BLOCKAED ( BLOCK ) İTTİFAKI TARTIŞMA BAŞLIĞI

• Keho svyi bırakacak mı :)

Neye biraksin

2.5 ay acheron dunyasini dolasirken .baskalari biraktimi

5 ittifakdan toplasiklarinizla toplama ittifak. nerdeyse bizi ikariamdan kovmaya basladiniz

Bir haftadir sehirlerinizi yagma .isgal .altindaydi

Ama siz

Oyun nasip kilitlenir.noktadan virgulden nasil ticekt acariz .oyuncuyu banlatiriz

Oyunun baska bugla karabprsa kilitleme ve her turlu numara ne yapariz a calisip

Bir hafta sonra isgalleri kaldirmak ve salya sumuk formda saldirmak

Bumu?

• YUSEL KES AĞLAMAYI

-1 hafta işgal etmişsiniz biz 1 aydır işgaldeyiz.

-toplama diyosun toplamanın kralı sensin 6 üyeniz haric sende dahil bi vasfın olmadı :)

-bizden çıkan adamları alan ittifak mı toplama yoksa bizmi toplamayız soru işareti?

-savaşın başında savaş teklifimize dönmeyecek kadar yüreksiz adamlar bize 1 haftadır işgalden bahsetmesin

-şimdi yağmaların tadını çıkarın yada tatile alın :)

hızlı gp indirmenin avantajıyla bile savaşı kazanamayan sizler konuşmayın :)

• NE AGLAMASİ MAALESEF GERCEKLER ACİ.KABUL ETSENDE ETMESENDE

Benim vasfim veya baska uylerin gorev dagilimi seni baglamaz

Ben gercekleri yazdim.zorunami gitti

Adam yazmis lider gidicimi diye bende uslubuna gore cevap verdim

Unuttuysan hatirlatiyim.gerci sende hafiza yok .gecmisi unutmussun

İlk 2.5 ay block ittifagi acheronda gezmedigi ada kalmadi.hep galibiyet

15 gun bes ittifak toplanip saldirdiniz yenildik

Biz bir haftadir adanizdayiz sesiniz cikmadi

Oyunun her turlu pisligini yaptiniz neler mi.yazmayim sen daha iyi biliyorsun.

Sonra sehirlerinizi kurtarmaya basladiniz yenildik .cekildik.cekiliyoruz

Bunlari unuttun herhalde

Kim hangi oyuncu yenilince dunyayi terketmis onu yazdim.yalan mi

Sizi 2.5 ay siraya dizdik.toplama ittifakla son savasi alip galip gelmek .hatirladigin bu

Savas yenersin yenilirsin

Yalan mi

• Ne nokta ne virgül sizin jimmy haksız ticaretten banlandı bunu ögren.

Siz de yaptınız için o kilit bugları yapılıyor adam gibi mabadınızın üstüne oturup savaş sanız kimse bu gibi kilit vs. işleri ile uğraşmıcak.

1 haftadır neden yanan savaş bitiremediniz ? Ne zamandır forumda paylastıklarınız salya sümük tek laf ettik mi size biz sizin gibi yapınca hemen bir otekileştirme çabası sizin yapmadınız kahpelik it lik kalmadı işler tersine dönünce AĞLAMAK OLMAZ.

• son savasi aldik diye formda salya sumuk saldiracaksiniz

Bir block uyesi olarak sessiz kalip.he abi oyle oldumu diyecez

Her rurlu saygisizligi yapacaksiniz .he abi tamam mi diyecez

Bak gene unutmussun .dedimya sen hafiza tazele

İlk zamanlar biz savas dedik sesiniz cikmadi

Sonra gord la birlestiniz .diger ittifaklardan cikanlari alip toplama ittifakla savas teklifi yaptiniz .biz de gulduk gectik

Siz akilli ve uyaniksiniz ya.

Bizde yedik

GECMİSİ UNUTAN GELECEGE YON CİZEMEZ

HERKES GİDER .BİZ KALİRİZ

• Forumda eğer bir savaşı kaybedersem rakibi tebrik etmem oyunu bırakır giderim yazsaydım emin ol bırakırdım. Eğer o mesajı görmediysen böyle bir cevap veriyor olman çok normal.

Kilitle alakalı da siz denediniz beceremediniz biz denedik yaptık. Düzeltilmesini istiyorsan gerekli mercilere durumu iletirsin. Depolar da 1m gp ile normal yollarla inmiyor bunu da göz ardı etme.

Arkadaşlar bu oyunun kuralları var uymazsanız ban yersiniz. Hileci hurdacılarla kaybedecek vaktimiz yok.

Ha bu arada iki tarafın işgale geldiğinde aldığı rapor sayısı da belli. 1 hafta tuttunuz da aldığınız 1.5k odun yağması 20 alev kesimi. Bunun yeterli olduğunu düşünüyorsanız o sizin bileceğiniz iş.

• Haklisin kahbelik itlik derken

Savasta som sokup som atmak ve sonra sokup labambaya yer vermek bu oyun kurali

Savasanlarin oyunlarini ve karaborsa kitlemek buda oyunun kurali

Yazan sensiz sende demi hafiza geriligi basladi

Som sokunce yazdin.tum askerleri buraya yigmayacaktiniz .oyun ogrenin dedin

Bu kahpelik itlik degil

Siz yaparsaniz legal

Biz yaparsak illegal.

• Massallah

Hile ile kahpelikle itlikle ovunup

Savas kazandik diye biri tebrik etmek lazim

• Bu saydıklarını siz daha önceden bize yapmasaydınız bizde yapmazdık serverin başından beri kazandınız bütün savaşları bunları yaparak kazandınız şimdi buraya gelip ağlamanın bir anlamı yok bunu olacağı belliydi zaten

''Savasanlarin oyunlarini ve karaborsa kitlemek buda oyunun kurali

Yazan sensiz sende demi hafiza geriligi basladi'' Hacım forumun neresinde aratırsan arat benim boyle bir sözüm yok sen bence bir doktora görün hayali yazılar okuyorsun :)

• genclik sizlere laf yetismez

Ben sadece block ittifak uyesi olarak

Unutulan ve unuttuklarinizi hatirlattim

Ve her cumlenizde block uyelerine yaptiginiz saygisizliga sessiz kalamam

Dede ittifaginda sevdigim cok arkadaslarim var

Bu savas

Dun biz yendik bugun siz

Oyun dwvam ediyor.bu boyle

Birde ben sana karaborsa ile ilgili degil

Sehir yiktigin zaman attigin mesaji hatirlattim

Kendinize iyi bakin

Gene yaziyorum

Bu savas oyle veya boyle kazandiniz .tebrik ettim.

Ama karsiliginda. Yalama ve yalatmaktan bahseden mesaj aldim

Ben erdemlik gosterip tebrik ettim.

• Legal illegal durumları modlara bildir lütfen. Anlaşmalı savaş değildi bu o yüzden oyun kuralları dışında bir kural yoktu. Gelip burada etik konuşacaksak da yanarsınız benden söylemesi :)

• Hacım senle alakalı zaten bir sorunumuz yok açıkçası. Yanındaki soytarılarla konuşmak istiyoruz onlar da kafalarını kuma gömüyorlar bir tek sen cevap veriyorsun.

• Hacım senle alakalı zaten bir sorunumuz yok açıkçası. Yanındaki soytarılarla konuşmak istiyoruz onlar da kafalarını kuma gömüyorlar bir tek sen cevap veriyorsun.

Benim kimseyle sorunum olmaz olamaz

İnsaniz .oyun oynuyoruz

Bazen mesajlar kiskirtici oluyor ve cogula hitap edince

Cevap vermek lazim

Benim kimseyle sorunum olmaz olamaz

İnsaniz .oyun oynuyoruz

Bazen mesajlar kiskirtici oluyor ve cogula hitap edince

Cevap vermek lazim

Kışkırtma iki taraflı oluyor onları gözden kaçırdın galiba. Kendimiz yazıp çizmiyoruz burada. Yaptığımız her şey sizin yaptıklarınıza bir cevap.

• Bende hatırlatayım merkez adanızda banlı olan multi hesabı yıkıp yıkıp sehir işınladınızı saygısızlık istiyorsan sizin montajladınız video ve görsellere bakabilrsin

''Sehir yiktigin zaman attigin mesaji hatirlattim'' Hacım neyi hatırlatıyon ben mesaj atmadim size SEN EN İYİSİ BİR DOKTORA GÖRÜN SENİN HAFIZANDA BİR ANORMALLİK VAR. (BUNU DALGA GEÇMEK VS. İÇİN SOYLEMİYORUM SENİN SAĞLIGINI DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN SÖYLÜYORUM HER DÜŞMAN BUNU YAPMAZ DEĞERİMİZİ BİL)

''Ama karsiliginda. Yalama ve yalatmaktan bahseden mesaj aldim'' Siz bu şekilde mesajlar atarken neden böyle konuşmadın ARKADAŞIM ? (FORUMDA SİZİN İTTİFAKIN YAZDIĞI MESAJLARI TEKRAR OKUMANI TAVSİYE EDERİM )