BLOCKAED ( BLOCK ) İTTİFAKI TARTIŞMA BAŞLIĞI

• ne guzel dunya

Yaz istedigini .banlanirsan banlan

Ac bir email gene fprma gir yaz babam yaz.

FastFooD PannaCotta burdan yetkilere sesleniyorum

İkariam kurallari geregi formda devamli nick degistirerek giren oyuncu

Hem form ve hemde girdigi ip lerden inceleme yapilarak suresiz ceza almasi gerekir

Hem oyunu ve hemde formda gerekli ozen ve dikkat gosterilirse

Bu tur yaklasimlar engellenir

Oyuncunu formda yazdigi her mesajdan

Oynadigi oyunlarda dahil gerekenin yapilmasi lazim

• Kendi ittifak üylerinin mesajlarını da ekle o görselleri mesela zora girince panna fastfood etiket yap hic yakışıyor mu sizin gibi asil bir ittifak a ?

• Arkadasim benim kisilerle sorunum yok

Yazilarda block ailesi olarak yazilan her seye cevap verme hakkim var

Oyun yikma ve tavsiye mesajin var

Mesajinda

"Sizin hataniz tum askerleri bir swhre yigmasaydiniz.oyun ogrenin" diye yazmissin

• Ben ne zora girecem

Saygisizlik sizden sahsima geldi

Ben kazandiniz tebrik ederim dedim

Cevap yukarda

İyi oku bes dk onceyi u utma

• yav ağlama artık yeter yeter yeterrrrrrrr

• İp kontrolü yaparken hesap devrini de bir kontrol edebilirseniz çok mutlu oluruz. Kardemir isimli arkadaşın hesabını yine ban yiyen İrlandalı arkadaş aldı da . Gözden kaçmasın :)

• Ben onu sizin üyenizin dedine cevap olarak verdim karakurt sen dahil sizin ittifakınız ahlaksızlık ve terbiyesizlik yaparıken hiç bir problem yoktu sizin yaptınız gibi cevaplar vermeye başlayınca birden niye biz kötü olduk ? kendi üyelerini yazdın mı boyle seyler yazmayın paylaşmayın diye KARAKURT?

Gidip sadece benim mesajimi alıntı yapıcana ondan onceki mesajlari neden alıntılamıyorsun sende art niyetlisin KÜÇÜK KURT

• ne ittifak arkadas

Son savasi kazandiniz tebrik ederiz dedik

Ne yalamamiz kaldi ne gerizekaliligimiz ne yalakaligimiz nede vasifsizligimiz

Burdan tekrar DEDE ittifaginin guzide insanlari ve saygideger .sahsiyetli ve onurlu arkadaslara sesleniyorum

Vallahi utaniyorum adiniza

• Benim anladığım sen ve senin ittifakın saygısızlık yapınca hiç bir problem yok biz yapınca problem var yani yavrukurt

• ne ittifak arkadas

Son savasi kazandiniz tebrik ederiz dedik

Ne yalamamiz kaldi ne gerizekaliligimiz ne yalakaligimiz nede vasifsizligimiz

Burdan tekrar DEDE ittifaginin guzide insanlari ve saygideger .sahsiyetli ve onurlu arkadaslara sesleniyorum

Vallahi utaniyorum adiniza

BİZDE SİZİN GİBİ KARAKTER YOKSUNU BİR İTTİFAK İLE SAVAŞTIMIZ İÇİN UTANIYORUZ

• Ben burda ne yazmissam .ittifagimada ayni yazarim

Savasirsin kesersin yagmalarsin.atarsin kendi formuna tebrik eden eder

Sen beynine kilit mi vurdun

• Agladim da senden mamami istedim

Sen bu kadar irkektin de

Gordla birlesip bes ittifak toplama yapip .irkekligin mi geri geldi

O ana kadar emanettemiydi

• DEDİM SEN İYİ BİRİNE BENZİYORSUN SANA SAYGILI DAVRANAYIM AMA HAK ETMİYORMUŞSUN

Bu güne kadar ittifakınızın yazdı yazıları tekrar okumunanı tavsiye ediyorum (en baştan) sonra gel bana saygısız de ahlaksız de ne dersen de kendi ittifak uyelerinin yaptıklarına göz yumup burda siz böylesiniz siz şöylesiniz demek sencede saçma değil mi ?

İlk buraya gelip kendi üyelerini eleştir sonra bize yaptığımız hareklerden ne dersen de sesim çıkmaz (haklısın derim )en fazla.

Ama kendi yaptıklarınızı unutup bizi eleştirirseniz saygısızlık da yaparım (siz ondan anlıyorsunuz )demektir .

• ben isim olarak yazilan mesajlari okuyup gecerim

Kimsenin avukati degilim

Nerden basladi bu

Ben gizel savasti tebrik ettim

Bugun siz yaein biz dedim

Ama sahsima yapilan yazilanlarida pas gecemem

• servere başlar başlamaz kehoya mesaj attım. o günden beridir alayınızı kesiyorum oyunda. ) şimdi ağlamaya devam et canparem <3

• Reis aglaya aglaya agzine pelesenk olmus

Her mesajin ilk kelimesi aglama

• kes tatavayı yine yalattım tükürdüğünüz lamayı... BİAT EDİN bakayım şimdi yavrummmm <3

• Olmuyor işte öyle işine geldini cevapla işine gelmedini cevaplama ne kadar ( karaktersiz ) oldunu bu mesajların ile kanıtlıyorsun bende düzgün yazınca (ADAM) sanmıştım seni yanlış tanımışım.