ЯЭSurrection(A V R ) İTTİFAKININ T U R A N(I Y I ) İTTİFAKINA SAVAŞ İLANIDIR

• savaş oluyor yüzlerce kişi girişiyor arada bir ufak kural ihlalleri olması doğal. ama söm sökme olduysa o açık bir hiledir...

DELİ İTTİFAKI

SKİRON       

• savaş oluyor yüzlerce kişi girişiyor arada bir ufak kural ihlalleri olması doğal. ama söm sökme olduysa o açık bir hiledir...

Yani kank öyle bi demişin ki sanki bizde yapıyoz :) Bizle savaşırsanız hilesiz,ihlalsiz, temiz tokatlanırsınız arkadaşlar. Benim gözümde iki taraf kuralları çiğneme ve kirli savaşma yoluyla mücadele etmiş ve sonuçta iki tarafta mağlup olmuştur. İki tarafta hem savaştan çıkmış oldu hem de hilecilikleri meydana çıktı. Ee bende hilesiz oynayan birini hileyle bile yenemicek olsam o savaşı kabul etmezdim. Bugün daha iyi anladım serverdaki durgunluğu. :!:

Codeart kardeş her mesajdan sonra çıkıp bir şey diyorsun avr iyi savaş forumu burası bak delilerden adam geldi iki tarafada tebriğini sundu mesajını verdi gitti senin sıkıntın ne kardeş her yere zıplıyorsun gelirsin güzelce mesajını yazarsın gidersin sanane kardeş avrden iyiden neyin davasındasın sen

Şahsını tanımam etmem. Ama eski bir oyuncu olduğunu bilirim. Bence burada çok abartılacak birşey yok. Bir taraf kimseye sen sus diyemez (hele savaş kurallarının açık şekilde ihlali konuşuluyorsa):!:, taraflardan birinin düşmanının da buraya gelip başkasıyla savaşında düşmanıyla dalga geçmesi de güzel değil. BumiN ReyiZ sende uyarı aldın :cursing::!:

• CiridaeKing Biz tabiki yapmıyoruz kaybedersekte oyundur deyip devam ediyoruz...Arada ufak tefekten kastım cok kişi savasır bazırları örneğin bagıs hesaplarından biraz altın çeker kurala rağmen, bir ittifak yönetimi onu engelemeyemeyebilir.Savasın seyrini değiştirmeyecek düzeydeki bu gibi olaylar neredeyse her zaman olur ama kalkıp dışardan milyonlarca altın alıp asker alıp söm söküp vs şeyler bence bunu yapan ittifak kaybetmiştir.Kastım iyi ittifakı yaptı demiyorum daha ss görmedik sadece yorumluyorum .Ancak fikrimce pek temiz bir savaş olmamış.Biri yardım aldınız diyor diğeri size aldınız diyor. Bir kaç günlüğüne server hareketlendi en azından daha çok savaş bekliyoruz biz herzaman hazırız kriterimiz yok savaşmak isteyen varsa söylemeleri yeterli. :)

DELİ İTTİFAKI

SKİRON       

• Siz yaptığınız için bizde yaptık cevabı verildiği için böyle bir kanıya vardım. Yine de herşeyi görmeden karara varmamak lazım. Herkese iyi oyunlar, başlığı takip ediyor olacağım.

• CiridaeKing Biz tabiki yapmıyoruz kaybedersekte oyundur deyip devam ediyoruz...Arada ufak tefekten kastım cok kişi savasır bazırları örneğin bagıs hesaplarından biraz altın çeker kurala rağmen, bir ittifak yönetimi onu engelemeyemeyebilir.Savasın seyrini değiştirmeyecek düzeydeki bu gibi olaylar neredeyse her zaman olur ama kalkıp dışardan milyonlarca altın alıp asker alıp söm söküp vs şeyler bence bunu yapan ittifak kaybetmiştir.Kastım iyi ittifakı yaptı demiyorum daha ss görmedik sadece yorumluyorum .Ancak fikrimce pek temiz bir savaş olmamış.Biri yardım aldınız diyor diğeri size aldınız diyor. Bir kaç günlüğüne server hareketlendi en azından daha çok savaş bekliyoruz biz herzaman hazırız kriterimiz yok savaşmak isteyen varsa söylemeleri yeterli. :)

Ben söylediklerimin her zaman arkasındayım haydi bir tanesi çıksın desin ki biz limanı açtık da öyle söm söktük.

Bir defa söktüler adayı yine kapattık,birşey demedim.

İkinci kez aynı şeyi yapınca da boşa savaşmanın anlamı yok.

Şimdi Sebüteye soruyorum IMO’dan 50k filo almış mı almamış mı ?

Tekrar Sebüteye soruyorum 42:54 de savaş yapılan şehrin limanı hariç açık limanı kalmış mı kalmamış mı ?

Kara savaşı yapılan iki adada bir tane liman almışlar mı ?

Söm söküp 1k hesabın paketini açıp oyalamadan bir kez liman açık tutabilip asker sokabilmiş mi ?

Ben bunların her birini kanıtlarım,ki kanıtlayacağımı kendileri de biliyor.

Aksini kanıtlayabiliyorsa o da kanıtlasın.

Müsait olamadım ilk fırsatta hepsinin SS’lerini atacağım.

• İlk sayfada herşeyi yazdım daha önce de dediğim gibi sizin yapmadığınız hiç bir şeyi bizde yapmadık

Savaştan 8 saat sonra bana gelip ant bozuldu kendiniz bilirsin yazman ve siz kurallara aykırı iş yaparken kendini böyle avutman biz yapınca ise kural ihlali var demen. Zaten herşeyi açıklıyor.

Bazıları buranın poseydon serverına dönmesini istiyor herhalde hakaretlerin yalanların havada uçuştuğu bir forum. Ben böyle bir şey yapmayacağım.

Avare ittifakı ilede bundan sonra eğlencesine sohbet bile etmm burdan da yazıyorum. Eğlence anlayışları bize göre değil.

• Söm söktüysek buyur göster. Ben böyle birşey görmedim bir de iftira mı atıyorsun utanmadan ?

Kanıtın varsa hemen göster bekliyorum,eğer ben söm söküp,1k hesaptan seni oyaladıysam bunu kanıtlarsan hesabı bu gün sileceğim. Peki sen kanıtlayamazsan ?

Gp aldıysak haydi söyle kimden ne almışız ?

Poseiodana dönecekmiş,ne olacak depo mu indireceksin ?

Hata bende kukla ile konuşmaya çalışıyorum..

• Depo indirmek gibi ağzımdan bir kelime çıktımı

Hakaret ve yalandan bahsettim

Yazdığım herşeyin bir parçasını alıp söylemen zaten durumunu açıklıyor

Karşımızda dürüst durdunuz mu hayır kabul ettiğin şeyleri hannibal olacak adam yüzünden bozan kim sensin

Ben mi kuklacıyım sen mi

Madem senn hükmün yok en baştan hannibal ile konuşsaydım

Daha öncede dediğim gibi siz bizden 15 aktif oyuncu olarak daha fazla olmanıza rağmen biz aynı gp yi

Çıkarınca savaş saati

Olan akşam 8 de sizin şirazeniz kaydı

Saçma sapan ne var ise yaptınız oraya buraya salladınız

Ben. Dersi mi aldım bundan sonra kiminle muhattap olup olmayacağımı iyi biliyorum kimin ne yaptığını ne yapabileceğinide sende birşeyler öğrenmeye çalış

• Dışardan 50-60k gp al sonra aynı gpyi çıkardık de :)

Gerçekten ben merakla bekliyorum türksten gp aldınız diyorsunuz bir kanıt göster be hocam sürekli aynı laflar bizide suçlayarak yaptıklarınızın üstünü örtme peşindesiniz

Emeğiyle savaşan hilesiz hurdasız savaşan ittifakların savaşlarını görebilsek keşke ne diyim

• Bak şimdi sen önce bana şunları söyle;

Gp aldın diyorsun haydi buyur kimden aldıysam herkesin içinde yaz.

Söm söktün dedin haydi buyur onu da kanıtla.

Bir de bu ikisini de yapmadığını söyle.

Söyleyebilecek misin ?

İnkar etsene gp almadık de söm sökmedik de. Siz söm söktünüz o yüzden söktük,siz gp aldınız o yüzden aldık diyorsun ya bir tane kanıt koy şuraya.

De ki ben limanları açabildim,kendim asker soktum adaya de.

Bekliyorum seni.

• Iyı ittifağının yönetimi benim için sos vermiştir. Üyelerine tek bir lafım yok içlerinde can ciğer arkadaşlarım var.

Ama malesef yönetimi sınıfta kalmıştır..

Yalansız , savaş kurallarına uyan ittifaklar aranmaktadır önümüzdeki günlerde de servera hareket katabilmek adına :)

• iyi ittifağını tebrik ederim:)

Birşeyi merak ediyorum ben. Madem ki savaş başlamadan kara savaşının olduğu liman kapatılmayacak diye kural koyduysanız niye gemi bastınız ki? Kara savaşının sonucunu genelde limanda alınan zaferler belirler ama liman kapanmayacak diye garantilediyseniz o kadar gemi niye basıldı? Ama kara savaşının limanı kapanmasın fikri kimden çıktı bilmiyorum da; o kural da garibime gitti açıkçası. Limanları kapatmadan kara savaşını nasıl bitirmeyi planlıyordu bilmiyorum artık liman açık kalsın isteyen taraf:))

......................................................................................................................Fikirler Kurşun Geçirmez.....................................................................................................................

• Mazi canlandı eskisi gibi gözümün önünde forumda adminlerin onayladığı savaş ilanları heyt be tebrikler :*

Admiralnelson.png

KORKUP kaçmaktansa cesaret göster,

en büyük erdemdir içinden gelenleri söylemek...