sen netiek atjaunota un kā tāda laikam arī netiek vairāk atbalstīta.

    Par to pietiekami agrāk bija atrunāts, nav ko cerēt uz brīnumiem.


    Ja man nav pieejas pie PC, tad caur telefonu var tikt, bet izmantojot pārlūku.

    45d8c899d9.png

  • Andzejs Es izteicienu izprotu vairāk izpratu kā uzmetienu visam Ikariam - vairākus gadus skandē, ka GF pametis mobilo tirgu, neko var negaidīt. Kad pati spēli jau gadus 3-4 kardināli izmirst un tagad ir tikai "rēgu" konti (arī es - ieiet vienreiz pa trim dienām, sasūta materiālus un uzceļ kādu būdu), tad pēkšņi GF deklarē MOBILO lietotni. Tāds kardināls spļāviens sejā, jo arī man vairs nav vēlmes tur baigi aizsargāt savu kontu. Tā vietā būtu sajūgušies ar kādu no jau esošajiem Authentificator - Google, Microsoft etc.

    uc?id=1Qoxan3Ir6EfokWLhAao_dGw6L6THGxKH