Nie działa Ikariam Mobile po aktualizacji Androida

• Witajcie, dzisiaj zaktualizowałam oprogramowanie Androida na smartfonie i po tym przestała działać aplikacja Ikariam Mobile. Próbowałam wielu rzeczy, odinstalowanie i zainstalowanie ponowne, wyłączenie i włączenie telefonu, usuwanie pamięci. Pomocy, co mam zrobić? Gram głownie na smartfonie, z komputera korzystam bardzo rzadko. Jeszcze raz POMOCY! ;(

• Włączam aplikację, jest ekran początkowy, na którym się loguje. Nie wyświetlają się na nim dane, jest tylko rysunek i na górze puste miejsce w którym powinny pokazać się dane, nick..itd. Strona ta jest troszkę mniej jasna, nie wiem co napisać więcej, w skrócie to nic zupełnie nie działa, nic nie działa. Tak, jak na zdjęciu:

761babde35d99.jpg.html https://zapodaj.net/761babde35d99.jpg.html

• System operacyjny Android 5.0.2; HTC Desire 820 Build/LRX22G

Dzisiaj zainstalowałam nową wersję Androida, inne aplikacje działają, tylko Ikariam Mobile nie działa.

• Ikariam Mobile nadal nie działa, nie działa na Android 5.0.1, Android 5.0.2, Android 6.0.1. Pozostaje czekać i mieć nadzieję, że Ikariam szybko naprawi błędy. Inne Aplikacje działają bez zarzutu, jedynie Ikariam Mobile nie.

• Oooo....kurcze! Ja czekam na jakieś pozytywne wieści, a tu proszę! Redzik nic mnie nie skłoni, teraz gram na smartfonie w Ikariam przez przeglądarkę, chociaż to bardzo niewygodne. Skoro mnie to nie skłoniło, to chyba już nic. ^^

• czesć

nie mogę grać w ikariam na komputerze. Gram przez telefon ale chciałbym przez PC. Próbuje się zalogować z lobby na teleonie ale zero reakcji.

Jakieś wskazówki?

• tak,przez aplikacje. Gdy logujesz się przez apkę masz możliwość rejestracji i grania na pc ale u mnie to nie działą.

• Jeżeli masz założone konto w aplikacji mobilnej, napisz nam zgłoszenie na Support, abyśmy mogli nadać e-mail do konta (obecnie ta opcja w aplikacji nie działa). Wtedy powinieneś móc zalogować się na PC.

• u mnie od jakiegoś czasu przestały działać powiadomienia na aplikacji ... korzystam z samsunga s8 jeśli to w czymś pomoże.

usuwałem pamięc. aplikacje też odinstalowałem i na nowo zainstalowałem i nic nie pomaga.

• A coś jak zarządzanie powiadomieniami bądź wyświetlanie powiadomień w telefonie? Mogłeś to wyłączyć dla ikariamowej aplikacji, z resztą też nie powiem ci dokładnie bo nie znam się na telefonach marki samsung, możesz napisać ticket ale czy ja wiem czy to coś pomoże..

When angels fall they also rise.

64764253_2552988008044857_9217190612548190208_n.png?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=4ce5690f3d658e7c237ff0c45cfa75d1&oe=5D8A3EB3