Dyskusja do wojny Resistance [RES] vs Unia Koryncka​ [UKr]

  • Jako dyplomata po naradzie z członkami sojuszu jednomyślnie stwierdzamy że nie chcemy brać udziału w wojnie bez powodu oraz przez różnicę między naszymi sojuszami w rankingu ogólnym i rankingu generałów. Przecież obie strony wiedzą że nie mamy szans :(

  • prowadzimy dwie wojny jednoczesnie, dobre zgranie z WBWB moze Wam dac fory spore, jednoczesnie istnieja tez pakiety :-)

    na sjest tylko 23 osoby..a z aktywnoscia tez roznie, nie poddawajcie sie tak latwo

    • Bo ciągle tu się lejemy z jednym sojuszem(S-F), do tego stopnia ze już się polubiliśmy i czas na zmiany :)

      Skoro się lubicie z S-F, a są oni top1 wy jesteście top2 to co może przeciw waszej sile zrobić słaby sojusz który ma graczy którzy dopiero się rozwijają?


    Wojna z góry jest dla nas przegrana i przyniesie tylko śmierć, a my dbamy o obywateli i chcielibyśmy żeby żyli oni w pokoju :P

  • to jest gra wojenna, spokojnie to gra sie w ,,zielone królestwo,,

    jak dobrze zakonbinujecie to dacie rade, jednak ja za Was myslał nie bede XD

    To ja Wam pomogę, Eryczeek.
    Sojusz któremu została wypowiedziana wojna może przyjąć 5 nowych członków.
    Schowajcie rg na dwa dni, a w tym czasie przyjmijcie 5 ogarniętych graczy z ładnym rg, badaniami i hefkami.
    SF podobno rwie się do walki, wiec może Wam pomogą

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • to jest gra wojenna, spokojnie to gra sie w ,,zielone królestwo,,

    jak dobrze zakonbinujecie to dacie rade, jednak ja za Was myslał nie bede XD

    To ja Wam pomogę, Eryczeek.
    Sojusz któremu została wypowiedziana wojna może przyjąć 5 nowych członków.
    Schowajcie rg na dwa dni, a w tym czasie przyjmijcie 5 ogarniętych graczy z ładnym rg, badaniami i hefkami.
    SF podobno rwie się do walki, wiec może Wam pomogą

    albo jak bardzo nie chcecie walczyć to zmieńcie nazwę sojuszu - wtedy z automatu jest przegrana

    IdgR8Pp.png

  • Grasz na Zephyrze ??? ło, cos przegapiłem? dawaj w takim razie XD

    Skąd ten wniosek?

    aaa..Chyba ze Twoja pomoc ma polegac na ,,ciocia dobra rada która nie gra na tym serwerze, ale wszystko wie najlepiej poradzi'', to powiem ze ta rada nie jest najlepsza, ja znałbym dla nich lepsze rozwiązanie, jednak nie będę nikogo za rączkę prowadził XD, szczególnie ze to pożegnalna zabawa XD

  • aaa..Chyba ze Twoja pomoc ma polegac na ,,ciocia dobra rada która nie gra na tym serwerze, ale wszystko wie najlepiej poradzi'', to powiem ze ta rada nie jest najlepsza, ja znałbym dla nich lepsze rozwiązanie, jednak nie będę nikogo za rączkę prowadził XD, szczególnie ze to pożegnalna zabawa XD

    Widzisz, jak się postarasz to nawet zaczynasz czytać ze zrozumieniem, gratuluje :)

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • albo jak bardzo nie chcecie walczyć to zmieńcie nazwę sojuszu - wtedy z automatu jest przegrana

    to jest rada, godna mistrza Ikariama Xd, podpowiadac jak przegrywać , buhahaaa

    mistrzostwo to zrobić 180k RG na 2 sojki, które łącznie mają 70k RG, zamiast zaatakować sojek co ma ok 200k RG. błazeństwo.

    nie dziwię się, że nie chcą walczyć, bo niby czym?

    coraz żałośniejsze to wojny. powinny być dawane do sekcji "spam", a nie "pola chwały".

    IdgR8Pp.png

  • aaa..Chyba ze Twoja pomoc ma polegac na ,,ciocia dobra rada która nie gra na tym serwerze, ale wszystko wie najlepiej poradzi'', to powiem ze ta rada nie jest najlepsza, ja znałbym dla nich lepsze rozwiązanie, jednak nie będę nikogo za rączkę prowadził XD, szczególnie ze to pożegnalna zabawa XD

    Widzisz, jak się postarasz to nawet zaczynasz czytać ze zrozumieniem, gratuluje :)

    ogólnie to właśnie mocno pracuję :-) reszta to tematy z doskoku wiec ...w sumie nie wiem o czym tu dyskutować..mała lokalna wojenka, 1 vs 2 sojusze, pożegnalnie na Zephyros...no nic, generalnie schlebia mi Wasza atencja(mam na myśli osoby nie biorące udziału w wojnie) ..tak przyjemnie czasami być komuś sola w oku :-)