Kérdés, bannolt játékos törlésével kapcsolatban

  • Kedves Adminok, Játékosok!


    A segítségeteket szeretném kérni egy összetett kérdésben, nyitottam már jegyet ezügyben, olvasgattam hetekig, de nem sikerült választ kapnom.

    Szóval, még májusban bannoltak a környékünkön egy játékost, valamilyen fizetési probléma miatt. A sráccal egyszer sikerült utána beszélnem ikán kívül, több mint 10 évre bannolták ki, sajnos maradt is fel nem használt, vásárolt ambrózia a felhasználóján. Töröltetni nem hajlandó a bannolt felhasználót.

    Sajnos a városai azóta is itt vannak, vakáció módban, 3 helyet is elvesz tőlünk a fő márványos szigetünkön. Tudja valaki esetleg, hogy várható-e az eltűnése, és ha igen, mikor? Vagy 2030 valahányig vakban lesz, és utána egyszer csak kidobja a gép? Nagyon frusztráló a helyzet, kellenének a helyek azon a szigeten.


    Remélem valaki tud okosat és biztatót mondani... :)

  • Ha folyamatosan vakációban van (meg ilyen hosszú tiltást kapott), akkor valószínűleg nem fog törlődni sajnos.


    A tiltott játékosok egyéb esetben az inaktivitásnak megfelelően törlődnek (szellem acc-ként megmaradnak), azonban ez azt jelentené, hogy 30 nap múlva megszűnik a vak, +7 nap után inaktív lesz, majd ~1 hónap (ha friss reg, rövidebb idő és hamarabb is lesz inaktív) után szellem accá válik, vagyis törlődik de visszahozható.

    Ha a kérdéses acc vakban maradt, nem várható hogy törlődni fog.

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//