Οι Άγιοι(ΑΜΗΝ ) vs Dark Order of(Æsir )

  • ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΕΣΙΡ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΝΗΜΑ ΠΟΛΕΜΟΥ ΣΕ ΝΗΜΑ ΤΗΣ ΚΑΤΙΝΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΑΡΧΙΚΛΟΟΥΝ ΜΑΡΣΑΛ, ΕΥΓΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΦΟΒΕΡΟ ΜΕΛΛΟΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΛΑΔΟ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ, ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ

    ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΑΓΑΠΕΣ:*:*:*

    :closedthread::closedthread::closedthread:

    ΑΓΑΠΑΜΕ Ο,ΤΙ ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ

  • Πόσο χαμηλά μαρσαλ πες μας

    Το ότι έστειλες να σου σπάσει και ένα πάτημα για ξεκάρφωμα δεν λέει κάτι γενικά... πλέον δεν παίζετε ούτε 2 γύρους τώρα θέλετε να παίζετε έναν και να φεύγετε... πόσο χαμηλά θα πέσετε πια;

    Επειδή μάλλον θες και σε αυτό σοβαρή απάντηση πάμε λίγο ξανά


    Οι λογχοφόροι πρώτη γραμμή απέδωσαν; Νομίζω αν έβαζες και τοξότες θα το έσωζες... Θες να το δοκιμάσεις σε πόλη μου αυτή τη φορά... Περιμένω ακόμα την πρώτη φορά που θα στείλεις πρώτο κύμα σωστά να το στείλω στο Σκάι να το κάνουν ρεπορτάζ.... και κάτι τελευταίο το να σπαμάρεις ένα μήνυμα επειδη μάλλον δεν έχεις κάτι άλλο να πεις δυσχεραίνει την θέση σου

  • μετά από μια δύσκολη βδομάδα

    η χαλάρωση δεν πρέπει ποτέ να αποδοκιμάζεται

    Where other men blindly follow the truth, remember, nothing is true
    Where other men are limited by morality or law, remember, everything is permitted
    We work in the dark to serve the light

  • απο φαπα σε φαπα και απο φαπα σε διακοπες...

    . Καραγκιοζικους ορους επειδη το ειπε ο μπαμπας κουζουλος που του αρεσει να παιζει νημα χωρις ορους για να παιρνει καθε αναφορa με μποτς. (πλυση εγκεφαλου)

    καραγκιοζικους ορους γιε (μιας και με ειπες μπαμπα) ειναι επειδη εχουν περασει κοντα 7 μερες πολεμου και εσυ ακομα δινεις διευκρινισεις επειδη ουτε εσυ ο ιδιος δεν εχεις καταλαβει τι εχεις γραψει......καραγκιοζικοι ειναι ολοι οι οροι για τον απλο λογο οτι εγω οταν παιζω πολεμο δεν κοιταω να σε κερδισω στα χαρτια με "ποινες" κοιταω να σε κερδισω με οποιονδηποτε τροπο σε ποναει...δεν προκειται να μου βαλεις ορους με τους οποιους μπορω να σε βγαζω διακοπες...θα το κανω ακομα και με τον πιο ανορθοδοξο για εσενα τροπο..δεν παιζουμε ηθικα..παιζουμε βρωμικα..και οπως ξαναειπα..δωστε μας αφορμη να βγαλουμε πολυ κομπλεξ πανω σας....για αυτο ηρθαμε..με την καλυτερη συμμαχια (οπως εσυ ειπες) παιζεις...κοιταξε να μαθεις κανα δυο πραγματα...οσο βγαινεις διακοπες εγω χαιρομαι..δωσε μου 10 αναφορες που σε μηδενιζω και θα τις ανταλλαζω καθε φορα για να σε βλεπω να πατας πανικοβλητος το κουμπακι των διακοπων...οσο μεγαλη ποινη και να βαλεις στις διακοπες...δεν την εχω αναγκη...χαιρομαι μονο και μονο που αναγκαζεσαι να μην παιζεις

    we-Know3.png

  • Αυτη την ιστορια θα την πω
    "Η ΔΙΑΚΟΠΑΡΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΟΙ 7 ΚΛΟΟΥΝ"


    Μια φορα και εναν καιρο ηταν η Αντουανετα

    Η κυριουλα μας καθε βραδυ ερχοταν σε αδεια νησια

    να βγαλει της καθημερινες της φωτογραφιες και τσουπ!ΚΑΠΝΟΣ


    Το μονο που ηξερε ηταν να κραζει στο φορουμ που βαραμε αλλες συμμαχιες

    Εντωμεταξυ πριν ερθουμε στον ποσειδωνα οι μισοι ηταν σε αυτες τις φαρμοσυμμαχιες

    και οι αλλοι βαραγαν αυτες τις φαρμοσυμμαχιες...Γελοιο ε?Καθιστε θεατες μου να δειτε παρακατω



    Ετσι λοιπον ηρθε η αντουανετα να βγαλει τις φωτογραφιες της σαν γνωστη

    φωτογραφος.Εκλεισε νησια χαμος πανηγυρια στο ντισκορντ τους...


    Ελα ομως που ξεραμε ποτε γυρναει και πως γυρναει...





    Ετσι λοιπον και λεμε να παμε να παιξουμε βρε αδερφε..


    Πριν προλαβουμε να εμφανιστουμε παιδια δεν θα πιστεψετε τι εγινε

    Ο μεγας παιχταρας που μιλαει μιλαει μιλαει...βγηκε διακοπες

    Φυσικα σαν γνωστος κλοουν που ειναι θα το πει σαν τακτικη,σαν σχεδιο

    προβλημα σπιτι,προβλημα με την κοπελα,επεσε το ιντερνετ,ηρθαν οι εξωγηινοι


    Οπως και να εχει ο μεσος παιχτης καταλαβαινει οτι ειναι μια ρομπα ξεκουμπωτη

    που πριν κλεισουμε βδομαδα με το νημα καταφεραμε να του κοψουμε το παιχνιδακι

    Διακοπες και ποτιζε το καθε 2η μερα αντουανετα μου

    phainοmenoN

  • Τελικά δεν μας απαντησες ποσο χαμηλά θα πέσεις ψεύτη μαρσαλ


    Ποιος εβαλε μποτ σε μια προσπάθεια να ακυρώσει την μαχη επειδή έχανε στον 1ο γυρο ?

    Θα μας απαντησεις ?




    λογικα επρεπε να παιζω κυμα 230 οπλιτες 210 ξιφοι 70 πυροβολητες 60 γυρηκοπτερα και 12 κριους 12 κανονια .. ξερουν οι σύμμαχοι σου;)