DENGE İttifakı Tartışma Başlığı

• Şiracinin sahidi bozaci buda. Foruma girmiyormus ne zaman baksam forumda onlinesin ^^

senin dengeci oldugunu bilmeyen mi var. Gelmis bana dengeyi savunuyor.:D

Benim söylediklerimi baska ittifaklarda söylüyor misal jitem sancak ittifaklari. Dogrucu davut git sen whatsapda yağ cek haciya burda olmuyor ^^

Multicileri deşifre ediyoruzd2ajrjc.jpg

Edited once, last by GlobalPOWER ().

• jitemle sancak birer '' ittifak '' olduklarını mı iddia ediyolar 8|

onlar ayrı ayrı kordinatları birbirine yakın olduğu için gruplaşmış topluluklar şöyle de bi özellikleri var biri kafalarına vurduğunda hemen ortak paydada birleşebiliyorlar :D:D bu tip toplulukları birbirine yamamak basit bişey yani özellikle de bizim için

Baslksz-71.png

onlar ayrı ayrı kordinatları birbirine yakın olduğu için gruplaşmış topluluklar şöyle de bi özellikleri var biri kafalarına vurduğunda hemen ortak paydada birleşebiliyorlar :D:D bu tip toplulukları birbirine yamamak basit bişey yani özellikle de bizim için

Onlar ne kadar ittifaksa sizde o kadarsiniz multici kazım ^^

Kafaniza her vurdugumda vpt ile ortak paydada bulusuyorsunuz ^^

sensin

Baslksz-71.png

• Valla dostum şöyle söyleyim, kimse istemezse kullanılmaz. Kullanıyorlarsa helal olsun. Bizi neden kullanamadılar? Yenilirsin, bunun çok faktörü vardır kişi sayısı, online süresi, hazırlanma vs. Ama kullanılmak farkı bir boyut. Biz korsanda 10 kişi ile bayağı etkinde olduk, sonrada diğer kozu oynadılar askeri önlem aldılar o şekilde engel olabildiler. Benim anlatmaya çalıştığım, neden şimdi bu açıklama? B_R_O dan ayrıldılar, sağdan soldan herkesi topladılar. Biz 11. kişiyi almadk başvuran da vardı gelmek isteyende. whatsap grupları denildiğine göre yol geçen hanıymış. Kaç ay kaynak kazandılar bu tetikçilikleri ile. Şimdi de çıkmış delikanlılıktan dem vuruyorlar. Denge bize her anlamda saldırırken yanlarında korsan ve askeri olarak taarruza geçiyorlardı. Bu muydu delikanlılık? Ben neden yaptılar diye sorgulamıyorum ama delikanlıyım diyorsa bir adam bakarım davranışlarına.

Herkes erdemli olunsun istiyor ama kimse erdemli davranmıyor. Rush konusuna gelince, eski dostumdur omicron dan, geçmişimizden dolayı saygı duyuyorum ve daima saygı duyacağım. Aynı kaptan yemek yedik, ne olursa olsun tüküren ben olmayacağım.

Sizlere tartışmalarınızda, manifestolarınız da başarılar dilerim.

Kent Konseyi Yönetim Kurulu :D

Normalde tartışmalardan uzak kalıp takipçi konumunda olmayı tercih ederim fakat yazılanlar tartışmaya katılmamı gerektiriyor. Poyraz'ın DENGE'li bazı arkadaşlarla samimiyeti olduğu doğrudur; fakat bu, onu senin dediğin şekilde "DENGECİ" kılmıyor. Benim de x ittifakında y ittifakında onlarca arkadaşım var, muhakkak senin de vardır. Sen veya ben "şucu" "bucu" muyuz? Sanmıyorum. Kaldı ki DENGE'yi savunmak bize düşmez, böyle bir kaygımız da yok. Onlar kendilerini yeterince savunuyor zaten.

DENGE'nin kafasına vuruyor olsaydın eminim serverda sesi çıkardı. İttifak arkadaşlarıma "Yav GlobalPOWER diye bir arkadaş var, DENGE'nin kafasına vuruyormuş, haberiniz var mı?" diye sordum, kimseden olumlu yanıt gelmedi. Başka ittifaklardaki tanıdıklarıma sordum kimse bu konuda haberdar değil. Forumu çok takip ediyorsun, belli ki ikariam networkün de kuvvetli lakin bazı şeyleri uyduruyorsun gibime geliyor.

Şunu da söylemekte yarar görüyorum, oynadığımız serverlarda belli başlı ses getirmeyi başarıyoruz. Bunun sonucunda birden fazla ittifaktan teklif almış durumdayız. Daha geçen gün 4-5 günlük küçük sayılabilecek bir savaşımız sona erdi ve rakip ittifak tarafından bilhassa davet aldık.

Demem o ki, spekülasyon yaratmaya gerek yok. O'cu bu'cu şu'cu da değiliz, kimseyi de yağlamıyoruz. Birçok teklif var, teklifleri değerlendirip nihayete erdirdiğimizde sizler de haberdar olacaksınız.

You don't win silver you lose gold.

• bende sordum dengeyi aglattik diyorlar korsanda. Simdi kim dogruyu söylüyor sen mi onlar mi.

Denge taraftarina sorarsan yok der. Kime sorduguna bagli. Gördügüm kadari ile sen hep denge taraftarina sormussun ^^ buda dengeci oldugunuzu gösterir. Zaten ittifakinizin yarisi dengeci. Baska serverda denge ile birlikte takildiginiz oyunculari gelip bana karsi savundun mu cok komik duruma düsüyorsunuz ^^

• Demek ki sen de hep Denge aleyhtarlarına sormuşsun. ))) başka serverlarda YİĞİT ittifakından da tanıdıklarım var, z ittifakının %90'ını tanıyorum, x serverında y ittifakının hepsini tanıyorum. İnsanların başka serverlarda tanıdıkları var diye şucu bucu diye yafta yapıştırmak kulağa mantıklı geliyor fakat işin aslı öyle değil. Teklifler içerisinde mantıklı olan neyse onu yapacağız.

• Demek ki sen de hep Denge aleyhtarlarına sormuşsun. ))) başka serverlarda YİĞİT ittifakından da tanıdıklarım var, z ittifakının %90'ını tanıyorum, x serverında y ittifakının hepsini tanıyorum. İnsanların başka serverlarda tanıdıkları var diye şucu bucu diye yafta yapıştırmak kulağa mantıklı geliyor fakat işin aslı öyle değil. Teklifler içerisinde mantıklı olan neyse onu yapacağız.

Bizene sizin teklifinizden dengeye gecin toptan cikartiriz hepinizi ^^

Bizene sizin teklifinizden dengeye gecin toptan cikartiriz hepinizi ^^

Tabii ki, size ne zaten. Madem sizi ilgilendirmiyor, o halde ittifak arkadaşlarımın geçmişte hangi ittifaklarla ilişkisi olduğuyla değil de oyununuzla bu kadar alakadar olmanızda yarar var

• Tabii ki, size ne zaten. Madem sizi ilgilendirmiyor, o halde ittifak arkadaşlarımın geçmişte hangi ittifaklarla ilişkisi olduğuyla değil de oyununuzla bu kadar alakadar olmanızda yarar var

foyan hemen ortaya cikti diye mi kizdin sen bana ^^ bak dengenin kuklasi oldunuz bile. Denge saldi sizi foruma izliyor kahkaha atiyordur ^^

• Forumu çok takip ediyorsun, belli ki ikariam networkün de kuvvetli lakin bazı şeyleri uyduruyorsun gibime geliyor.

Bazı mı! Bu "diş güç"ün 10 söylediğinden 11'i yalandır:) Yalnız performansta düşüş var. Eskiden daha iyi karıştırıyordu:) İş olarak yapıyor artık sanırım pek keyif almıyor:)

Dişlerin gücü adına...

• tek amacı provokasyon olan bu arkadaşı kaale almayın lütfen blocklayıp geçin, en son kimse yazmayınca susuyor :) kendi kendine konuşana ne dedikleri de malum :) hangi serverda güçlü bir ittifak görürse hemen karşısına geçiyor sonra böyle bol keseden sallıyor :)

Tanımayan TANIR , tanıyan ÖRNEK alır...

• Tabii ki, size ne zaten. Madem sizi ilgilendirmiyor, o halde ittifak arkadaşlarımın geçmişte hangi ittifaklarla ilişkisi olduğuyla değil de oyununuzla bu kadar alakadar olmanızda yarar var

foyan hemen ortaya cikti diye mi kizdin sen bana ^^ bak dengenin kuklasi oldunuz bile. Denge saldi sizi foruma izliyor kahkaha atiyordur ^^

Gayet normal bir şekilde tartışıyoruz burada, kızdığım falan yok. Bize laf çarpıtıyorsun cevap verdiğimde neden kızdığımı düşünüyorsun ki?))) Ben buraya ittifak arkadaşımla ilgili iftiralarından ve ittifakımla ilgili söylemlerinden ötürü geldim. Denge ile bir alıp veremediğim yok. Hem ortalıkta bize ne sizin yaptıklarınızdan tekliflerinizden diye dolaşıyorsun, hem de bizi "Dengeci" ilan ediyorsun.

• Bazı mı! Bu "diş güç"ün 10 söylediğinden 11'i yalandır:) Yalnız performansta düşüş var. Eskiden daha iyi karıştırıyordu:) İş olarak yapıyor artık sanırım pek keyif almıyor:)

Dişlerin gücü adına...

Sanada tek erkek kardesimiz aea var diyordum demek oda yalan cikti

tek amacı provokasyon olan bu arkadaşı kaale almayın lütfen blocklayıp geçin, en son kimse yazmayınca susuyor :) kendi kendine konuşana ne dedikleri de malum :) hangi serverda güçlü bir ittifak görürse hemen karşısına geçiyor sonra böyle bol keseden sallıyor :)

Güclümü puhaaa şuna multici diyelim. Multici gördüm mü dayanamiyorum. Nereniz güclü gördük korsanda yigit aglatti sizi ^^

• Gayet normal bir şekilde tartışıyoruz burada, kızdığım falan yok. Bize laf çarpıtıyorsun cevap verdiğimde neden kızdığımı düşünüyorsun ki?))) Ben buraya ittifak arkadaşımla ilgili iftiralarından ve ittifakımla ilgili söylemlerinden ötürü geldim. Denge ile bir alıp veremediğim yok. Hem ortalıkta bize ne sizin yaptıklarınızdan tekliflerinizden diye dolaşıyorsun, hem de bizi "Dengeci" ilan ediyorsun.

Konu size yapilan teklif degil ki. Dengeci olup olmadiginiz ^^

• ticketlar ne zamandan beri forumdan açılıyor peki? multici görünce dayanamıyorsan git ticket aç zaten açıyorsundur :) orada ağla burada değil

Tanımayan TANIR , tanıyan ÖRNEK alır...

• ticketlar ne zamandan beri forumdan açılıyor peki? multici görünce dayanamıyorsan git ticket aç zaten açıyorsundur :) orada ağla burada değil

Yo ticket atmadim ^^ can cekise cekise banlanmaniz daha zevkli oluyor ^^