ניצחון בקרב- צבע או יחס

• שלום לכולם, מה לפי דעתכם הפרמטר אשר קובע אם ניצחת או הפסדת בקרב?

יחס או צבע?

צבע- הצד שניצח את הקרב בעצם כבש/ בזז את העיר או הנמל ומגיע עם יתרון בכך שהוציא צבע ירוק וניצח

יחס- הורדת ליריב יותר צבא ואפילו אם נסגת ניצחת

אשמח לשמוע את דעתכם בעניין

אני אישית חלוק בעניין, כמובן שיחס משפיע אבל צבע זה גם חלק חשוב.

דיון פורה :)

lmunmtrmmzbt.png

Just Another Farm

nqjyeln32jgz.png 5m5goyuin2xu.png

Hall Of Fame 2015| Ny Server

• בסופו של דבר, יחס הוא המדד ללוחם טוב.

לכן מבחינתי יחס יותר חשוב מדוח ירוק.

תחשוב על זה ככה מה תעדיף לעלות לפורום בהכרזת מלחמה.

דוח ירוק ללא צבא נטו חומה.

או דוח אדום אבל יחס 80-90 אחוז לטובתך, כמות גנרלים גדולה יחסית בדוח.

sigma , ypsilon

• לדעתי יחס ליסוג בזמן הנכון זה חלק מלהיות שחק טוב

בעיקר אם באים עם צבא גדול יותר נגדך

כמובן שגם בזיזה ולכבוש במקום אסטרטגי

חושב ממש אבל כמו שאמר דניאל אף אחד לא

יעלה דוח לפורום כשהיחס נגדו ודוחות אדומים יש בשפע

• אם היחס לא עוקף את ה55 אחוז לטותב היריב אני אחשיב את הדוח כניצחון שלי כי כל סוג תקיפה בוזז מהאויב משאבים/הורס לו את שליחת המשאבים

025d543344d3826c35c1c6781dafcbbcdc305c85.png

• תלוי בסיטואציה...

אם זה כחלק מקרב אחד על אחד אני מניח שיחס מעיד יותר מהכל. אם זה כחלק ממלחמה ויש עוד קרבות במקביל הצבע יותר חשוב

גם ככה מחמד מטורקיה בונה גנרלים לכולם אז למי אכפת היחס

• אתמול היה לי דוגמא טובה לדוח שטוב שהוא אדום כי ככה הצבא שלו לא התפזר

https://gyazo.com/06daaf3a5d5e1997cd633b00599b7f2e

https://gyazo.com/2674e95404555c6fa7f05fc3e66326ca

https://gyazo.com/3c4055b59705e330e8a6846db7288842

https://gyazo.com/42df1050aee1f86298b5d3095611ec71

לכן עדיף לי להפסיד בשביל להוריד לו את כל הצבא מאשר לנצח ולהוריד לו קצת חיילים

• יחס היה משנה פעם משהו היום רק דוח ירוק שווה משהו כי כמו שאמרו במקסימום נביא עוד מיליון גנרלים

• אם זה קרב ממש קטן אז לא משנה לא הצבע ולא היחס כי זה בכל מקרה זניח. בקרבות רציניים יחס זה מרשים יותר מצבע

• יחס היה משנה פעם משהו היום רק דוח ירוק שווה משהו כי כמו שאמרו במקסימום נביא עוד מיליון גנרלים

ואם נוציא את זה מהמשוואה של הדיון?

קח סיטואציה קרב בין שני חברים, האחד מביא יחס טוב לטובתו אבל השני ניצח בצבע.

מי ניצח בקרב?

lmunmtrmmzbt.png

Just Another Farm

nqjyeln32jgz.png 5m5goyuin2xu.png

Hall Of Fame 2015| Ny Server

ואם נוציא את זה מהמשוואה של הדיון?

קח סיטואציה קרב בין שני חברים, האחד מביא יחס טוב לטובתו אבל השני ניצח בצבע.

מי ניצח בקרב?

סתם ככה ברור שיחס מראה על לוחם יותר טוב וגם אם אין לשני הצדדים כפולי גנרלים אז ההיתרון יהיה עם הבחור שיודע לשחק יותר טוב. בעבר גם אני הייתי משחק כמעט רק עם יחס אבל ראיתי שהיריבים שלי שיש להם פחות גנרלים ממני בתגבורת(כפול גנרלים) לא אכפת להם אפילו מהריענון הפשוט ביותר זורקים הכול כל עוד יש גנרלים מאחורה כמה שאני אתאמץ לא יהיה יחס כזה שווה שהזמן שלי על המשחק בשביל לעשות אותו שווה משהו במיוחד שאם אני זורק כמוהם יש לי זמן להתעסק באיך אני מנצח במלחמה ולא רק בקרב

• יחס של 2000 גנרלים או אפילו 5000 שזה בדרך כלל קורה בקרבות ממוצעים לא משנה לאף אחד שום דבר כי כל עוד יש לשחקן שלך 300 אלף ניקוד ומעלה אתה תפצה על היחס הזה בקלות, לא צריך להיות אידיוט ולומר תירוצים של "בסדר אני פשוט אביא עוד כפול גנרלים" מהסיבה הפשוטה שיחס של 5000 גנרלים אפשר לתקן במגורי חיילים, על ידי בזיזות, או על ידי פסל. ברצינות חברים.. תוך יום אני מגייס כמות כזאת אפילו בשחקן של 200 אלף. אתם מדברים כאילו עשו יחס של 300 אלף גנרלים בקרב של 6 סיבובים, זה לדוגמא הפסד. אבל לא יחס של 345 גנרלים. אל תהיו מטופשים. שחקן שיודע להלחם עם יחס זה מראה שאכן מדובר בידע כללי נרחב ושהשחקן מנוסה, אבל דילולים זה הנשק האמיתי. למעשה, בדיוק עכשיו דיללתי לרטף עוד 200 טילים. מי שלא יודע לדלל לא יכול לקרוא לעצמו שחקן טוב. יש בפוסט הזה שחקנים דלי ידע, חסרי כל מושג במשחק, שהגיעו משרת שנפתח לפני יומיים, ובאים בהצהרות. שחקנים שיסתכלו על הדוח ואך ורק על הדוח. שחקנים שאם הדוח לא טוב = הפסד במלחמה. אלה למשל, סוג שחקנים שצריך לנדות חברתית מהמשחק

-SPARTA- Mars Legion

עוד לא נרשמתם לפורום? הצטרפו לקהילה עוד היום!

GF.png

התמונה הינה לחיצה, מובילה להתחברות של הפורום.

לפורום, מתחברים אך ורק דרך הכפתור הכחול שכתוב עליו GAMEFORGE Login.

מתחברים לפורום, עם אותם הפרטים של המשתמש איקרים.

קישור לפורום איקרים ישראל: IL

~במידה ומציקים לכם בשרת כלשהו פנו לתמיכה של המשחק~