Gerçekten kural ihlali mi? Yoksa keyfi ceza mı?

• Kuralları okusak , hataya düşmemiş oluruz. 1. kural :

3. Pushing

Zayıf oyunculardan yararlanarak çıkar elde etmeye çalışmak yasaktır.
    Toplam yüksek skor listesinde suçlanan kişiden daha alt sıralarda olan oyuncu, zayıf oyuncu olarak görülür.

2. kural: Büyük hesaplar , kendinden küçük hesaplardan , hammadde dahil hiçbir yardım ve destek alamaz. Korsan puanı bile. Bununla ilgili coma kurallar bölümüne açıklama yapmış.

Ancak , admin bu kuralı yazışmada oyuncuya bildirse idi, bu kadar uzamazdı.

9cj9lE.jpg

• Admin'in bu kuralları söyleyebilmesi için benim öncelikle onları çiğnemem gerekmiyor mu?

"Puanları aldı kendine mür çevirdi veya arkadaşı için 3. Şahıs ihlalini gerçekleştirdi" diyebilirsin. Böyle bir şey olsaydı daha öncelerde de belirttiğim gibi kendi hesaplarımın haricinde başka hesaplarında cezai işleme maruz kalması gerekirdi.

Sende bana bunların cevabını verebilir misin?

Günlük 16 saat basmak ve son 1 saat basmak bot mu?

3. Şahıs ihlalini gerçekleştirebilmem için IP'li hesaplarımın haricinde farklı bir hesap daha olmalı o hesap hangisi ve kurallar gereği o hesabında ceza alması gerekmiyor mu?

PannaCotta'nın ısrarla üzerinde durduğu ve FastFood'un da açıkca böyle bir yasak yok dediği Puan basarak başkalarına vermem ne zaman yasaklandı?

• Kuralda ceza olarak sadece destek veren küçük hesapların kapatılması bildirilmiş. Puanı toplayan mürcü hesaba kapatma cezası yok. Ceza sistem tarafından bir korsan dönemi kadar oluyor. Aslında buda tartışılır. Büyük hesaba da ceza gerekir.

9cj9lE.jpg

• "Puan toplayıcı hesap yerine sadece puan basan küçük hesapların ceza alması" bunu zaten geçtik oyun admini kendisi bile kuralları görmezden gelip büyük küçük bütün hesapları kapattı :)

Netleştirilmesi gereken konu benim asıl hesabımdan ve buna bağlı IP paylaşımlı hesaplarımdan puan alan veya almayan kişilerden hiç bir şekilde hiç kimseden puan almamam. Burada yaşadığımız sorun adminimiz vermiş olduğu hatalı kararından otoritesi sarsılmaması için dönmemesi

• BiLGeMeN bir kerede bir konuyu okuda cevapla ^^

Konuyu fleman ın anlattığı kadarı ile biliyorum. Ancak oyuncunun yaptığı filo hareketler, ip bağlantı öncesi ve sonrasını bilmiyoruz. Ben sadece nelerden ceza verilir, onu başka oyuncularında hataya düşmemesi için açıklık getiriyorum. Olaya tek taraflı bakmamak lazım.

9cj9lE.jpg

• Açılan destek kayıtlarına herhangi bir şekilde geri dönüş yapılmıyor. :)

Şikayet için söylemiyorum fakat söylenen tek şey

3. Şahıs ihlali, Bot kullanımı ve Başkalarına puan aktarmam.

3. Şahıs ihlalini hangi hesaplar ile yaptım? Açıklama yok.

16 ve 1 saatlik basmak bot kullanmak mı? Açıklama yok. Bunların dışında bastığım bir puan var mı? Cevap yok.

Başkalarına puan aktarmam yasak mı? Yine açıklama yok

Söylediklerim dışında herhangi bir sebep yok yine tatmin olmayan varsa Destek konuşmalarının görsellerini paylaşabilirim :)

Ayrıca FastFooD 1 haftadır üzerinde bulunan ticket cevap vermiyor yaptıkları iş doğru olsa böyle olur mu sizce? :)

• Forumda hesapların ceza nedenlerini tartışmadığımızı bilmenizi isterim, Destek sistemini kullanınız.

FFLogo.gif

Gereksiz Eleştiri, Gizli Hayranlıktır! 8o