Οι Άγιοι(ΑΜΗΝ ) vs Dark Order of(Æsir )

  • Στο ποστ νουμερο #5 στις αναφορες πολεμου ανεβηκε μια αναφορα η οποια με βαση τους ΟΡΟΥΣ του πολεμου βγαινει άκυρη λογο εμπλοκης 3ου ατομου μεσα στην αναφορα


    εδω ειναι και τα αποδεικτικα στοιχεια, επισης η αναφορα εχει ανεβει και στο ικα λογκς για τους δυσπιστους. ευχαριστω πολυ και παρακαλω να μην ανεβαζουμε ακυρες αναφορες στο φορουμ ! καλη συνεχεια



  • ποσως με ενδιαφερει αν βαζετε ακυρους στις φαπες που τρωτε για να μην μετρανε..οπως πολλες φορες ξαναειπα..αλλη φορα να βαζετε περισσοτερες μοναδες καθως οι 10 οπλιτες δεν καθορισαν καν την εκβαση της μαχης..ειτε τους βαζατε ειτε οχι, καταλαβαινετε και εσεις οτι θα τις τρωγατε...για αυτον τον λογο δεν μας ενδιαφερουν οι οροι σας...δωσε κιαλλη διευκρινηση στο τι εννοεις να επηρεαζει την εκβαση της μαχης..χαχαχα

    Σε περίπτωση άμεσης εμπλοκής τρίτου που διαβάλει την έκβαση της μάχης

    οχι οτι εχει σημασια λοιπον...αλλα οι 10 οπλιτες φταινε που γινατε μεροκαματο λογικα...χαχαχαχαχα..τουλαχστον δε βαζατε γεματα κουτακια μπας και σωθειτε...ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

    we-Know3.png

    Edited once, last by Kouzoulos ().

  • Δεν με ενδιαφερει η αποψη σου. Το ποστ αυτο ανεβηκε για να ελενχθει αναφορα απο αρμοδιο. εσυ κατσε να πονας

  • Μην ανησυχείς εχω αποθηκευμένα ολες τις κινήσεις του μπ'οτ που ολως τυχαιως βαρουσε τα πατηματα μου

    να σου θυμισω στον 1ο γυρο οτι ηταν υπερ μας η αναφορα και μαλλον καποιος αλλος τα εκανε πανω του και εβαλε οπλιτες απο 3ο λογαριασμο για να βγει ακυρη η αναφόρα κρίμα ομως που τελικα βγήκε υπέρ μας η ***Λογοκρίθηκε*** που πήγατε να κανετε

    τωρα λουστείτε το






    [mod='Whitedrum']+1 προφορική προειδοποίηση για Ασέβεια των Κανόνων[/mod]

  • Το ότι έστειλες να σου σπάσει και ένα πάτημα για ξεκάρφωμα δεν λέει κάτι γενικά... πλέον δεν παίζετε ούτε 2 γύρους τώρα θέλετε να παίζετε έναν και να φεύγετε... πόσο χαμηλά θα πέσετε πια;

  • εχω λογαριασμο 600κ με 10 πολεις για διπλο και αφηνω τους συμμαχους μου να παιζουν με 200 και 300κ..ρε ειστε ντιπ σουργελα? αχαχαχαχαχαχαχαχ μπαινεις σε μαχη με λογχες και νομιζεις θα κατσω να ασχοληθω να ακυρωσω την μαχη κιολας? αφου τις τρως βρε αγορι μου...


    ακομα και αν υποθεσουμε οτι παιζουμε με τους ορους σας..οι 10 οπλιτες δεν επηρεασαν την εκβαση της μαχης...οποτε καντε κιαλλη διευκρινηση αχαχαχαχα


    αυτος ειναι ο λογος που σε νεους σερβερς δε μπορειτε να παιξετε...γιατι ειστε γιδια και βαζετε ορους που ουτε εσεις δεν εχετε ξεκαθαρους στο μυαλο σας..ο αλλος χτες ελεγε παιζουμε χωρις ορους..εσεις σημερα λετε ακυρη η αναφορα γιατι ειχατε πρωτη γραμμη λογχες και φταινε οι 10 μοναδες του ακυρου που τις φαγατε ετσι...αχαχαχαχαα ΣΟΥΡΓΕΛΑΑΑΑΑΑΑ



    [mod='Whitedrum']Παρακαλώ προσοχή στις εκφράσεις σας[/mod]

    we-Know3.png

  • μονο λογια ειστε. μαρσαλ αστο... χθες ρωτησες που εχω στολο, σου ειπα. σου ξαναλεω τωρα. αν φοβασαι ναρθεις πες εσυ που εχετε κοντα μου στολο. οι μπαλες σας φυτρωνουν οταν ειστε στα μποτονησα σας μονο. qlew με τα μποτακια σας και το ποσο υποκριτες ειστε. μεταξυ μας το βλεπουμε το νημα εδω, ποιον κοροιδευετε:P


  • ΟΙ ΟΡΟΙ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΦΟΡΟΥΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΗ 10ΠΛΑΣΙΩΝ ΚΟΛΠΩΝ ΑΠΟΛΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ, ΜΠΗΚΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΧΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΧΑΛΑΝ ΤΙΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ. ΔΕΝ ΑΚΥΡΩΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΝΑΦΟΡΕΣ. ΑΝ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΝΟΗΤΙΚΗ ΣΤΕΡΗΣΗ

    αν το ξαναπω θα με κανεις να πιστεψω οτι εχεις νοητικη στερηση...ΒΑΛΤΕ ΚΙΑΛΛΗ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗΗΗΗΗ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


    ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΓΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ



    [mod='Whitedrum']+1 προφορική προειδοποίηση για Trolling[/mod]

    we-Know3.png

  • ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΜΑ ΤΙ ΑΣΤΕΙΟ ΧΑΧΑΧΑΧΑ. ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Η ΦΡΙΓΚ ΜΗΠΩΣ? ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΕΚΩ ΚΕΚΩ ΧΑΧΑΧΑΧ ΚΕΚΩ Ο ΚΟΥΖΟΥΛΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣΒΕΡΚΗΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΛΑΙΩ ΧΑΧΑΧΑ ΚΕΚΩ




    [mod='Whitedrum']Παρακαλώ προσοχή στις εκφράσεις σας[/mod]

  • Σε κάθε αναφορά μάχης θα πρέπει να υπάρχει τουλάχιστον ένα μέλος από τις εμπλεκόμενες πλευρές.

    εδώ και χρόνια ισχύει ο παραπάνω κανόνας


    θα μπορούσατε να σταματήσετε το κλάμα, αλλά μάλλον μόνο για να κλαίτε είστε.

    τόσο κλάμα ούτε με τα κοκκινίσματα χαχαχαχα


    δεν καταλαβαίνω όμως γιατί παραπονιέστε....

    εσείς δεν θέλατε να παίξετε μαζί μας?

    λουστείτε το τώρα γίδια

    ΥΓ.

    56 πόντους χτυπήματος ο οπλίτης 13 η λόγχη

    λογικά οι 10 οπλίτες φταίνε που χάσατε πυροβολητές ζωα


    tenor.gif




    [mod='Whitedrum']Παρακαλώ προσοχή στις εκφράσεις σας[/mod]

    Where other men blindly follow the truth, remember, nothing is true
    Where other men are limited by morality or law, remember, everything is permitted
    We work in the dark to serve the light

  • Προσωπικά προτιμώ να σας βλέπω σε πανικό και να ψάχνετε να αναπληρώσετε απώλειες... όπως έχετε παραδεχτεί έχετε ανοίξει ένα νήμα στο οποίο "θα παιχτούν 5 μάχες" που θα κρίνουν το νήμα... ένα νήμα φτιαγμένο στα μέτρα σας και στο οποίο μου αρέσει να σας βλέπω να κυνηγάτε όπως κυνηγάτε και να είστε στην πρέσα όλη μέρα... Αν δεν σας αρέσει παραιτηθείτε από το νήμα και ανοίξτε καινούργιο με όρο λήξης "Όποια συμμαχία λέγεται αεσίρ χάνει το νήμα".... Νούμερα. Ό,τι έχετε προσπαθήσει σας έχει γυρίσει 10 φορές χειρότερο και θα συνεχίζει να γυρνάει άλλες 1000 φορές



    Θα ναι οι μέρες μας γαμάτες

    σαν τηγανιτές χ πατάτες

  • ΒΑΛΤΕ ΟΡΟΥΣ ΒΑΛΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


    ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕΙΣ ΔΩΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ



    μονο 6 μερες εχουν περασει ρε...καντε κιαλλη διευκρινηση ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

    we-Know3.png

  • η διευρκινηση ειναι το 1ο ποστ μετα την εγκριση του πολεμου χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

    δε γινεται νασαι οντως τοσο ***Λογοκρίθηκε*** και να νομιζεις οτι την εκανα τωρα...... κουζουλε λυπαμαι πραγματικα χαχαχαχ


    ρε οποιος αποσας βλεπει ***Λογοκρίθηκε*** ας μου πει που θελει ναρθω. 2 φορες τοχω πει. με ρωτησατε κιολας. σας ψαχνω. δε με νοιαζει να νικησω με νοιαζει που σας εχω ξεφτιλισει ηδη. φοβαστε να παιξετε το γκειμ ενω εγω οποτε θελω ερχομαι κ σας κλεινω τα νησια οπως εκανα. γιατι φοβαστε να παιξετε μαχες κανονικες;)





    [mod='whitedrum']+1 προειδοποίηση για Ασέβεια του Κώδικα Συμπεριφοράς[/mod]

  • Τώρα ποιος είναι φορουμάκιας;;;;



    ρε οποιος αποσας βλεπει εστω ***Λογοκρίθηκε*** ας μου πει που θελει ναρθω. 2 φορες τοχω πει. με ρωτησατε κιολας. σας ψαχνω.




    [mod='Whitedrum']Έχει δοθεί προειδοποίηση[/mod]

  • η διευρκινηση ειναι το 1ο ποστ μετα την εγκριση του πολεμου χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

    δε γινεται νασαι οντως τοσο ***Λογοκρίθηκε*** και να νομιζεις οτι την εκανα τωρα...... κουζουλε λυπαμαι πραγματικα χαχαχαχ


    ρε οποιος αποσας βλεπει ***Λογοκρίθηκε*** ας μου πει που θελει ναρθω. 2 φορες τοχω πει. με ρωτησατε κιολας. σας ψαχνω. δε με νοιαζει να νικησω με νοιαζει που σας εχω ξεφτιλισει ηδη. φοβαστε να παιξετε το γκειμ ενω εγω οποτε θελω ερχομαι κ σας κλεινω τα νησια οπως εκανα. γιατι φοβαστε να παιξετε μαχες κανονικες;)

    Ερχεστε σε αδεια νησια βγαζετε τις φωτογραφιες σας

    φευγετε


    ΣΩΣΤΕΣ ΚΥΡΙΕΣ

    ΡΕ ΕΙΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ?

    Ικαριαμιστες ειστε ή φωτογραφοι?




    [mod='Whitedrum']Έχει δοθεί προειδοποίηση[/mod]

    phainοmenoN

  • Καλησπέρα σαααααςςςς


    Ατάκα σαλιαρογλύφτουρα κοίτα πως έχει το πράγμα...


    Σε ένα νήμα που στήθηκε ***Λογοκρίθηκε*** θα δεις μόνο ***Λογοκρίθηκε*** εκατέρωθεν. Μάχη δεν θα δεις. 1? 2 γύρους βαριά. Πάντα θα εμπλέκεται ένας τρίτος. Απλά πράγματα. Το τι θέλετε να αποδείξετε ένας θεός το ξέρει ΑΜΗΝ. Εμάς αυτοί οι όροι δεν μας ενδιαφέρουν και ούτε πρόκειται να πορευτούμε με αυτούς.


    Ας τους δούμε λίγο...

    - Ενεργοποίηση της κατάστασης διακοπών εν ώρα μάχης μετά την έναρξη του πολέμου ισοδυναμεί με 500,000 απώλειες.

    - Ενεργοποίηση Κολοσσού ισοδυναμεί με 500,000 απώλειες.

    - Αποχώρηση μελών μετά την έναρξη του πολέμου ισοδυναμεί με 500,000 απώλειες.

    *Σε περίπτωση άμεσης εμπλοκής τρίτου που διαβάλει την έκβαση της μάχης, τελική αναφορά θα λαμβάνεται η αναφορά του γύρου που προηγείται της εμπλοκής του τρίτου παίκτη. Παραθέτοντας πάντα τα απαιτούμενα στοιχεία της που το αποδεικνύουν .

    *Η εμπλοκή τρίτου παίκτη δεν επηρεάζει τα υλικά που λεηλατούνται.

    Δίνεις ποινές σε διακοπές, κολοσσό και αποχώρηση μελών .Εμείς αυτά τα αφήνουμε ελεύθερα στον αντίπαλο. Δεν τα ποινικοποιούμε ποτέ.

    Μπήκες διακοπές εν ώρα μάχης? Γιατί? Σαν άνδρας πάτα την σημαιούλα σου, πες ευχαριστώ και γεια σας. Θα μου πεις με έπιασες στον ύπνο. Ναι οκ εκεί συμπάσχω. Αν είσαι ον? Σημαίνει ότι δεν μπορείς να με παίξεις και ως γνήσιος φρου φρου μπήκες διακοπές. Either way χαίρομαι. Καζούρα ατελείωτη. Σου έκοψα το παιχνίδι για ένα 48ωρο. Έτσι ξεκινάνε όλα. Μετά άλλο ένα 48ωρο, άλλο ένα κλπ κλπ...μετά το σκέφτεσαι να λογκάρεις στην λήξη του...λες που πάω τώρα? Θα με κάνουν μεροκάματο πάλι...άσε λογκάρω αύριο.

    Το αύριο γίνεται μεθαύριο και ωπ!!!! κόπηκε το παιχνιδάαααακιιιιι

    Ενεργοποίησες κολοσσό? Ωραία. Αφού σου το δίνει ως επιλογή το παιχνίδι θα σε τιμωρήσω? Καζούρα? Ναιαιαιαιαι πολύ.

    Αποχώρηση μελών? Ε και? Σούπερ. Αποχωρούν τα μέλη του εχθρού. Σημαίνει ότι τον διαλύω. Μια χαρά.

    Τα άλλα 2 δεν τα σχολιάζω χεχεχεχε απλά γελάω. Για να καλύψεις τις φαπούλες βάζεις την γελοιότητα. Και αυτό που το γελοιοποιεί περισσότερο είναι η αναφορά στα υλικά. Χαχαχαχαχα.


    Οπότε αγαπητέ σαλιάρη τους όρους τους βάζουν οι ***Λογοκρίθηκε***. Μόλις τελειώσει η παρωδία θα έχουμε τα αντρικά. Χωρίς όρους. Και 15 εμπλεκόμενους να βάλετε no problem. Δεν περιμένω να καταλάβεις τον όρο αντρικά αλλά υγεία...


    οροι λενε οταν μπαινουν ξενες μοναδες στο πεδιο μαχης. διαβασε κ λιγο πριν την πεις

    Αγαπητέ πατατάκο ναι το λέει αυτό. Επίσης λέει ότι διαβάλλει την μάχη. Διαβάλλει σημαίνει ότι επηρεάζει καθοριστικά. Μπορείς να μου αποδείξεις πως π.χ 10 οπλίτες αν βάλει ο οποιοσδήποτε διαβάλουν μία μάχη? Θα μου το δείξεις? Περιμένω...




    [mod='Whitedrum']Έχει δοθεί προειδοποίηση[/mod]

    images?q=tbn:ANd9GcRxEkgF8Ivaf59wzi68eXP_14FrRPVTiVf9FLFZM08qKP_XNcq4&s

  • Διαβάλλει σημαίνει ότι επηρεάζει καθοριστικά

    Διαβαλλει σημαινει αλλαζει το αποτελεσμα της με οποιονδηποτε τροπο ειτε σε μικρο ειτε σε μεγαλο βαθμο. η αναφορα αυτη εφοσον εχει αλλαχθει το αποτελεσμα της με αποδεικτικα στοιχεια για το συγκεκριμενο νημα οπως λες και εσυ ειναι ακυρη. οταν θα ανοιξεις το δικο σου βαλε και ορο να μπορουν να μπαινουν και 100 μποτ στο πεδιο και να μετραει.