Dažādi jautājumi

  • Loģiski ka nāk smiekli, jo sen jau nekas jauns nav redzēts un diez vai arī tuvākā laikā kkas jauns būs. 100 punkt tagad domā par forumu. =O

  • Tos stomtus ieviesa. Pagaidām nesaprotu iemeslu. Vai tad ir parādījies papildus finansējums, ka sāks uzklausīt tautas vēlmes un jautājumus? Mobilā versija kopumā ir viss viens liels jautājums un izlabojams. Nu, nez...

  • Cik ilgā laikā tiek izskatīti spēlētāju pieteikumi atbalsta sistēmā, proti, cik ilgi tiek apstrādātas iesniegtās biļetes un sniegtas atbildes pēc būtības? Agrāk bija atrunāšanās ar dažādu svētku laikiem, brīvdienām utt., tagad pat grūti saprast, vai kāds pārbauda šīs biļetes vai viņas tur uzkrājas nedēļām ilgi.

  • Man te viens zetā, mētājās ar zelta vārdiem, paņēmu noziņoju tās 5-6 vēstules, banu dabūja viņš kaut kur pēc 3-4 dienām apmēram ātrākais...

    rsz-5e61b8b36d587d0a31d47e86c3f7ea35.png


    N.O.T.O.R.I.O.U.S

  • Draxo , Cilvēks tīri īpatnējs ... Raksta man, pēc tam uzliek Ignorēto sarakstā, lai nevaru atbildēt . Kaujās zaudē, pēc tam mētājas ar muti ... Bet vislabāk ir tas, ka uzraksta man, tad liek ignorētos, un tā visu laiku :D

    Diemžēl ja cilvēks nesaprot, kā jāuzvedas un jārunā - tad lai sēž mēnesi zem bana . 5-6 vēstules ar apzaimošanu, nav tak nopietni . Un jā bija izdevīgi , jo sz armija bija citur, kamēr šis devās pie manis, bet teksti tur arī palika .

    rsz-5e61b8b36d587d0a31d47e86c3f7ea35.png


    N.O.T.O.R.I.O.U.S

  • Kad spēlēs mobilajā aplikācijā atkal varēs pievienot esošus kontus?

    Ir ziņots - nav ziņu un īpašu cerību par labojumu pārskatāmā nākotnē, jo mobilā aplikācija vairs netiek uzturēta jau gadiem.


    Un kad būs draugu links ar papildus kuģiem ?

    Ir ziņots, bet visticamāk - nekad vairs netiks atjaunots, jo nav iespējams ar pašreizējo Lobby autorizācijas sistēmu.


    Atvienošana 1 kontu no lobija, nevis jādod viss lobijs ?!!?>!

    Ir ziņots, tiek solīts kaut kad ieviest.

  • Ir ziņots, bet visticamāk - nekad vairs netiks atjaunots, jo nav iespējams ar pašreizējo Lobby autorizācijas sistēmu.

    Ja tā, tad apsveicami, vēl vienu treknu mīnusu spēlē ieviesuši ...

    Sanāk pat ja jaunie spēlētaji grib sākt spēlēt, tad viņiem nemaz nevar palīdzēt, jo ellē ratā sazin kur parādīsies . Paši laikam noprot ka jauni spēlētāji šeit nenāk, tāpēc arī visu iznīcina ...

    rsz-5e61b8b36d587d0a31d47e86c3f7ea35.png


    N.O.T.O.R.I.O.U.S

  • Te drīzāk izskatījās no sērijas: 'viens no lielajiem bosiem izdomāja, ka laiks atgriezties pie kopējā spēļu katla aka savulaik aizklapētā Gameforge portāla, tāpēc nolēma uzspiest šo visām spēlēm (pirmais upuris bija OGame)'. Jo šajā gadījumā pat spēles vadītājam tikpat kā nebija informācijas par to, kā tas ietekmēs Ikariam, kur nu vēl kādu no mums klausās.

  • Kad tie bosi ieraudzīs, cik spēlētāju ar tā lobija ieviešanu viņi ir reāli pazaudējuši un cik reālus līdzekļus tā dēļ nav ieņēmuši no ambrozijām, tad būs jau par vēlu. Spēles laiks ir pagājis. Jo vairāk būs šādu "iniciatīvu", jo ātrāk spēle tiks vienkārši slēgta. Jau tagad ir serveri, kur nevar sameklēt kultūras. Un tādu notikumu būs arvien vairāk. Varētu slēgt derības. Cik gadus vēl tas ikariam, kā datorspēle, pastāvēs? 5? 10?

  • Es ceru izvilks ilgi vēl, ļoti ceru, vienīgā spēlē ko spēlēju un tā jau kopš 2009. gada ...

    Tikai vajadzētu ikariam apskatīties - kas spēlē spēlē ... ne jau jauni cilvēki, bet tie paši kas iepriekš .

    rsz-5e61b8b36d587d0a31d47e86c3f7ea35.png


    N.O.T.O.R.I.O.U.S

  • Es arī spēlēju jau sen. Esmu reģistrējies ar kopējo numuru 1550 LV kopienā apmēram 2008. gada 16. jūnijā. Pirms tam spēlēju citās kopienās. Tikai tas jau nevienam neko nenozīmē. Ja naudas plūsma bosiem būs nepietiekoša ambīcijām, spēle būs ciet. Es pat nedaudz par to priecātos, jo citu datorspēli es jau diez vai iesākšu. Un būs diezgan daudz brīva laika laicīgajām nodarbēm. Pēdējā laika izmaiņas par vēlmi attīstīt spēli neliecina. Vai, varbūt, es kļūdos?