Dažādi jautājumi

  • Jap, krievu forumā arī bija tēma, ka aplikācija vairāk nedarbojas, ejot kontos met atpakaļ uz kontu sarakstu.

    Tikko pārbaudīju un man notiek tas pats.


    Izdzēsu vienu kontu un pa jaunu pievienoju, parādījās kļūda, kurā, protams, ka tiek vainots internets nevis pati aplikācija.

    45d8c899d9.png

  • Jā, mani arī vairs androidā nelaiž. :( Bet nav ne interneta kļūdas, ne kādas citas. Vienkārši sāk ielādēt un tad izmet atpakaļ sākumlapā.

    A kāpēc ikariam = sencha?

    uc?id=1Qoxan3Ir6EfokWLhAao_dGw6L6THGxKH

  • Gribētu uzzināt vai tiks kaut kas darīts lai aplikācija atkal strādātu?

  • Sen taču jau ir oficiāli pateikts, ka aplikācija vairs kā suga netiks atbalstīta. Bija jāizbauda, kamēr tā gāja un tagad varam iet tikai caur PC, kurš atbalsta 1920x1080 platumu.

    uc?id=1Qoxan3Ir6EfokWLhAao_dGw6L6THGxKH

  • Uz planšetes man arī ir izdevies. Un jā! Izstrādātāji ir pārkrāsojuši pogu iekš lobija. Bija sarkana, tagad zaļa. Tā kā uz izmaiņām var necerēt.

  • Tas taču ir nenormāli smags darbs! Dažos failos Red nomainīt pret Green. Tam vajag veselu it nodaļu noīrēt. Paldies par uzmanību! Ar šo izmaiņu es arī sāku skatīties uz airēšanos prom šejienes.

  • Tas taču ir nenormāli smags darbs! Dažos failos Red nomainīt pret Green. Tam vajag veselu it nodaļu noīrēt. Paldies par uzmanību! Ar šo izmaiņu es arī sāku skatīties uz airēšanos prom šejienes.

    Tur nav tik viegli kā tu domā, bet nav arī nekas grūts. Ne tikai krāsa nomainīta, bet arī pogas ēna, teksta ēna, rāmis un vēl citi sīkumi. Kopā kādas ~20 rindiņas jaunas uzrakstītas virsū vecajām. Netaisos tik sīki tur to visu pētīt, jo pats biju izbrīnīts par šādu uzlabojumu. Droši vien 1 stundas darbs..


    Kam tas bija vajadzīgs, nav ne jausmas...


    Es pat teiktu, ka izklausās kaut kas līdzīgs kā Latvijā. Laiks pagājis, jāpublicē padarītais, bet nekas nav darīts. Tāpēc pa ātro kaut ko pamaina un ir ok. :D

    45d8c899d9.png

  • Es sūdzējos par kādu spēlētāju. GO jau apmēram 6dienās nedarīja. Vēl es uzrakstīju biļeti. Atkaļ GO neatbildēja apmēram 4dienās. ☹️🤔 Kas notiek ar GO? GO aizgāja no amata?

  • Spēlētājs bubijs zetā mētājās ar vārdiem, un par to ka mani apsaukā un saraudina ar nevienam neinteresē, Aeak ka apsaukā, Vasi ...

    Spēles likumos ir ierakstīts ka nedrīkst apzaimot, bet kad čalis man uzraksta 5 vēstules ar pilnu ābeci un dabū tikai 1-2 dienas banānu, nu tad piedodiet, kur ir taisnība ? Es nerunāju par IP shēmošanu, par savu kontu zagšanu vai ko tādu ... bet par normālām normām .


    Man baigi nevajag ka šiem cilvēkiem iedot banānus uz mēnesi, bet tas ir nekorekti, ka cilvēks uzrakstot 1 vēstuli, ar lamuvārdu ir ņemts tieši tāpat pēc soda kā tas kas uzraksta vēstulē 3 un agorā 2 ! Agorā tak redz vēl visa sala, un par to arī nospļauties.

    rsz-5e61b8b36d587d0a31d47e86c3f7ea35.png


    N.O.T.O.R.I.O.U.S

  • Patiesībā, interesanta tēma. Ja es uzrakstu 3 vai 4 lamu pilnas vēstules kādam es pilnīgi noteikti pēc noteikumiem saņemu banānu uz visiem laikiem. Vai ir svarīgs laika periods? Ja es uzrakstu vienas stundas laikā ir kāds sods? Ja es uzrakstu to pašu 3 mēnešu laikā ir sods tāds pat? Ļoti šaubos. Vai tomēr ir savādāk?

  • Es sūdzējos par kādu spēlētāju. GO jau apmēram 6dienās nedarīja. Vēl es uzrakstīju biļeti. Atkaļ GO neatbildēja apmēram 4dienās. ☹️🤔 Kas notiek ar GO? GO aizgāja no amata?

    Ne gluži - tehnisku iespēju dēļ mēs uz laiku nevaram izskatīt ziņojumus. Tiklīdz šī iespēja tiks atjaunota, tā izskatīsim arī visus iepriekšējos un iekrājušos ziņojumus.

    kad čalis man uzraksta 5 vēstules ar pilnu ābeci un dabū tikai 1-2 dienas banānu, nu tad piedodiet, kur ir taisnība ?

    Tā tas ir bijis visā Ikariam pastāvēšanas laikā un ne tikai mūsu, bet arī ORG kopienā. Mēs nesodām par katru vēstuli atsevišķi, pretējā gadījumā vienā vakarā spēlētājs jau sev mūža banu nopelnītu.

    Ja es uzrakstu 3 vai 4 lamu pilnas vēstules kādam es pilnīgi noteikti pēc noteikumiem saņemu banānu uz visiem laikiem. Vai ir svarīgs laika periods? Ja es uzrakstu vienas stundas laikā ir kāds sods? Ja es uzrakstu to pašu 3 mēnešu laikā ir sods tāds pat? Ļoti šaubos. Vai tomēr ir savādāk?

    Pārsvarā ir atkarīgs no tā, kad administrācija ir izskatījusi ziņoto vēstuli un kad ir piemērots sods. Ja uzraksti rupju vēstuli, saņem banu, atgriezies spēlē un atkal raksti rupjību - protams, tas būs jauns sods. Ja kaudze ar vēstulēm sarakstīta vienā vakarā vai līdz brīdim, kad tiek izskatītas - būs tikai viens sods. Tās ir Gameforge norādes un šajā jautājumā nav bijušas nekādas izmaiņas visu šo gadu laikā.

  • Nezinu kur šādi jautājumi jājautā, bet jautāšu šeit.


    Banots spēlētājs - pēc cik ilga laika viņam pazūd palma, un viņš paliek neaktivs?


    Blakus salās man te ir banots spēlētājs ar palmu jau vairāk kā 2 mēneši, noteikti vairāk, bet 2 mēneši esmu uzkeris. Un kad pazudis? Vai tad nebija 1 mēnesis?

    sharps.lvKURSAsharps.lv

  • Nezinu kur šādi jautājumi jājautā, bet jautāšu šeit.


    Banots spēlētājs - pēc cik ilga laika viņam pazūd palma, un viņš paliek neaktivs?


    Blakus salās man te ir banots spēlētājs ar palmu jau vairāk kā 2 mēneši, noteikti vairāk, bet 2 mēneši esmu uzkeris. Un kad pazudis? Vai tad nebija 1 mēnesis?

    cik es zinu! 2mēn 7dienās. /palmas 1mēn + bloķēts bez atpūtas režīma (x) 7 dienās + neaktīvs 1mēn/