Zlevnění surovin o 20% v Ekonomice

  • Chtěla bych se zeptat, proč už nebývá akce na tyto suroviny? Jako viděla jsem za poslední měsíc jen parní pila a parní kladivo, kterou jsou společně, ale zbytek slev jako na sklo, síru a víno vůbec. Víc jak měsíc žádná akce, pořád se jen opakují ty samé a tohle jsou dost dobré akce +20% k surovinám, které jsou. Občas koukám, co Beruška napíše předem, jaká akce za ambrozky bude a opět je tam to, co bylo nedávno, jak jsem tu psala už jedno téma. Tak by mě jen zajímalo, zda se to zrušilo, nebo musím déle čekat? Pokud by se to zrušilo, tak bych jedině musela vždy jít přes 30% slevu ambrozek, těch nakoupit více a potom to zakoupit za normální slevu, která je v shopu, proto se mi líbila ta akce, že tolik abrozek do toho vrážet nemusím. Ale bylo by fajn, kdyby třeba někde dali info, že které věci se ruší a už nebudou, pokud se o tom někde píše, tak se omlouvám a má na to někdo odkaz a pokud teda ne, tak co nespadá do akcí by byl fajn nápad někde ohlásit, aby hráči věděli, na co už nemají čekat a jít jen přes 20% - 30% slevu ambrozek.

    Díky, kdyby někdo o tom věděl a za vyjádření. :)

    v1.png


    Moje další láska <3 :saint:

  • Jako než mi to schválí moderátor, tak asi bude konec roku, já tam hodila jen dva obyč odkazy, aby bylo lépe vidět co jsem myslela a přesně tam znělo, raději to napíšu ^^ :

    Jako myslíš teď co psala Beruška a je ta sleva "Sleva na balíčky surovin a zlata?" Protože to jsem četla den před a myslela, že to je ono, ale není, to je něco jiného právě, toto jsou nějaké jednorázové drahé balíčky, to co myslím já je sleva, která je bud na 10 dní, měsíc, nebo 2 měsíce a má +20% ke každé surovině, v dolech - jestli se správně vyjadřuji. Jinak nic jiného jsem tam nenašla, kdy to tam zrovna bude ^^ Asi musím být slepá. Ale Beruška tam dává jen aktuální co budou tak za den ne? A ne seznam dopředu.
    Abych byla přesná, tak jsem udělala screen, ten menší balíček byl naposled 8.10.2020

    Ted bez těch screenu - tam byly názvy - Pod názvem "sleva na některé parní předměty a balíčky materiálu" a druhý byl , že poslední akce na větší balíček naposled 24.7.2020 "Sleva na zvýšení prostředků páry"


    Takže o tohle mi přesně šlo, že je tu listopad a naposledy to bylo někdy dávno no. A na to jsem nejvíce právě čekala a bohužel. Tak se právě ptám, zda tyto akce ještě budou, nebo si mám spíše šetřit více na 30% akci na ambrozie, ty jsou častěji.


    No ted tam zase něco Beruška hodila, ale pořád nevím, zda se to týká toho, co jsem chtěla mít v akci nebo ne :D Proto byly dobré screeny, které nejsou nějak škodlivé, jen nevím proč schvalování trvá tak dlouho a kdo to vůbec dělá. :sleeping:

    v1.png


    Moje další láska <3 :saint:

  • Jo, díky, se screeny si to budu pamatovat. No koukala jsem, že tam jsou bonusy, které tu dlouho nebyly. To je fakt. Ale já dlouho čekala, třeba na ty slevy ohledně třeba parního kladiva, pily, krystalového vrtáku no ^^ Ale tak ok . Budu muset frčet přes ambrozky. Ještě, že to není tak drahý alespoň, že by to na ty 2 měsíce bylo víc, jak přes 100 am. :saint:

    v1.png


    Moje další láska <3 :saint:

  • Tak jsem se dočkala :love: Konečně, co tam dala Beruška co bude po dnešní půlnoci je to, na co jsem tak dlouho čekala, jupííí <3 Jinak ty bonusy jsou super. Jako například, že doba dovozu je zkrácena o 50% - paráda :saint:

    v1.png


    Moje další láska <3 :saint: