kowalski, Majoneesi [J-M] vs [KKK] - 7438,7 dla Pingwinów w majonezie

  • Nie, Pingwin nie wstawi i nie będzie dedykacji Nika, niech se zrobi solo 8o


    A teraz uwaga, uwaga, przedstawiam Państwu nowy sojusz, który powstał przed chwilą (z punktu widzenia historii) na potrzeby chwili ( czyt. uwolnienia kuchtów) i z potrzeby serca (czyt. jak chcesz). Od razu wejście smoka, wróć - pingwina, prezentujemy, a co.


    Bardzo dziękujemy sojuszowi KKK za wielkie emocje podczas walki, naprawdę nieczęsto zdarza się, żeby Pingwin po każdej rundzie zmieniał pampersa, a tutaj tak było! I naprawdę to były nasze ostatnie hopki już, masakra! Gratki, SzO i do następnego kiedyś, mamy nadzieję :)


    I co skipperns? Mam nadzieję, że już nie będziesz chciał, żebym wstawiała PCh 8o



    Bitwa pod Sza
    (17.11.2020 20:09:03)
    kowalski[J-M] z miasta marmur1, marmur2, Majoneesi[J-M] z miasta marmur2, piekło
    vs
    Isco[KKK] z miasta Siarka, Wirus[KKK] z miasta Wuhan, Sevek__[KKK] z miasta Kryształ_100kg, Ciastek12[KKK] z miasta Doorwerth, equinoxe[KKK] z miasta Auxerre, Venom[KKK] z miasta ஜBeta-PLSஜ, -5-, Winko, Ryuu[KKK] z miasta Eaveton, Lancelot[KKK] z miasta Miasto republik, niezdasz-polis[KKK] z miasta Sparta, HEL, Atlantyda, Kamieniasto, Frank[KKK] z miasta -2-, Alecrim[KKK] z miasta Sza

    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Strzelec Siarkowy.....................301(-0) - Strzelec Siarkowy.....................0(-108)
    Wojownik............................211(-689) - Wojownik..............................0(-938)
    Hoplita............................263(-1377) - Hoplita..............................0(-1933)
    ............................................. - Katapulta..............................13(-0)
    Kucharz................................50(-0) - Kucharz................................35(-0)
    ............................................. - Medyk...................................5(-0)
    ............................................. - Mur.....................................0(-7)
    ............................................. - Łucznik...............................0(-279)
    ............................................. - Oszczepnicy............................0(-79)
    Taran..................................30(-0) - Taran..................................0(-15)
    Moździerz..............................18(-0) - .............................................
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Generałowie...........................-2754.6 - Generałowie...........................-4684.1
    Punkty ofensywy......................11710.25 - Punkty obrony..........................6886.5
    Obrażenia..............................137730 - Obrażenia..............................234205
    Podział obrażeń...........................37% - Podział obrażeń...........................63%
    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Zwycięzcy: Majoneesi[J-M], kowalski[J-M]

    Przegrani: Alecrim[KKK], equinoxe[KKK], Sevek__[KKK], Lancelot[KKK], Ryuu[KKK], Frank[KKK], Venom[KKK], Wirus[KKK], niezdasz-polis[KKK], Ciastek12[KKK], Isco[KKK]

    gio.png">

  • Chyba Twoje ostatnie hopki - ja tam trzymam jeszcze trzy paczki Spartan i stado wombatów na czarną godzinę.

    Ale fakt poszliśmy na przypale, i jakoś poszło. Szybkiej odbudowy KKK i powodzenia w przyszłości ;)


    A ja dla Niki już nawet wierszyk ułożyłem :(

  • Ale czemu nie ma dedykacji? ;(
    Lubię wierszyki! skipperns, co Ty słuchasz tej dyktatorki?

    A sojusz super, na pewno przyjemniejszy od Hu1i!
    Pewnie LZ już się szykuje na wojnę z Wami , chociaż nie wiem czy badań nie macie za wysokich :/
    Gratuluje raportu, zazdroszczę emocji:!:

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • Ale czemu nie ma dedykacji? ;(
    Lubię wierszyki! skipperns, co Ty słuchasz tej dyktatorki?

    A sojusz super, na pewno przyjemniejszy od Hu1i!
    Pewnie LZ już się szykuje na wojnę z Wami , chociaż nie wiem czy badań nie macie za wysokich :/
    Gratuluje raportu, zazdroszczę emocji:!:

    :D:D:D:D:D:D