עובדות לא חשובות- איקרים ישראל

• עלה בי רעיון נחמד, רעיון שיוסיף קצת לכלל השרתים בישראל, אני בטוח שכולם מכירים את זה ובכל זאת אסביר לטובת מי שלא

על''ח איקרים- עובדות לא חשובות איקרים

כל אחד יכול לפרסם פה עובדה על איקרים מכל היבט שהוא, מכל נקודת זמן שתבחרו, בין אם זה על שרת מסויים, על ברית מסויימת,שחקן מסויים או כל דבר העולה בראשכם

אני אעשה סדר קטן כדי להסביר איך זה יעבוד

כל שחקן שיציג פה עובדה יכתוב באיזה שרת מדובר על מנת שזה יהיה יותר ממוקד ולאחר מכן יפרסם את העובדה שלו, יש מלא קבוצות בפייסבוק שמפוצצות במלא עובדות וזה לעולם לא נגמר

כמה דגשים:

בשביל שזה יהיה משהו באמת נחמד אני מבקש לא לעשות עליהום על שחקן מסויים,קבוצה מסויימת או ברית מסויימת, אם יש לכם חשבונות לא סגורים תסגרו אותם ביניכם, האשכול הזה נועד ליצור משהו קצת יותר נחמד בין כולם

אני אישית לא אוכל לבדוק כל דבר שנכתב אבל אני מבקש לרשום דברים אמיתיים ולא להמציא עובדות כי זה יהרוס את כל העיניין.

מקווה שיהיה שיתוף פעולה בין כולם, גם בין האויבים וגם בין השרתים

אני אתחיל:

שרת בטא- השחקן ''ווירוס'' הוא השחקן היחיד בשרת ששמו מתחיל באות ו

• בגרסאות הקודמות ממש בתחילת המשחק

היה מופיע בקרבות

פס

שהשתרע לאורך

המסך וכמו משיכת חבל

היה מסמל את מצב הקרב

מ2008-2011

• אם העברתם עיר מאי כלשהו והיה לכם פועלים בו

הפועלים שלכם חחחחח

יחזרו עם משאבים למקום ריק באי עם דגל אדום

וכרגע אין לי תמונת מסך

• כשקונים פריט אמברוסיה/מקבלים פריט מהישגים

התיבה של אוצר הפריטים נפתחת ומוציאה אור זוהר

• כשעושים לכם מזיקים על העיר

זה עולה למי שעשה אמברוסיה

אבל אם תרצו להוריד אותם

כנסו לחנות הפרימיום לקטגוריה קישוטים

יש שם פריט בשם מדביר

הפריט היחיד נראה לי שלא עולה שם אמברוסיה

אלא 50,000 זהב להוריד את המזיקים במיידי

• בעבר היו בישראל 16 שרתים ואלו הם: אלפא, בטא, גמא, דלתא, אפסילון, זטא, אטא, תטא, יוטא, קפא, למדא, מיו, סיגמא, ני, קסי ואומיקרון

In Jupiter we trust!!!

• בעבר היו בישראל 16 שרתים ואלו הם: אלפא, בטא, גמא, דלתא, אפסילון, זטא, אטא, תטא, יוטא, קפא, למדא, מיו, סיגמא, ני, קסי ואומיקרון

זה לא נכון

לא היה מעולם שרת סיגמה אחרי מיו ושרתים ני קסי ואומיקרון נוצרו אחרי האיחוד אז ממש לא היו 16 שרתים בבת אחת

זה לא נכון

לא היה מעולם שרת סיגמה אחרי מיו ושרתים ני קסי ואומיקרון נוצרו אחרי האיחוד אז ממש לא היו 16 שרתים בבת אחת

שיעור לחיים שלא כל מה שכתוב בויקיפדיה נכון:D

In Jupiter we trust!!!

שכחת את טאו חח

• אם תבזזו את כפר הברברים מאי אחר ואז כשהיחידות שלכם טוענות את הסחורה אתם תהרסו את העיר באי עם הברברים זמן הטעינה יתווסף לזמן הנסיעה