Dyskusja do wojny Legion Zephyros (L-Z) vs Monopolowy (MONO)

  • Myslalem ze chlopaki troche ambitniejsi sa i zatakuja nas ;] przewagi cos tam maja w tym rg ale wszystko do dorobienia w przeciagu 24h


    No nic zostaje zyczyc powodzenia Monopolowym ale nie wydaje mi sie aby mieli jakakolwiek szanse ze wzgledu na braki w technologi. Ich najlepszy "naukowiec" ma tylko 7kpkt badan wiec pewnie nie ma nawet mozdzierzy a co dopiero parówek na wodzie. Mam nadzieje ze sie nie beda zniechecac do dalszej gry bo serwer mimo ze dosc leniwy zapowiada sie ciekawie na pozniejsze miesiace (top 7 to sojusze z ponad 20 graczami)

  • Jesteśmy ambitni lecz wszystko w swoim czasie :) Co do przewagi RG to pakiety mogą ją szybko zniwelować ;) A jeśli chcecie bardzo z nami walczyć to nie widzę problemu rękawice na pewno podejmiemy :)

    d809a2c3e6dccbc9med.jpg

  • Jesteśmy ambitni lecz wszystko w swoim czasie :) Co do przewagi RG to pakiety mogą ją szybko zniwelować ;) A jeśli chcecie bardzo z nami walczyć to nie widzę problemu rękawice na pewno podejmiemy :)

    Czyli mam zezwolenie na ataki i farmingi waszych sojuszników podczas wojny z MONO? :)

  • czyli tak - za tydzień [KKK], za 2 [-ZeW-], za 3 [PALMA]

    4 tygodnie na przygotowania uff...

    no chyba że jeszcze HU1 wyhaczą to 5

    Myślę, że HU1 będzie ostatnim sojuszem, któremu wypowiedzą wojnę bo to taki główny boss serwera :D

    Powodzenia MONO!

  • Co za żenada. Najpierw płacze o to, że serwer jest nierówny a potem wypowiedzenie wojny SiM, co było bardzo równe. Potem specjalne nie przyjęcie poddania SiM, żeby mieć wolne od ataków innych sojuszy. Teraz MONO, żeby nabić sobie współczynnik wygranych wojen na 2:0.

    KKK zbrójcie się, wasza kolej za tydzień bo na Marvel nie mają jaj...


    Aaaa i jeszcze to:

    NiepokonanyDziś o 17:36

    NZT odpada gdyz mamy z nimi dobre stosunki

  • Nie ma co rozpaczać. Jestem ze starej szkoły i zdecydowanie wolę ustawki niż nagłe napady ale cóż, taki urok gry :) u nas na półkach jeszcze bałagan, a i barman zapijaczony więc ciężko ugrać - niemniej cieszy mnie aktywność ekipy i kciuki przedstawicieli innych sojuszy ;)


    Zbliża się weekend,

    Wasze zdrowie

    Pax

  • Kazda z tych wojen miała powód.

    Nas sie nie kabluje bezpodstawnie to do wojny nr 1.

    Jesli ktos nas grabi prowokacyjnie z epitetami to także odpowiemy. Jesli ktos szuka guza odpowie za to caly jego sojusz. To do wojny nr 2

    Dziękuje za uwagę i komentarze nie znających tematu.

    I SIM , i MONO wiedza ocb.

  • Z tego co wiem od Niepokonanego to wojna wyniknęła z tego, że miał ochotę z kimś powalczyć xd

    niemniej znam Twoją skłonność do frustracji i nie mam żalu :D do zoba w drugiej rundzie, tej nie uznaję zbytnio za porażkę nawet ;p

  • MONO wytłumaczcie mi po co trzymacie Amarene w sojuszu ?

    Gość od początku gnębi graczy po 1k punktów i to z własnej wyspy, a mają większe dotacje od niego !

    Nie widać go w żadnych raportach z wojny

    Gość po przegranej walce ze mną gdzie miałem połowe pkt mniej od niego, odrzucił prywatny konflikt i siedzi w swoich 4 ścianach co jakiś czas atakując puste miasto...

    Powiecie mi po co wam owy gracz potrzebny?

    L-Z polecam polecieć do niego 1.3 RG do wzięcia gość mający większą flotę od lądowych jbc

  • Z tego co wiem od Niepokonanego to wojna wyniknęła z tego, że miał ochotę z kimś powalczyć xd

    niemniej znam Twoją skłonność do frustracji i nie mam żalu :D do zoba w drugiej rundzie, tej nie uznaję zbytnio za porażkę nawet ;p

    Niepokonany jest szefem, a nie dyplo..a dyplo zawsze wie wiecej.

    Skłonność do frustracji? u mnie? za stary lis jestem żeby się gierka denerwować , dla mnie to cały czas tylko świetna zabawa...czasem nawet lepsza na forum niż w grze. Uwielbiam tych ,,młodych gniewnych,, studentów ...doskonały kociołek emocji :-)

  • Najwyraźniej mamy swoje powody :) a gracze po 1k RO nawet jeśli są atakowani to trochę dziwna sprawa... ika aż takie popularne jest? Na moje oko gnębi multikonta :) dotacje mają bo po to te konta zostały stworzone :)

    Z tego co wiem od Niepokonanego to wojna wyniknęła z tego, że miał ochotę z kimś powalczyć xd

    niemniej znam Twoją skłonność do frustracji i nie mam żalu :D do zoba w drugiej rundzie, tej nie uznaję zbytnio za porażkę nawet ;p

    Niepokonany jest szefem, a nie dyplo..a dyplo zawsze wie wiecej.

    Skłonność do frustracji? u mnie? za stary lis jestem żeby się gierka denerwować , dla mnie to cały czas tylko świetna zabawa...czasem nawet lepsza na forum niż w grze. Uwielbiam tych ,,młodych gniewnych,, studentów ...doskonały kociołek emocji :-)

    Dyplo zawsze wie więcej? To dziwne, bo u nas rada zawsze wszystko wie :D

  • Dyplo zawsze wie więcej? To dziwne, bo u nas rada zawsze wszystko wie :D

    a u nas od tego jest dyplo żeby pewne sprawy załatwiać nie zawracając gitary całej radzie, dopiero kiedy problem jest większy to angażuje sie innych, kwestia samodzielności, no jednak co kraj to obyczaj.. szanuje jak tam macie.

  • Dehuz jeśli myślisz to co piszesz o Amarenie to przykro mi, ale uważasz kogoś za dużo lepszego niż w rzeczywistości jest, no ale cóż nikt nie jest omyłkowy

    Amarenka prawdę zna i sam dobrze wie że to cieniasek jest