BLOCKAED ( BLOCK ) İTTİFAKI TARTIŞMA BAŞLIĞI

• şştttt topçiii smod bittikten sonra neye saracaksın bu sefer sırada ne var ikariam ailesi olarak merak ediyoruz huhahahhahaha

2021 yılı itibari ile almış olduğum karar itibari ile;

İşi gücü boş yapmak olan ve bunun ötesine geçmeyi başaramayan, edepsizlik sınırlarını zorlayan, ahlaksızlıkta master yapmış, birbirini gibi birçokağı ilke edinmiş, forumda borazan başı başka bürünmüş, vasıfsız ve bir o kadar ne idüğü belirsiz, burada birkaç kelime yazınca kendini durdurma sanan, birbirini gaza yapmak için haydi foruma bir şeyler yazın yazıgan yapanlığı, reeldeki boş yazı bu platforma olabilecekta behis görmeyen, önce insan olmayı beceremeyen, tuşlarını cebinde taşıyan bordo klavyeli apoletine, reelde karşılaşsak boynu bükük bir yerde bir yerde bir şeyler arararararar olacak kadar silik "artizzz" sıfatına haiz,sevgili bir o kadar da unutma karakterinde yoksun rakipler için daha fazla yazılacak birçok şey zamanımı bu gereksiz insanlara ayırmanın kendimde yaratmış olduğu infial neticesinde kıymetli vaktimi bu şahıslar için olmayan karakterunda yoksun rakipler için yazılacak şey zamanım.

Son kez kıymetli vaktimi ayırıp, şeye burnunu sokan şahıslara böylelikle cevap vermiş oldum. Kendiniz çalıp oynayın, forum sizin olsun boş bırakın devam edin. Pohpohlamaya devam edin birinizi Yakında madalya takarsınız birbirinize;)

hay senin yazdığın yazıya... Okumanın olmadığını biliyordukta, yazmayıda bilmiyormuşsun. ikariam bizim bebeğim git kumdan kale yap sen keza böyle oyunlar zekanda fazla yüklenme yapıyor kahroluyorsun sonra kıyamam sana.

• 2021 yılı itibari ile almış olduğum karar itibari ile;

İşi gücü boş yapmak olan ve bunun ötesine geçmeyi başaramayan, edepsizlik sınırlarını zorlayan, ahlaksızlıkta master yapmış, birbirini gibi birçokağı ilke edinmiş, forumda borazan başı başka bürünmüş, vasıfsız ve bir o kadar ne idüğü belirsiz, burada birkaç kelime yazınca kendini durdurma sanan, birbirini gaza yapmak için haydi foruma bir şeyler yazın yazıgan yapanlığı, reeldeki boş yazı bu platforma olabilecekta behis görmeyen, önce insan olmayı beceremeyen, tuşlarını cebinde taşıyan bordo klavyeli apoletine, reelde karşılaşsak boynu bükük bir yerde bir yerde bir şeyler arararararar olacak kadar silik "artizzz" sıfatına haiz,sevgili bir o kadar da unutma karakterinde yoksun rakipler için daha fazla yazılacak birçok şey zamanımı bu gereksiz insanlara ayırmanın kendimde yaratmış olduğu infial neticesinde kıymetli vaktimi bu şahıslar için olmayan karakterunda yoksun rakipler için yazılacak şey zamanım.

Son kez kıymetli vaktimi ayırıp, şeye burnunu sokan şahıslara böylelikle cevap vermiş oldum. Kendiniz çalıp oynayın, forum sizin olsun boş bırakın devam edin. Pohpohlamaya devam edin birinizi Yakında madalya takarsınız birbirinize;)

Biz bunlara ikariam nasıl oynanır öğreteceğiz diyorduk da..... Yolumuz çok uzunmuş önce okuma-yazma öğretmek lazım.;)

r5ybOB.png

• Boş insanlar uygulamanın format gereği yazı dilinin değiştirdiğini anlamayacak kadar mı boşsunuz?

Boş insan topluluğu. Sınırlı sayıda kelime dağarcığınız var kapasitenizi zorlamayın isterseniz.

Çeviri karakterinde yer alan onca kelimeden kendinize pay çıkaramayacak kadar boş beleş insanlarsınız. Doğru dürüst yazdığı kelime yok işi gücü ahlaksızlık ona bakmadan çeviri hatasına kafayı takmış by edepsiz.

Neyse hadi siz diğerlerini de fişekleyin gelip yazsınlar hemen. Siz insanları kullanmayı iyi bilirsiniz onlar da kendini kullandırmakta başarılı.

Ben kaçtım boş beleş insan topluluğu.

Edited once, last by Tsubasa ().

• 3 gün önce ahlak bekçiliği yapan adamın haline bak :D İlk gün demiştimzaten bu topçu çocuk için yazdıklarında samimi değil diye ;)

Hadi bakiyim sende KAÇ diğer ekürilerin gibi . Oyunla alakalı diyecek birşeyiniz zaten kalmıştı harici diyecek birşeyinde kalmadığına göre hadi UZA!!!

r5ybOB.png

• İrlandalı "mağaş"larıyla depo alacağına beraber Türkçe dersi alın :)

• 3 gün önce ahlak bekçiliği yapan adamın haline bak :D İlk gün demiştimzaten bu topçu çocuk için yazdıklarında samimi değil diye ;)

Hadi bakiyim sende KAÇ diğer ekürilerin gibi . Oyunla alakalı diyecek birşeyiniz zaten kalmıştı harici diyecek birşeyinde kalmadığına göre hadi UZA!!!

Hangi ittifak adına yazıyorsun sen bu arada ?

Gord adına mı?

Gorda yamanıp değerlerini peşkeş çeken sığıntı dede ittifakı adına mı ?

Yoksa yeni bir ittifak kurulmuş diyorlar; dedecik mi desem imitasyon dede mi desem ?

Bu arada bugün ismini kaptıran yarın öbür gün ...

Hadi ben kaçtım 2-3 güne uğrarım. Siz şimdi ittifaktakileri "hıdı hırkız fırıma yıszın" diye buraya yönlendirin. Kullanın biraz insanları boş yapmayın.

• ne güzel dayak attıysak hazımsızlığın kokusu buraya kadar geliyor enikler ;) hadi koş dayak yedikten sonra gelir ağlarsın yine burada asşkkdşlakdşaksd

• Tsubasa denen kullanıcı, hala oyun nickinin ne olduğunu söylemediğin/söyleyemediğin için kimsin necisin bilmiyorum. Ama bu forum canavarlığı olsun, birbirlerini like lama olsun hep sizinkilerin yaptığı işler. En ufak bir post u bile like layanlar hep senin koruduğun arkadaşların. Çok tatava yapıyosun, bozuk plak gibi aynı şeyleri tekrar edip durma çok canın sıkılıyorsa aç bi film izle

• Kilitler açılınca size yine bi özgüven gelmiş yine bi maddeler halinde postlar atılmış ama biz bu serverdan soğuyalı çok oldu. Sadece gp si kadar konuşabilen oyuncu müsveddelerisiniz, ne utanmanız var ne bişey. Biz tokat atmaktan sıkıldık, siz yediğinizi inkar etmekten sıkılmadınız. Sizinle çarpışamayacağımız tek kulvar yüzsüzlüğünüz, ordan devam edin :)

• Kilitler açılınca size yine bi özgüven gelmiş yine bi maddeler halinde postlar atılmış ama biz bu serverdan soğuyalı çok oldu. Sadece gp si kadar konuşabilen oyuncu müsveddelerisiniz, ne utanmanız var ne bişey. Biz tokat atmaktan sıkıldık, siz yediğinizi inkar etmekten sıkılmadınız. Sizinle çarpışamayacağımız tek kulvar yüzsüzlüğünüz, ordan devam edin :)

hahhaaaa kitlenince çabuk soğudunuz bakıyorum acizliğinizin kanıtı bu işte savaşamayan ittifak DEDEEEEEE:D:D:D:D:D:thumbdown::thumbdown::thumbdown:

hahhaaaa kitlenince çabuk soğudunuz bakıyorum acizliğinizin kanıtı bu işte savaşamayan ittifak DEDEEEEEE:D:D:D:D:D:thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Kafanızı kumdan çıkarmışsınız bakıyorum :ddD Kilit yemeden önce de oyuna bakmayı bırakmıştık ama sizin bu yüzsüzlüğünüz, bu pişkinliğiniz asla bitmiyor. Yavuz hırsız ev sahibini bastırır hesabı :))