Οι Άγιοι(ΑΜΗΝ ) vs Dark Order of(Æsir )

  • ναι επιθυμω πολυ να κλεισει το νημα που τρωτε φαπες.....βασιλακη μου (παραλιγο) μαθητη μου?...με εκεινα τα πμ τι κανουμε ακομα να μου απαντησεις ενα ναι η οχι..


    αραξε σημερα εχω απο το γενικο....


    κυριοι διαχειριστες...ακολουθουν μηνυματα απο γενικο τσατ ολων των συμμαχιων του ποσειδων





    επομενως μην μου σφιγγεστε...αν μη τι αλλο περηφανια δε χασατε...αχαχαχαχαχαχαχα


    we-Know3.png

  • Ατακα σε ποναει η γλωσσα πασα μ; γλυψε απο εδω γλυψε απο εκει θα παθεις κραμπα


    [mod='Geomade']Έχει δοθεί προειδοποίηση[/mod]

  • 53 37 ο συμμαχος ντονφλαμινγκ που εξαφανίστηκε σε κλειστό νησι με 6κ μοναδες που πήγε

    Οεο ? Μην με αναγκάζεις να μπαινω από πσ να βρω τα σκρινσοτ που μετακινεί στρατο μεσα και μετά εξαφανίζεται

    💜

  • ΜΠΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΠΑΜΕ ΦΙΤΖΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ ΣΕ ΑΝΤΩΝΑΡΑ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟ ΦΛΑΜΙΝΓΚΟ ΠΟΥ ΣΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΜΕΣ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ

    Σταμάτα να γκρινιάζεις να χαρείς

  • βασιλακη μου.....περιμενω μια απαντηση πασα μου.....εχω πολλα απλυτα...η κατ'εσε πλυμενα...να μοιραστουμε τη γνωση μας με το υπολοιπο ικαριαμ?...13η φορα που σε ρωταω..ναι η οχι δεν εχω λαβει ακομα...μπλοκαρει το λογισμικο σου βρε πασα μου? αχαχαχαχα

    we-Know3.png

  • κλαμαααα οι αεσιρρρ

    Παλεύουν με νύχια και με δόντια , με βρισιές με ειρωνείες και ότι μπορούν να φανταστούν

    Για να κλείσει το νημα που τόσο τους πονάει, λες και Θα γίνει κατι


    Σε αντίθεση με άλλους που δεν μπορουν να ζήσουν χωρίς φορουμ



    ΣΟΣ ΣΟΣ δεν μπορώ να αναπνεύσω, ΣΟΣ το ΝΗΜΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ


    😂😂😂😂😂😂

  • Άμα δεν καταλαβαίνεις την διαφορά του διώχνω στρατό από τον φοίνικα (κόψιμο παιχνιδιού) μάλλον δεν έχουμε κάτι να συζητήσουμε

  • Λογικα εμεις ποναμε και θελουμε να κλεισει το νημα. Ρε ατακα αληθεια τα πιστευεις αυτα που λες η απλα πονας ;

  • Χμμμ έχασες το μέτρημα από τις προειδοποιήσεις που φάγατε και κατηγορείς ό,τι βρίζουμε και ειρωνευόμαστε;


    Στάδιο 4 της σχιζοφρένειας: ντελίριο


    Προσοχή στο στάδιο 5 καίγεσαι όμως

  • κλαμαααα οι αεσιρρρ

    Παλεύουν με νύχια και με δόντια , με βρισιές με ειρωνείες και ότι μπορούν να φανταστούν

    Για να κλείσει το νημα που τόσο τους πονάει, λες και Θα γίνει κατι

    Ατάκα χάνεις το νήμα μέχρι τώρα...οπότε τραγούδα. Το θέλω ανοιχτό να σε γλεντάω...

    images?q=tbn:ANd9GcRxEkgF8Ivaf59wzi68eXP_14FrRPVTiVf9FLFZM08qKP_XNcq4&s

  • Αεσιρ :

    Μα εμεις θέλουμε μαχες οι Αμήν δεν θέλουν Για αυτο δεν τους παιζουμε


    Αεσιρ την ίδια στιγμή που τους βρισκουν στρατο οι ΑΜΗΝ :

    "Μετακίνηση στρατευμάτων για να μην μας βρισκεις "


    Μπεε

  • Λογικο να ειναι νημα με κλοουν Σαντρα μ, εσας εχουμε αντιπαλους :wink:





    [mod='Whitedrum']Έχει δοθεί προειδοποίηση[/mod]

  • Αεσιρ : ατακα θέλουμε ανοιχτό νημα για να σε γλεντάμε


    Also Αεσιρ :

  • Αγαπητό μου ημερολόγιο

    σήμερα είναι μια πολύ σημαντική ημέρα για εμένα


    κέρδισα ένα εισιτήριο για τις Μαλβίδες

    νοιώθω πολύ χαρούμενος για την πρόοδό μου

    και πλέον νοιώθω ολοκληρωμένος σαν παίκτης του ποσειδώνα


    Where other men blindly follow the truth, remember, nothing is true
    Where other men are limited by morality or law, remember, everything is permitted
    We work in the dark to serve the light

  • Ειπε η συμμαχια που βγηκε διακοπες για να μην της παιξουμε:rolleyes: