הבהרה בנוגע לרשת משותפת

• אהלן חברים

אני ואחי משחקים באותו השרת. שתינו מבינים את הבעתיות שבזה מתוך העובדה שאנחנו על אותו וואי פיי. על כן הפסקנו את השימוש בו לכ 90 אחוז מהזמן.

למיטב הבנתי מערכת המשחק מזהה שאתה מחובר דרך הטלפון. האם התחברות של כמה דקות לווי פי יכולה לגרום למערכת לראות אותנו כחשבון כפול?

האם יש זמן מסוים שצריך לתת למערכת כדי שנוכל לתפקד ביחד?

תודה לעונים

@-Eden-

Edited once, last by Moy Loco ().

• לא יודע אני ואחים שלי משחקים מאותו מכשיר אפשר לעשות הסכם שיתוף רשת אבל אסור שתהיה ביניכם אינטראקציה בנושאי ריגול/מלחמה/סחר חוזי תרבות ולהיות באותה ברית אפשרי לחלוטין

025d543344d3826c35c1c6781dafcbbcdc305c85.png

• לילט,

על מנת לשחק ביחד עם אחיך יש לכם 2 אופציות:

1. לשתף ביניכם רשת אבל אז לא תוכלו להיות באינטראקציה אחד עם השני, למשל לבזוז את אותו אדם בו זמנית לא יהיה אפשרי, או לשלוח סחורות או להגן אחד על השני ועוד

2. לשחק מאייפים שונים, למשל אחד מהחבילת אינטרנט של הפלאפון, והשני מהוויפי בבית. פחות נוח נכון, אבל אין את החסרונות מאופציה ראשונה.

תבחרו איזה מהאופציות מתאימות לכם, לשחק ביחד מאותו אייפי ללא שיתוף רשת עלול לגרור לבאן.

מקווה שזה ענה לך על השאלה.

• לא יודע אני ואחים שלי משחקים מאותו מכשיר אפשר לעשות הסכם שיתוף רשת אבל אסור שתהיה ביניכם אינטראקציה בנושאי ריגול/מלחמה/סחר חוזי תרבות ולהיות באותה ברית אפשרי לחלוטין

זה נחמד מאוד אבל אנחנו כן רוצים שיהיה בנינו קשר. חזרנו למשחק בהתנאיה שנשחק ביחד, כשכל אחד שיחק לבד פרשנו מהר..

לא ענית על השאלה עם הזמן "צינון"

• ?זמן צינון? מה הוא זמן הצינון שבוא ניתן לעבור במעבר חצייה שבין אור צהוב לאדום מבלי להיתפס

לא תוכל לשאול שאלה כזאת מנהל משחק ולקבל תשובה חוקית.

למרות שאני מבין את מצבך, הוסברו לך הדרכי פעולה, בכל דרך אחרת אתה מסתכן בבאן איך שלא תרצה את זה

זה נחמד מאוד אבל אנחנו כן רוצים שיהיה בנינו קשר. חזרנו למשחק בהתנאיה שנשחק ביחד, כשכל אחד שיחק לבד פרשנו מהר..

לא ענית על השאלה עם הזמן "צינון

אני ואחים שלי משחקים יפה מאוד גם בלי מלחמות ביחד אנחנו באותה ברית וגםאם אנחנו רוצים סחר יש לנו חברים בברית שדרכם אנחנו עושים את זה

025d543344d3826c35c1c6781dafcbbcdc305c85.png