Nákup zboží i přes blokaci měst (přístavů).

  • Chci se jen zeptat - je tohle možné? Že, když někomu blokujete město jen loděmi, kde teda nejdřív dotyčný neměl ani přístav, jen tržiště a přesto si koupil lodě přes trh? Je to možné? Nebo není to nějaká chyba? Pak ještě teda hráč je stále blokován - přístav a neustále staví, ale momentálně je teda sleva na ty suroviny, tak mě ještě napadlo, zda té slevy nemohl nějak využít a to zboží si koupit. Jen chci ale jen říct, že to byly všechno warky a úplně nový hráč či hráči (2) nejspíš multi acc, měli tam pár skladů ze začátku a minimální cena nákupu suroviny je 100k - to by se mu tam ani nevešlo ne? Jenže pořád staví, možná asi díky té akci si za tolik ambrozek pořídili zboží. Takže mě jen hlavně zajímalo, kdyby si to za ambrozky nekoupili, zda je možné přes blokaci vůbec někam vyjet, nebo něco odkoupit z válečných lodí, protože co vím, tak by nemělo jít ne? Ale chci se jen prosím ujistit. Díky. :saint:

    v1.png


    Moje další láska <3 :saint:

  • Ahoj

    surky do města může dostat způsobem, že někdo z jeho aliance nebo z lidí na ostrově ho zásobuje a pošle mu suroviny po ostrově. Pak je možnost mít dvě města na jednom ostrově a pokud město není okupované může surky posílat po pevnině právě přes druhé město.

    Další možnost je připsat si suroviny za bonusy z inventáře. A může stavět.

    Jinak máš vždy možnost drancováním mu surky odvozit. Proto doporučuji ke blokaci přístavu i město okupovat pozemní armádou ;)

  • Ahojky, takže jestli to dobře chápu, nestačí pouze blokovat přístav, musí se i okupovat město? Na ostrově začínali právě 2 hráči - 1 měl warku a 2 měl 3 warky, okamžitě se bloknul přístav, aby si nemohl vozit, ale to nepomohl a všude navyšovali radnice, aby kazili zázrak. Ale ten denní bonus z obchodu už mě pak taky napadnul, protože na tom ostrově nikdo není, jen ten jeden hráč, který mu kazí zázrak, takže na ostrově jim nikdo jiný poslat nic nemohl. Ale jak říkám, zrovna byla ta dvoudenní akce na suroviny a pak mě napadnul ten obchod se suroviny. Jinak nevím, jak by tam mohli oba dva dostávat suroviny a neustále stavět, ta města už ani nejsou warky, ale docela větší.


    Každopádně děkuji taky moc za odpověď a informaci :)

    v1.png


    Moje další láska <3 :saint: