Οι Άγιοι(ΑΜΗΝ ) vs Dark Order of(Æsir )

  • Το ότι έστειλες να σου σπάσει και ένα πάτημα για ξεκάρφωμα δεν λέει κάτι γενικά

    Δικο μας μποτ λογικα




    Καπου εδω αρχιζει το θεατρο με τον γνωστο μας κλοουν Μαρσαλ. Τιμη εισοδου 5 ευρω.

    Μην το χασετε


    Καραγκιοζηδες




    [mod='Whitedrum']+1 προφορική προειδοποίηση για Ασέβεια του Κώδικα Συμπεριφοράς[/mod]

  • η αναφορα αυτη εφοσον εχει αλλαχθει το αποτελεσμα της με αποδεικτικα στοιχεια για το συγκεκριμενο νημα οπως λες και εσυ ειναι ακυρη


    Μπορείς να μου αποδείξεις πως π.χ 10 οπλίτες αν βάλει ο οποιοσδήποτε διαβάλουν μία μάχη? Θα μου το δείξεις? Περιμένω...

    μάλλον δεν καταλαβαίνεις κάποια βασικά ελληνικά

    θα μπορούσες να αποδείξεις ότι οι 10 οπλίτες άλλαξαν το αποτέλεσμα της μάχης?

    Where other men blindly follow the truth, remember, nothing is true
    Where other men are limited by morality or law, remember, everything is permitted
    We work in the dark to serve the light

  • Αγαπουλινες μου αεσιρ ειναι απλο μην καθεστε και κλαιτε, αφου λετε οτι δεν κανουμε μαχες, φτιαξτε κανα διπλο να μας στειλει υλικα και μετα ελατε να μας φαρμετε για να το ανεβασετε εδω και να δειξετε ποσο καλυτεροι παικτες ειστε ή μηπως αυτο δεν ειναι ηθικο;

    Ακομα περιμενω να ερθει η κουζουλινα και να μου δειξει τα κολπα/κουτοπονυριες της που θα την κανουν να νικησει το πολεμο με καθε δυνατο μεσο.

    Κραξτε λιγο εδω μεσα και βαλτε λιγα λογια ακομα για το τι ειμαστε, δειξτε το πραγματικο σας προσωπακι για να εμπεδωσουμε κι αλλο οτι μονο με στιες μπορειτε να παιζετε, συνεχιστε λιγο ακομα το θεατρο του παραλογου που εχετε στησει εχουμε αρκετο ποπ κορν ακομα...

    ΑΓΑΠΑΜΕ Ο,ΤΙ ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ

  • ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΠΩ ΜΕ ΣΕΝΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ

    Where other men blindly follow the truth, remember, nothing is true
    Where other men are limited by morality or law, remember, everything is permitted
    We work in the dark to serve the light

  • Διαβαλλει σημαινει αλλαζει το αποτελεσμα της με οποιονδηποτε τροπο ειτε σε μικρο ειτε σε μεγαλο βαθμο.

    αυτο ειναι διευκρινιση?...μπορεις να μας εξηγησεις λιγο ακομα τους ορους 6 μερες μεσα στον πολεμο? το τελευταιο δεν το καταλαβα..οταν λες με οποιονδηποτε τροπο...........οταν λες το αποτελεσμα...εννοεις και την ψυχικη οδυνη που σας προκαλει? δηλαδη αμα καποια μερα ειστε οφφ και δεν νιωσετε πονο την ωρα που τις τρωτε τοτε η αναφορα θα μετραει η οχι?..επειδη το αποτελεσμα της μαχης θα ειναι διαφορετικο σε αυτη την περιπτωση..αυτο εννοω


    ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕ ΜΟΥ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

    we-Know3.png

  • θα μπορούσες να αποδείξεις ότι οι 10 οπλίτες άλλαξαν το αποτέλεσμα της μάχης?

    Μπορεις να καταλαβεις τους ορους του νηματος η τους εχω γραψει στα εγκλεζικα ?


    Με την αμεση συμπλοκη τριτου εννοω οταν οι μοναδες του 3ου παικτη εμφανιστουν στο πεδιο μαχης και μονο τοτε ειναι ακυρος ο γυρος αυτος και ολοι οι επομενοι


    Μαθετε λιγο να διαβαζετε...καλο κανει



    Και αυτον τον ορο τον εγραψα ακριβως κατω απο το ποστ πριν αρχισετε να κλαιτε.

  • ωπα νατη η κωλοτουμπα. ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΑ ΣΟΣ ΣΟΣ ΔΙΕΓΡΑΨΕ ΤΟ ΠΟΣΤ 101 ΣΟΣ


    τραμπακουλα οτιδηποτε αλλαξει εστω κ 1 στρατηγο την μαχη την διαβαλλει. δυστυχως καποιες φορες λιγο καποιες πολυ, δε θελει αποδειξη αυτο. αν θελετε να κανουμε δικαστηριο για καθε μαχη αν ειναι πολυ ή λιγο οκει τι να πω


    αυτο που υπαρχει σαν ορος στο φορουμ ειναι 1 ατομο απο καθε συμμαχια να παιζει. αν ειναι να βαλω στον βελουχιωτη την επομενη φορα που θα σε παιρνει αναφορες με σπαρτιατες και να την ανεβασω. προβλεπεται απτους κανονες αφου.




    [mod='Whitedrum']Έχει δοθεί προειδοποίηση[/mod]

  • Ξαναθέτω το ερώτημα διότι αγαπητέ σπάρτακε το ίδιο λέμε. Καθοριστικά εννοώ επηρεάζουν το αποτέλεσμα. Δεν υπάρχει άλλος παράγοντας να καθοριστεί. Ξεκάθαρο το ερώτημα. Οπότε ξεπερνάμε την ερμηνεία του ερωτήματος. Περιμένω απάντηση...

    Αγαπητέ πατατάκο ναι το λέει αυτό. Επίσης λέει ότι διαβάλλει την μάχη. Διαβάλλει σημαίνει ότι επηρεάζει καθοριστικά. Μπορείς να μου αποδείξεις πως π.χ 10 οπλίτες αν βάλει ο οποιοσδήποτε διαβάλουν μία μάχη? Θα μου το δείξεις? Περιμένω...

    images?q=tbn:ANd9GcRxEkgF8Ivaf59wzi68eXP_14FrRPVTiVf9FLFZM08qKP_XNcq4&s

  • είσαι σε θέση να αποδείξεις ότι η διαφορά θα ήταν έστω κατά 0.1 στρατηγούς διαφορετική στη περίπτωση που δεν μπαίνανε οι οπλίτες?

    Where other men blindly follow the truth, remember, nothing is true
    Where other men are limited by morality or law, remember, everything is permitted
    We work in the dark to serve the light

  • ΣΟΥΡΓΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ


    ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


    ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΟΡΟΥΣ ΘΕΛΩ ΟΡΟΥΣΣΣΣΣΣΣ ΕΞΗΓΗΣΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ ΔΩΣΤΕ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕΙΣ ΠΩΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΕΡΝΟΥΜΕΕΕΕΕ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ



    [mod='Whitedrum']Έχει δοθεί προειδοποίηση[/mod]

    we-Know3.png

  • ίσαι σε θέση να αποδείξεις ότι η διαφορά θα ήταν έστω κατά 0.1 στρατηγούς διαφορετική στη περίπτωση που δεν μπαίνανε οι οπλίτες?

    εισαι σε θεση να καταλαβεις αυτο?


    Με την αμεση συμπλοκη τριτου εννοω οταν οι μοναδες του 3ου παικτη εμφανιστουν στο πεδιο μαχης και μονο τοτε ειναι ακυρος ο γυρος αυτος και ολοι οι επομενοι


  • ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΝΗΜΑ ΣΤΙΣ 2.15 ΠΟΥ ΘΑ ΙΣΧΥΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 2.30 ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ 2.31 ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΕΡΑ ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ 8 ΤΟ ΠΡΩΙ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΤΕΙΧΗ ΑΠΟ 3ο ΠΑΙΚΤΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΝΑΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΜΕΤΡΑΕΙ ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΠΑΜΕ ΣΕ 2 ΝΗΣΙΑ ΤΑ ΚΛΈΙΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΣΤΟΛΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΑΝΑΜΝΗΣΤΙΚΟ ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΠΑΤΑΕΙ ΟΥΤΕ 1 ΛΟΓΧΗ ΠΑΝΩ ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ +330 ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ



    [mod='Whitedrum']+1 προφορική προειδοποίηση για Ασέβεια του Κώδικα Συμπεριφοράς[/mod]

  • η διαφορα μπορει να ηταν ιδια. η ζημια που εφαγες εσυ και η ζημια που εφαγε ο συμμαχος θα ηταν σιγουρα διαφορετικη απο αυτην που θα ετρωγε κανονικα. δε γινεται ενω παιζει 1 κουτακι λιγοτερο να μην ετρωγε παραπανω ζημια.

    αν σε αλλη περιπτωση ειχες βαλει χωρις λογο φουλ κυμα οπλιτες απτο μποτ, θα μετρουσες την αναφορα? θα ηταν νικηφορα για εμας σε εκεινη την περιπτωση, παλι δε θα μετρουσε για το νημα του πολεμου. αν θες ανεβασετην αλλου. για αυτον τον πολεμο δεν ισχυει. βαλτην στο προφιλ σου και συ

  • ΚΑΚΟ ΜΠΑΡΝΕΙ


    ΕΧΑΣΕΣ ΑΝΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΑΜΗΝ


    ΚΑΚΟ ΜΠΑΡΝΕΙ ΡΙΞΕ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣ


    ΚΑΚΟ ΜΠΑΡΝΕΙ ΡΙΞΕ ΤΕΙΧΟΣ


    ΚΑΚΟ ΜΠΑΡΝΕΙ ΡΙΞΕ ΛΙΜΕΝΕΣ


    ΚΑΚΟ ΜΠΑΡΝΕΙ ΑΝ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΘΑ ΣΕ ΒΓΑΛΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ


    ΑΝΤΕ ΜΠΑΡΝΕΙ

  • Σπάρτακε είσαι έξυπνος αγόρι μου. Στην απάντηση σου μόλις τώρα αναφέρεις μόνο την εμπλοκή 3ου και κοκοκο το πως το έγραψες στο άνοιγμα του νήματος. Εγώ ρωτάω για το ρήμα ΄΄διαβάλλει΄΄ . Και η ερώτηση είναι ΄΄Μπορείς να μου δείξεις πως π.χ 10 οπλίτες διαβάλουν την μάχη?΄΄

    Το ξέρω ότι συμμετέχουν το κατάλαβα. Πως διαβάλουν θα μου το δείξετε κάπως?

    images?q=tbn:ANd9GcRxEkgF8Ivaf59wzi68eXP_14FrRPVTiVf9FLFZM08qKP_XNcq4&s

  • εχεις αποθηκη πανω στο νησι και θεση εμπορικων συναλλαγων. το ξαναειπα. μεταξυ μας τα διαβαζουμε δε κοροιδευεις καποιον. να στειλουμε σκριν με τους στρατηγους της αποθηκης πανω στο νησι ή με τα κτηρια σας στο νησι? να στειλουμε την αναφορα που παιχτηκε την ιδια μερα που συμμαχος εβαλε κυμα για μεγαλο πεδιο και το πατησε σημαια και μετα εξαφανιστηκε? σοβαρευτειτε πραγματικα μερικοι

  • 10 οπλίτες διαβάλουν την μάχη

    εφοσον εχουν μπει μεσα στο πεδιο...και παιζουν μπατσες με αντιπαλα στρατευματα. λειψο κουτακι 10 οπλιτων...δεν διαβαλλει?? τι ακριβως συζηταμε?


    ας μην το στελνατε μεσα στην μαχη να κερδιζατε αναφορα...λαθος σας

  • εισαι σε θεση να καταλαβεις αυτο?


    Με την αμεση συμπλοκη τριτου εννοω οταν οι μοναδες του 3ου παικτη εμφανιστουν στο πεδιο μαχης και μονο τοτε ειναι ακυρος ο γυρος αυτος και ολοι οι επομενοι

    εγω δεν το καταλαβα καλα..


    ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕ ΤΟΥ ΜΟΥ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΛΟΣΥΝΗ ΛΕΒΕΝΤΗΜ....Η ΒΑΣΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΦΑΤΕ ΑΛΛΕΣ 2-3 ΦΑΠΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΤΡΑΝΕ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


    ΕΙΣΤΕ Σ-Ο-Υ-Ρ-Γ-Ε-ΛΑ-ΛΑ-ΛΑ-ΛΑ-ΛΑ-ΛΑ



    [mod='Whitedrum']Έχει δοθεί προειδοποίηση[/mod]

    we-Know3.png

  • τραμπακουλα εφοσον μπαινει μεσα στην μαχη ακυρωνεται, οπως εξηγησαμε.


    εγω - αμα μου φας την τυροπιτα ή το κρουασαν θα σου ριξω σφαλιαρα

    εσυ - (τρως το κρουσαν μονο και τρως σφαλιαρα) γιατι μου εριξες σφαλιαρα? σου εφαγα την τυροπιτα? μπορεις να το αποδειξεις?


    αυτο συμβαινει τωρα. εφαγες το κρουασαν, δε χρειαζεται να αποδειξω αν εφαγες την τυροπιτα εσυ αν την εφαγα εγω ή αν δεν την εφαγε κανεις. οι οροι που εθεσα για τη σφαλιαρα το καλυπτουν. δε μπορω να το εξηγησω καλυτερα σορρυ