Krygonit[PiS] vs Player[-NZT-] - 590wsg dla PiSu

  • Miałem go nie dodawać, ale Crosser prosił ^^


    Bitwa pod Marmur
    (04.10.2020 0:43:09)
    Krygonit[PiS] z miasta Waterloo
    vs
    Player[-NZT-] z miasta Marmur

    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    ............................................. - Procarz...............................0(-230)
    ............................................. - Łucznik................................0(-31)
    ............................................. - Oszczepnicy............................0(-13)
    Hoplita...............................91(-29) - Hoplita...............................0(-297)
    ............................................. - Mur.....................................0(-7)
    Strzelec Siarkowy......................49(-0) - .............................................
    Wojownik..............................180(-0) - .............................................
    Gigant Parowy..........................70(-0) - .............................................
    Taran..................................18(-0) - .............................................
    Moździerz..............................18(-0) - .............................................
    Medyk..................................10(-0) - .............................................
    Kucharz................................20(-0) - .............................................
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Generałowie.............................-40.6 - Generałowie............................-549.7
    Punkty ofensywy.......................1374.25 - Punkty obrony...........................101.5
    Obrażenia................................2030 - Obrażenia...............................27485
    Podział obrażeń............................6% - Podział obrażeń...........................94%
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Zwycięzcy: Krygonit[PiS]
    Przegrani: Player[-NZT-]
  • Przypominam, że nie jest to miejsce na takie dyskusje. Temat oczyszczony.

    Gamma - Corey [V S]



    "Mam sto rąk, sto sztyletów… gdy chcę, sto ran zadam"