-Arrow-, Petk0 [АПО] ----> ptichijigrip, crazyivan [VPO] 1899/4369

  • Vojska je od pticijeg gripa, kuvari od Ivana tako da smo se morali povuci da ga ne rastrkamo da bi smo tukli jos.

    Nazalost u drugoj borbi je zbirsao na 3,4k stete. ali dobro bitno da je pobijeno sto vise vojske:saint:


    APO:love:


    Борба за - ne znam - 6

    (20.11.2020 19:33:47)

    -Arrow-[АПО] из W-Pos I, - ne znam - 6, Petk0[АПО] из - ne znam - 6

    vs

    crazyivan[VPO] из - ne znam - 6, ptichijigrip[VPO] из Sigurd


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Сумпорни Мускетар.....................336(-0) - Сумпорни Мускетар.....................766(-0)

    Мачевалац...........................995(-460) - Мачевалац..........................2907(-660)

    Балон Бомбардер.......................12(-72) - Балон Бомбардер.....................180(-150)

    Доктор.................................30(-0) - Доктор.................................10(-0)

    Кувар..................................20(-0) - Кувар..................................20(-0)

    Копљаник............................443(-618) - Копљаник...........................3241(-871)

    ............................................. - Челични џин...........................350(-0)

    Гирокоптер...........................246(-26) - Гирокоптер............................600(-0)

    Ован...................................60(-0) - Ован..................................134(-0)

    Катапулт...............................30(-0) - Катапулт...............................90(-0)

    ............................................. - Минобацач.............................42(-48)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Генерали..............................-1899.8 - Генерали..............................-4369.4

    Нападачки поени.......................10923.5 - Одбрамбени поени.......................4749.5

    Претрпљена штета........................94990 - Претрпљена штета.......................218470

    Штета у процентима........................30% - Штета у процентима........................70%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Победници: crazyivan[VPO], ptichijigrip[VPO]


    Губитници: Petk0[АПО], -Arrow-[АПО]

  • Браво екипо, права сте вакцина за птичији грип хаха


    Шалу на страну, налупали сте их само тако


    Настављамо још јаче, још већи притисак.. да поред Фушераја, Скакавца и Стефа итд... још ВПО чланова оде у Мо... под страшним притиском АПОкалипсе...