Οι Άγιοι(ΑΜΗΝ ) vs Dark Order of(Æsir )

  • παιδια θα το ξανακλεισει η κυρια whitedrum και μετα θα κλαιτε


    ΥΓ. μη μου ριξεις παλι για σπαμ ειμαι εντος θεματος ευχαριστω

  • Ο φοίνικας είναι φυτό κυρίως της τροπικής ζώνης. Απαντάται σε διάφορα βασικά είδη: του ισημερινού δάσους, παραποτάμια και παραλίμνια είδη της σαβάνας (π.χ.Φοίνικας Ντουμ,Φοίνικας Κορκοπέτς), είδη των ερήμων (κυρίως της Σαχάρας και της Μέσης Ανατολής). Υπάρχουν επίσης ο Phoenix dactylifera ή χουρμαδιά, δύο μεσογειακά είδη από τα οποία το ένα είναι ο φοίνικας του Θεοφράστου (Phoenix theofrasti) και το άλλο, ένα είδος νάνου φοίνικα, δηλαδή ο Χαμαίροπας της μεσογείου με βενταλόσχημα φύλλα, που φυτρώνει στην δυτική λεκάνη της μεσογείου. Τέλος ένα γνωστό είδος "χουρμαδιάς" στα Κανάρια Νησιά, ο Phoenix canariensis



    Πηγή wikipedia


    Ξεχάσανε τον Phoenix Spartakiensis που ευδοκιμεί στις γλαστρούλες της Sadras στην ανατολική Μεσόγειο


    [mod='Geomade']+1 προειδοποίηση για σπαμ[/mod]

  • KAΛΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ ΚΛΟΥΝ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ???


    [mod='Geomade']+1 προειδοποίηση για σπαμ και προσβολές[/mod]

    ΑΓΑΠΑΜΕ Ο,ΤΙ ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ

  • Whitedrum σας παρακαλω να κλειδωσετε οριστικα το νημα!!


    Τα παιδια απο οτι φαινεται δεν εχουν ΚΑΝΕΝΑ σκοπο να σοβαρευτουν και ολο θα μειωνουν το επιπεδο ακομη περισσοτερο!!


    Επειδη εκανα πολλες κοπανες στο σχολειο, μου ερχεται τωρα αυτος ο γιοτας με το κοκκινο να κοροιδευψει την γραμματικη και την συνταξη μου!!


    ΑΜΗΝ


    ΑΑΑΑΑΑΑ και ΚΑΤΙ αλλο...


    ΕΡΧΕΤΑΙ WOAH MEGAMIX


    STAY TUNED

    Σταμάτα να γκρινιάζεις να χαρείς

  • ΣΑΝΤΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


    ΕΤΡΩΓΕΣ ΦΑΠΕΣ ΜΙΚΡΟΣ ΑΠΟ ΟΜΟΦΟΒΙΚΟΥΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΤΟΣΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ;;;;


    [mod='Geomade']+1 προειδοποίηση για προσβολές[/mod]

    Σταμάτα να γκρινιάζεις να χαρείς

  • Ο φοίνικας είναι φυτό κυρίως της τροπικής ζώνης. Απαντάται σε διάφορα βασικά είδη: του ισημερινού δάσους, παραποτάμια και παραλίμνια είδη της σαβάνας (π.χ.Φοίνικας Ντουμ,Φοίνικας Κορκοπέτς), είδη των ερήμων (κυρίως της Σαχάρας και της Μέσης Ανατολής). Υπάρχουν επίσης ο Phoenix dactylifera ή χουρμαδιά, δύο μεσογειακά είδη από τα οποία το ένα είναι ο φοίνικας του Θεοφράστου (Phoenix theofrasti) και το άλλο, ένα είδος νάνου φοίνικα, δηλαδή ο Χαμαίροπας της μεσογείου με βενταλόσχημα φύλλα, που φυτρώνει στην δυτική λεκάνη της μεσογείου. Τέλος ένα γνωστό είδος "χουρμαδιάς" στα Κανάρια Νησιά, ο Phoenix canariensis



    Πηγή wikipedia


    Ξεχάσανε τον Phoenix spartakiensis που ευδοκιμεί στις γλαστρούλες της Sadras στην ανατολική Μεσόγειο


    [mod='Geomade']Έχει δοθεί προειδοποίηση[/mod]

  • ναι καλησπερα σας και παλι και καλωσορισατε στο αποψινο δελτιο καιρου, προσοχη στα υπερατλαντικα ταξιδια, χειμωνιασε και πιανει ΦΟΥΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡτουνες

    με πολλα μποφοργια


    κακια επαναλαμβανω ΚΑΚΙΑ περιοδος για ταξιδακι αναψυχης μιας και κατα πασα πιθανοτητα η πτηση σας θα ακυρωθει...εκτος αν ειστε ο φιλος μου απο κατω


    αμα κατι το θελεις πολυ ολο το συμπαν συνωμοτει ωστε να το αποκτησεις....ταξιδι αναψυχης ηθελε ταξιδι αναψυχης πηγε....ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΝΑΥΑΡΧΕ, ΤΟ ΑΞΙΖΕΙΣ








    we-Know3.png

  • Δεν ξέρω αυτά τα περίεργα που λες εσύ...αλλά η δροσούλα είναι άπαιχτη...


    images?q=tbn:ANd9GcRxEkgF8Ivaf59wzi68eXP_14FrRPVTiVf9FLFZM08qKP_XNcq4&s

  • ***Λογοκρίθηκε***




    ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;;;; ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΧΤΥΠΑΕΙ


    ΜΑ ΜΙΑ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΑΥΤΟ;


    ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΟΥ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ


    ΝΤΡΟΠΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ


    ΤΣΑΜΠΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΕΡΕΣ


    ΧΑΛΑΛΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΤΟ PS5 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ




    [mod='Whitedrum']+1 προφορική προειδοποίηση για Ασέβεια του Κώδικα Συμπεριφοράς[/mod]

    Σταμάτα να γκρινιάζεις να χαρείς

  • Ταξιδάκι αναψυχής ο σπαρτακος λίγο μεγαλύτερο από του doflamingo τον συμμαχο σας σήμερα


    Συνεχίστε να βγάζετε χολή οι αεσιρ μπας και κλειδώσουν το νημα όπως τόσο επιθυμείτε 💜

  • ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΞΑΝΑΝΟΙΞΑΤΕ ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΣΑΣ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ Ή ΜΕΙΩΘΗΚΕ;;;

    ΑΓΑΠΑΜΕ Ο,ΤΙ ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ

  • ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΟΜΑΣΤΕ


    ΤΑΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

    Σταμάτα να γκρινιάζεις να χαρείς

  • Ταξιδάκι αναψυχής ο σπαρτακος λίγο μεγαλύτερο από του doflamingo τον συμμαχο σας σήμερα


    Συνεχίστε να βγάζετε χολή οι αεσιρ μπας και κλειδώσουν το νημα όπως τόσο επιθυμείτε 💜



    Φάση 3 της σχιζοφρένειας: Παραισθήσεις

  • Σαντρα ψαχνουμε προσωπικο για το τσιρκο μας να σε προσλαβουμε ενδιαφερεσαι ; Κανεις perfect fit εσυ και η παρεα σου


    [mod='Geomade']+1 προειδοποίηση για προσβολή[/mod]

  • τόσο καλη παράσταση ρε σαντρα , κρίμα μόνο 5 ευρώ η είσοδος

  • Ατάκα σου το είπα μερικά ποστ πίσω...δεν καταλαβαίνουμε τι γράφεις ρεεεεεεεε....

    Είσαι ζαλισμένος σύνελθεεεεεε...

    images?q=tbn:ANd9GcRxEkgF8Ivaf59wzi68eXP_14FrRPVTiVf9FLFZM08qKP_XNcq4&s