LOWY[-RP-] vs sasa 11[PRO] = 893.4 / 2587.6

  • SASA nemozes ti napraviti flote-vojske koliko MI deltasi mozemo ubiti :P prema tome RUCNA smanji dozivljaje na 5+ naloga :thumbdown:


    Nesto vas GUSARI takodjer puno muce :P


    :D Lekcija br 2


    Morska bitka kod sasa 112 vino

    (27.09.2020 4:05:17)

    LOWY[-RP-] iz Vino 3, sasa 112 vino

    vs

    sasa 11[PRO] iz sasa 112 vino


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Brod Ovan............................414(-36) - Brod Ovan............................502(-72)

    Vatreni Brod..........................27(-67) - Vatreni Brod..........................2(-198)

    Brod minobacač.........................84(-0) - Brod minobacač........................274(-0)

    Parni ovan.............................51(-4) - Parni ovan............................412(-2)

    ............................................. - Raketni brod..........................69(-24)

    Podmornica............................30(-10) - Podmornica............................330(-0)

    Parni gliser..........................300(-0) - Parni gliser..........................522(-0)

    Nosač balona...........................60(-0) - Nosač balona..........................46(-10)

    Tender.................................20(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali...............................-893.4 - Generali..............................-2587.6

    Napadački bodovi.........................6469 - Obrambeni bodovi.......................2233.5

    Štete primljeno.........................44670 - Štete primljeno........................129380

    Postotak štete............................25% - Postotak štete............................75%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: LOWY[-RP-]


    Gubitnici: sasa 11[PRO]


    .Screenshot-1

  • CIME SE TI HVALIS, 10 DANAN U MO pa onda izadje jedan dan i napadne u 3 ujutru, smesan si stvarno

    Dok popijem koju pivu i probam koji dobri rostilj :P8) Ti samo pravi vojsku-flotu (probaj malo gusariti) i cekaj kada cu ja izaci iz modusa :thumbup: hahahaha


    .Screenshot-1

  • Cestitam L0WY ;)...samo ti lagano to pivo i rostilj , pa kad mozes odigras.. ..ko nije spreman neka ceka ili ode u zidare

    ps. mislim da me Sasa razume :P