BELGRADE BOYS [-KOD-] :: vs :: Примаријус [ZAB] 285/2394

  • За ову рекламу што сам урадио деда Зокију и његовом Барби савезу ми дођу минимум 100е, него ова криза ми просто спушта халапљивост да сам ово волонтерски одрадио|| Хвала House killer што си ми коментарисао сваки хоф, добијаш заслужено по договору цифру, одрадио си све како треба, задовољан сам:)

    Поморска битка поред Tara

    (29.07.2020 12:19:06)

    BELGRADE BOYS[-KOD-] из Kalvarija

    vs

    Примаријус[ZAB] из Tara


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Брод ован..............................5(-57) - Брод ован............................492(-66)

    ............................................. - Брод катапулт..........................83(-0)

    Брод минобацач.........................42(-0) - Брод минобацач.........................65(-0)

    Парни ован.............................55(-0) - Парни ован...........................293(-86)

    Ракетни Брод...........................30(-0) - .............................................

    Тендер.................................28(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Генерали.................................-285 - Генерали................................-2394

    Нападачки поени..........................5985 - Одбрамбени поени........................712.5

    Претрпљена штета........................14250 - Претрпљена штета.......................119700

    Штета у процентима........................10% - Штета у процентима........................90%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Победници: BELGRADE BOYS[-KOD-]


    Губитници: Примаријус[ZAB]


  • Čekaj bre ovo još nije nulirano brate :D :D :D U parice jeeee :D


    Svaka čast mali :D

    Ма можда има још, него сам решио да траје као мала невеста:)

    Битно да си ти своје добио, свака част, ангажоваћу те и следећи пут8)