-Arrow- [-ФАБ-] ----> Kordun [ / ] 508/2259

  • Поморска битка поред Хефест 2

    (07.10.2020 22:01:00)

    -Arrow-[-ФАБ-] из Город

    vs

    Kordun из Buzeta


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Брод ован............................120(-30) - Брод ован.............................54(-78)

    ............................................. - Брод копљар............................57(-0)

    Пламени брод..........................17(-43) - Пламени брод...........................0(-55)

    ............................................. - Брод катапулт..........................19(-4)

    Брод минобацач.........................42(-0) - Брод минобацач.........................16(-6)

    Парни ован.............................47(-3) - Парни ован.............................0(-30)

    Ракетни Брод...........................30(-0) - Ракетни Брод..........................31(-18)

    Подморница.............................39(-1) - Подморница..............................8(-0)

    Баги-педалина..........................60(-0) - Баги-педалина...........................0(-5)

    Носач Балона...........................30(-0) - Носач Балона............................0(-4)

    Тендер.................................30(-0) - Тендер..................................7(-0)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Генерали...............................-508.8 - Генерали................................-2259

    Нападачки поени........................5647.5 - Одбрамбени поени.........................1272

    Претрпљена штета........................25440 - Претрпљена штета.......................112950

    Штета у процентима........................18% - Штета у процентима........................82%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Победници: -Arrow-[-ФАБ-]


    Губитници: Kordun

  • FAB ...ziveli ...:thumbup:

    Tako je Gavro8)


    Iskreno bas me mrzelo da ga opet bijem ali ovog puta on udario na mene, blokirao luke i ostavio flotu pa sam morao da intervenisem i odbranim svoje luke.

    Nisam mislio komentirati jer ovo niti ne smatram ozbiljnim hoffom, kao niti ostale nedavne nad istim igračem , ali kada si rekao da ti je netko blokirao luke i onda ostavio toliku flotu na izvolite....zaista nevjerojatno...da se ne poslužim nekim drugim izrazom, da opet ne dobijem ban za komentar na forumu...:thumbdown:<X

  • FAB ...ziveli ...:thumbup:

    Tako je Gavro8)


    Iskreno bas me mrzelo da ga opet bijem ali ovog puta on udario na mene, blokirao luke i ostavio flotu pa sam morao da intervenisem i odbranim svoje luke.

    Nisam mislio komentirati jer ovo niti ne smatram ozbiljnim hoffom, kao niti ostale nedavne nad istim igračem , ali kada si rekao da ti je netko blokirao luke i onda ostavio toliku flotu na izvolite....zaista nevjerojatno...da se ne poslužim nekim drugim izrazom, da opet ne dobijem ban za komentar na forumu...:thumbdown:<X

    Pa ni ne kazem da je ozbiljan hof, ali vec kad sam utrosio vreme i vojsku okacicu ga. Ovaj igrac ocigledno veze nema i verovatno ni ne zna da je hofnut i sta je hof. Sta vise danas je pisao mom savezniku molbu da mu pomogne vojno protiv mene:DOcigledno da se bas ne snalazi sa igrom:D


    Ja ga zadnjih mesec dana farmam s vremena vreme, a on pokusava da se odbrani kako zna i ume. Ocigledno ne ume, ali eto bar pokusava za razliku od nekih:D


    Sta ti hoces da kazes, a ne smes jer se bojis bana ne znam, a iskreno me ni ne zanima;)


    Pozdrav:thumbup: